2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tecrübeli hamişler, boğazım ağrıyor burnum yanıyor. Şimdi bitkisel neler yapabilirim. Nane limon ıhlamur içebilir miyiz?
Aynı bende o durumdayım. Ihlamur içiyorum günde 1 fincan. Nane limon bence içilebilir günde 1 kere naneyi çok koymadan. Ben sambucol çiğneme tableti kullanıyorum bitkisel doktorum kullanabilirsin demişti baya işe yarıyor o da sorup sende alabilirsin. Bal zencefil karışımı boğaza iyi geliyor. Bir de gece yatmadan yemeniye kolonya döküp boğazıma sarınca yanması geçiyor benim

Aynı bende o durumdayım. Ihlamur içiyorum günde 1 fincan. Nane limon bence içilebilir günde 1 kere naneyi çok koymadan. Ben sambucol çiğneme tableti kullanıyorum bitkisel doktorum kullanabilirsin demişti baya işe yarıyor o da sorup sende alabilirsin. Bal zencefil karışımı boğaza iyi geliyor. Bir de gece yatmadan yemeniye kolonya döküp boğazıma sarınca yanması geçiyor benim
Daha ilk haftalarda yakalanmayaydım iyiydi 😟

Yakında doğum haberini veririm ben bu gidişle😁
Ultrason ölçümüne göre şu an 36+5 olmam lazım
Bu bilgiye dayanarak 1 haftam var ya da yok diyorum ya hayırlısı olsun
Bende öyle hissediyorum
Gelsinler sağlıkla minnoşlar 🤩
Ay uzatıp yatma değil de oturur pozisyonda kan aşağıya gidiyor ya o şekilde 😂😂😂
Ahahaaaaa 😂
Kocaman bi maşallah kızçeye🧿

Ay kuzum inmeye çalışıyor demek🥲
Evet teyzesi yol yapıyor kendine. Beni üzmeden kendisi gelecek inşallah 🤩
Haydiii inşaallahhh benim bebe yukarda 🙄
Benimki de yukarda daha kuzu.
Böyle böyle kasılmalarla aşağı inecekmiş öyle dedi doktorum. Senin ki de iner yavaş yavaş merak etme
Tatsız bir bayram geçirdim canım.Anneme meme kanseri teşhisi kondu biraz sıçarama yapmış onunla uğraşıyorum.Ağrılarımı kendimi unuttum diyebilirim. Benden başka ilgilenecek kimse de yok 2 kardeşim de yurt dışında. Yanıma geldi babam çalışıyor.Süreç nasıl oalcak bilmiyorum 18 gün kaldı doğuma:KK43:((
Sen nasılsın kuzum?
Ah ah canım benim Çok çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum
Kızlar aramızda doğumu normal olacak olanlar varmı gün için bisey dedimi doktorunuz
Ben. Ama normal için gün verilemez ki...
Adı üstünde normal doğum. Bebek ne zaman isterse o zaman gelir🤗
Bugün kalp atışını duyduk çok şükür 😍 6+5
Çok şükür maşallah. Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla

Ayy kuzu ne zormuş valla annem diyo dudakların simsiyah oldu o anda gene iyi ki düşüyo Allah korusun çıkması daha kötü

Ben dedim işte benim bebeğim ters yani döner doğuma yakın.. bakalım yarın görücez gerçi tahminim doğrumu 😂
Ay baya etkilemiş seni iyi düşmüş. Benim normalde de düşük o kadar olmuyor bak. Aman düşmesin de çıkmasın da her türlü sıkıntı

Bende öyle hissediyorum

Ahahaaaaa 😂

Böyle böyle kasılmalarla aşağı inecekmiş öyle dedi doktorum. Senin ki de iner yavaş yavaş merak etme

Aynenn kuzumm almiş hanımm nasıl gelmek isterse gelsin akışına bıraktımm

Kızlar aramızda doğumu normal olacak olanlar varmı gün için bisey dedimi doktorunuz
Dün kontrolüm vardı, bebiş dönmüş benim. 2250 gr olmuş. Doktor artık 36dan sonra her zaman gelebilir dedi, gelmezse de 40. haftaya kadar bekleyeceğiz dedi, öyle belirli bir gün vermedi yani🧚‍♀️

