2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyi yapıyorsunn benimde kocam kaldırıyo işe başlarsa artık cebelleşirim yatakla 😃

Normal kızzz çatı yerim bile ağriyo yürüyünce hiç yürüyüş yapamadık hava şartları yüzünden bide karnimda sertleşiyor cok yüruyünce dedim bana iyi gelmiyo anlaşıldı
Normal artık tabi diyorumya doktora sormaya bile gerek duymuyorum yaklaştık artık kuzu belki seninde doğum şeklinimi almaya çalışıyo ondan olur belki.. evet banada herkes yürü yürü diyo sanki ben bilmiyorum ama karnımın alt kısmı ağırıyo yürüyüncede bence günlük 15 dk yürüyüş yeter 😂

• Komik
Reactions: Jou
Normal artık tabi diyorumya doktora sormaya bile gerek duymuyorum yaklaştık artık kuzu belki seninde doğum şeklinimi almaya çalışıyo ondan olur belki.. evet banada herkes yürü yürü diyo sanki ben bilmiyorum ama karnımın alt kısmı ağırıyo yürüyüncede bence günlük 15 dk yürüyüş yeter 😂
Aynenn mahvoluyorum yaa yürümek iyi diyolar iyi de ben dayanamıyorumkii resmen eve fena yoegun düşüyorum sankii odun taşımışımda benimde üst tarafım var dahada sertleşiyor bayağı yukarda bizim hanfendi ordan ağzıma girecek az kaldı :KK70:

Aynenn mahvoluyorum yaa yürümek iyi diyolar iyi de ben dayanamıyorumkii resmen eve fena yoegun düşüyorum sankii odun taşımışımda benimde üst tarafım var dahada sertleşiyor bayağı yukarda bizim hanfendi ordan ağzıma girecek az kaldı :KK70:
Hahahahah ağzından doğurma sakın😂😂😂 ben yürümenin hikaye olduğunu düşünüyorum yengem öyle hareketliydiki doğumdan bi gün önce bile çarşı pazar gezdi o kadar iyiydi sezeryan oldu kuzenim evden çıkmadı evde bi bardak kaldırmadı yani hep yattı gitti 2 saatte normal doğurdu 😂

Hahahahah ağzından doğurma sakın😂😂😂 ben yürümenin hikaye olduğunu düşünüyorum yengem öyle hareketliydiki doğumdan bi gün önce bile çarşı pazar gezdi o kadar iyiydi sezeryan oldu kuzenim evden çıkmadı evde bi bardak kaldırmadı yani hep yattı gitti 2 saatte normal doğurdu 😂
Heeehh arkadaşımdada öyle oldu hep yürüyüş yaptı evde hergün temizlik ettii banamısın demedi girdi sezaryene bende ona inanmıyorum artıkk
Sormaaa ağzımdan doğurursam şaşmayınn :KK70:

Normal doğum için gün veremez ki, bebeğin keyfi belirler o tarihi. Doktorum "patron, bebek haliyle temmuza kadar yolu var" dedi 😂
Canım gün veremez zaten onda hemfikiriz benim sorma biçimim ters oldu sanırım şu haftadan sonra bekleyin vs dedimi o anlamda sormuştum. Ben biraz darlandımda durmuyo benim bebe devamlı itiş kakış karnımda ağrılarımda var ondan biraz sanırım bi an önce doğurasım var varda temmuz nedir ya eyvah eyvah 😱😱

X