2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben gereksiz olduğunu düşünüyorum. Biz sağlı sollu yatırıyoruz bebekleri kafa yapıları güzel oluyor 😂

bende gereksiz diyordum ama üst kat komşumun çocuğunun kafasını gördükten sonra almaya daha yatkın hale geldim gibi 😂

Ben aldım canım e bebekten. Şu kalpli
Olanlardan. Baştan o yastıkla başlarsam sonra düzeltmek için uğraşmam diye düşündüm. Pahalı bişe de değil.

bi bakayım bende trendyolda vardır umarım dediğin model 🙌🏻🤗

Kızlar puset örtüsü ve puset minderi alan var mı ben almayı düşünüyorum ama çok model var emin olamadım ty de juniper miydi ne bir marka var alan var mı
Ben puset minderi ve örtüsünü aldım ama minder gereksizmiş. Puseti içinde zaten bi minder var. İçine bir de ayrıca minder koymaya gerek var mı bilemiyorum. Şimdiki aklım olsa minderi almazdım ama seni de etkilemek istemiyorum benim ilk çocuğum belki tecrübesiz olduğum için yanlış düşünüyor olabilirim 💐😊

bende hazırlamadım ama bugün en önemli hazırlık aşamasını tamamlayıp çantayı yatağın altından çıkardım😂😂😂 gerisini yaparım diye umuyorum
4DBB74E3-03F5-460A-A649-456AB57D69D7.jpeg
Şundan aldım e bebek de daha ucuz sanırım.

Banada kızzz yaaa
Hazırladımm 🤩
Kilitli poşeti napcenn helee
Ay sorma 😂 şu bavul içi düzenleyicilerden alcaktım sonra dedimki onu sonra napcam ne işime yarayacak boşuna evde kalabalık. Onun yerine büyük boy kilitli poşet aldım. Bebeğin eşyalarını ona koyucam hastaneden dönüşte atarım çöpe kalanı da mutfakta kullanırım. 😂😂 böyle deli deli hesaplar peşine düştüm artık 😂

Ay sorma 😂 şu bavul içi düzenleyicilerden alcaktım sonra dedimki onu sonra napcam ne işime yarayacak boşuna evde kalabalık. Onun yerine büyük boy kilitli poşet aldım. Bebeğin eşyalarını ona koyucam hastaneden dönüşte atarım çöpe kalanı da mutfakta kullanırım. 😂😂 böyle deli deli hesaplar peşine düştüm artık 😂
Hahahaha bence iyi fikirr yaaa kızz 😂😂😂
Vallaha ben okadarı şey etmedimm koroplasttan büyük poşetlerden vardı evde onla sarıp sarlamalayıp koycam ben napiyimm

Ben de herşeyi kilitli poşetlerde hazrladm, kesinlikle hem düzenli hem hijyenik oluyor ve eve gelince kullanılmamış olanlara el değmemiş olacak tertemiz çıkarır koyarim

Hahahaha bence iyi fikirr yaaa kızz 😂😂😂
Vallaha ben okadarı şey etmedimm koroplasttan büyük poşetlerden vardı evde onla sarıp sarlamalayıp koycam ben napiyimm
Seninki de çok mantıklı valla herşey ihtiyaç gibi duruyor ama hiç bişe olmazsa olmaz değil bence. Evde bir sürü yıkayıp kaldırdığım bez çantalarımmvar gerekirse onları da kullanırım

Ben ikizlerim. Aşırı derecede sakin, uysal, uyumlu ve dengeli bir insanımdır :) mantığımla hareket ederim ve karar verme konusunda hiç tereddütlerim yoktur. Hani derler ya ikizler burcu çok kararsız, dengesiz, ne istedigini bilmeyen bir burçtur diye hiç bir özelliğe uymuyorum. Hee bir de aşırı geveze olduğu söylenir bu burcun ama ben gerekmediği taktirde konusmayan anlatacak bir seyi olmadiginda susan hatta birisi yanımda bırbırbır konuşunca da bunalan bir insanım. Tabi istisna olabilirim bu konu da ama demek istediğim her insan sahip oldugu burcunun özelliklerini birebir taşımak zorunda değil. Şahsen bebeğimin aşırı duygusal ve histerik bir burç olan yengeç olmasındansa ikizler olmasını tercih ederim 🤡
Ay zavallı ikizlerinde adı çıkmış 😂

şimdi sevgili anneler kızıma kafa şekillendirici yastık almadım. sorun olmaması için yatırma şekli çok önemliymiş diye okudum ama bilemedim😬 tecrübeli anneler önerileriniz nedir? bu yastıklara gerek var mı? alan varsa bu yastıklardan hangisini önerirsiniz?
Bence doktoruna danış canım yastık için, burada doktorlar kesinlikle önermiyor boğulma riskini artırdığı için.

Sen çantayı hazırladın mı 😍 kilitli poşet aldım trendyoldan onu bekliyorum gelsin hazırlıcam. Kız heycan basıyor beni bazen 😂
Ay benimde evde 2 -3 tane kilitle poşetim vardı hastane çıkışını ona koydum düzenleyicide almıştım hepsini güzelce yerleştirdim çok mantıklı poşet işi elden ele geziceği için kirlenme şansı yok😄

Ben de herşeyi kilitli poşetlerde hazrladm, kesinlikle hem düzenli hem hijyenik oluyor ve eve gelince kullanılmamış olanlara el değmemiş olacak tertemiz çıkarır koyarim
Ben de öyle düşündüm yalnız olmadığıma sevindim 😍
Aynenn yaa okadar incesine kadar düsunürsem gücüm kalmıyo 🙄
Evet yaa herşeye kafa yor içim daralıyor

X