Bende öyle hissediyorum

Ahahaaaaa 😂

Ya biliyorum evt gün verilmez ama hani şu haftadan sonra doğum heran olabilir gibi vs bişey diyolarmı o anlamda sormuştum. Benim bebe 40 haftayı beklemez gibime geliyo gerçi beklemesinde çatlıycam artık daraltıdan😁

Dün kontrolüm vardı, bebiş dönmüş benim. 2250 gr olmuş. Doktor artık 36dan sonra her zaman gelebilir dedi, gelmezse de 40. haftaya kadar bekleyeceğiz dedi, öyle belirli bir gün vermedi yani🧚‍♀️
Oy maşallah sağlıkla gelsin tamda bu anlamda sormuştum aslında teşekkür ederim hayırlısı olsun inşallah

Dün araba kullanırken bi anda sol kalçamdan bacağıma doğru bıçak saplanmış gibi oldu böyle elektrik çarpmış gibi. Sonra sağda oldu ama kısa süreli. Bugün de daha hafif şekilde ara ara oldu. Hani belden gelse sancı mı diyecem de kalçamdan aşağı doğru oluyor ney ki bu acabao_O

Dün araba kullanırken bi anda sol kalçamdan bacağıma doğru bıçak saplanmış gibi oldu böyle elektrik çarpmış gibi. Sonra sağda oldu ama kısa süreli. Bugün de daha hafif şekilde ara ara oldu. Hani belden gelse sancı mı diyecem de kalçamdan aşağı doğru oluyor ney ki bu acabao_O
Kramp olabilir canım

Geriden 3-4 sayfa okudum herkesin bir yeri ağrıyor😂😂 ben de yazayım madem dün bir ağrı girdi belime gece uykudan uyandırdı beni hafiften kasık ağrımda başladı. Bu arada mayıs annelerinde doğurmayan bi kaç kişi kaldı. Bizde önümüzdeki 2 hafta kimse doğurmaz. Mayıs ortasından sonra başlar. Genel olarak şuan sitede fırtına öncesi sessizlik hakim 😂

Geriden 3-4 sayfa okudum herkesin bir yeri ağrıyor😂😂 ben de yazayım madem dün bir ağrı girdi belime gece uykudan uyandırdı beni hafiften kasık ağrımda başladı. Bu arada mayıs annelerinde doğurmayan bi kaç kişi kaldı. Bizde önümüzdeki 2 hafta kimse doğurmaz. Mayıs ortasından sonra başlar. Genel olarak şuan sitede fırtına öncesi sessizlik hakim 😂
Valla bacım sağlam yok aramızda 😂😂 kız ablam var ya 35 inde hamileydi Allahım hiç mi bir şeyi olmaz bi insanın ne bulantı ne ağrı ne sızı maşallah 😂 bende öyle olcam sanıyordum bende de ne ararsan hepsi var😂😂 zaten sezeryanlar başlar mayısın 3.-4. haftası, normallerden de gelen olur zannımca 😂 yarısı mayısta çıkar bizim topiğin 😂😂

M -Murphy naptın eve geçtinmi bebeyle

Yok canım serviste birlikte yatıyoruz. Eğitim veriliyor. Hala bebenin gazını çıkarıyorum. 2.30da yine kalkacağım süt vermek için söyleyeceklerim bu kadar keyfini çıkarın ehehehe

Bende öyle hissediyorum

Ahahaaaaa 😂

Sağol amin canım

Valla bacım sağlam yok aramızda 😂😂 kız ablam var ya 35 inde hamileydi Allahım hiç mi bir şeyi olmaz bi insanın ne bulantı ne ağrı ne sızı maşallah 😂 bende öyle olcam sanıyordum bende de ne ararsan hepsi var😂😂 zaten sezeryanlar başlar mayısın 3.-4. haftası, normallerden de gelen olur zannımca 😂 yarısı mayısta çıkar bizim topiğin 😂😂
Ahahahah sorma acil servise döndü bizim grup😂😂 Ay yok yaa bizimkiler zor geçti valla derdimiz hiç bitmedi. Aynen ayın 20 sinden sonra ortalık karışır merakla bekliyoreee 😍

X