2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben gereksiz olduğunu düşünüyorum. Biz sağlı sollu yatırıyoruz bebekleri kafa yapıları güzel oluyor

bende gereksiz diyordum ama üst kat komşumun çocuğunun kafasını gördükten sonra almaya daha yatkın hale geldim gibi

Ben aldım canım e bebekten. Şu kalpli
Olanlardan. Baştan o yastıkla başlarsam sonra düzeltmek için uğraşmam diye düşündüm. Pahalı bişe de değil.

bi bakayım bende trendyolda vardır umarım dediğin model

Kızlar puset örtüsü ve puset minderi alan var mı ben almayı düşünüyorum ama çok model var emin olamadım ty de juniper miydi ne bir marka var alan var mı
Ben puset minderi ve örtüsünü aldım ama minder gereksizmiş. Puseti içinde zaten bi minder var. İçine bir de ayrıca minder koymaya gerek var mı bilemiyorum. Şimdiki aklım olsa minderi almazdım ama seni de etkilemek istemiyorum benim ilk çocuğum belki tecrübesiz olduğum için yanlış düşünüyor olabilirim

Banada kızzz yaaa
Hazırladımm
Kilitli poşeti napcenn helee
Ay sorma şu bavul içi düzenleyicilerden alcaktım sonra dedimki onu sonra napcam ne işime yarayacak boşuna evde kalabalık. Onun yerine büyük boy kilitli poşet aldım. Bebeğin eşyalarını ona koyucam hastaneden dönüşte atarım çöpe kalanı da mutfakta kullanırım. böyle deli deli hesaplar peşine düştüm artık

Hahahaha bence iyi fikirr yaaa kızz
Vallaha ben okadarı şey etmedimm koroplasttan büyük poşetlerden vardı evde onla sarıp sarlamalayıp koycam ben napiyimm

Ben de herşeyi kilitli poşetlerde hazrladm, kesinlikle hem düzenli hem hijyenik oluyor ve eve gelince kullanılmamış olanlara el değmemiş olacak tertemiz çıkarır koyarim

Hahahaha bence iyi fikirr yaaa kızz
Vallaha ben okadarı şey etmedimm koroplasttan büyük poşetlerden vardı evde onla sarıp sarlamalayıp koycam ben napiyimm
Seninki de çok mantıklı valla herşey ihtiyaç gibi duruyor ama hiç bişe olmazsa olmaz değil bence. Evde bir sürü yıkayıp kaldırdığım bez çantalarımmvar gerekirse onları da kullanırım

Ay zavallı ikizlerinde adı çıkmış

Bence doktoruna danış canım yastık için, burada doktorlar kesinlikle önermiyor boğulma riskini artırdığı için.

Sen çantayı hazırladın mı kilitli poşet aldım trendyoldan onu bekliyorum gelsin hazırlıcam. Kız heycan basıyor beni bazen
Ay benimde evde 2 -3 tane kilitle poşetim vardı hastane çıkışını ona koydum düzenleyicide almıştım hepsini güzelce yerleştirdim çok mantıklı poşet işi elden ele geziceği için kirlenme şansı yok

Ben de herşeyi kilitli poşetlerde hazrladm, kesinlikle hem düzenli hem hijyenik oluyor ve eve gelince kullanılmamış olanlara el değmemiş olacak tertemiz çıkarır koyarim
Ben de öyle düşündüm yalnız olmadığıma sevindim
Aynenn yaa okadar incesine kadar düsunürsem gücüm kalmıyo
Evet yaa herşeye kafa yor içim daralıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…