2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ikiz gebeyim 33 haftadayım eski sezeryan yerimde patates büyüklüğünde tek tarafta şişlik var böyle bişeyle karşılaşan varmı ? Ağrı yok kızarıklıkta yok yatarken kalkerken fıtık gibi bişey mi oldu acaba yoksa bebek aşşa indi farketmedim orda yağmı birikti 🤷‍♀️

Tatsız bir bayram geçirdim canım.Anneme meme kanseri teşhisi kondu biraz sıçarama yapmış onunla uğraşıyorum.Ağrılarımı kendimi unuttum diyebilirim. Benden başka ilgilenecek kimse de yok 2 kardeşim de yurt dışında. Yanıma geldi babam çalışıyor.Süreç nasıl oalcak bilmiyorum 18 gün kaldı doğuma:KK43:((
Sen nasılsın kuzum?
Rabbim Şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah, dua edeceğim bol bol
N Nurhafsa kuzu napıyorsun beklemedesin demi?
Aynı canım, hastanede yatıyorum hala, ama fiziksel olarak çok zorlanıyorum artık, wcye gitmek için bile düşünüyorum kaç kez, yatakta dönemiyorum vs ama şükür bugünlere gelebildik.. bir de burda yatan ve gebeliği kötü sonuçlanan hastaları gördükçe çok kötü oluyorum, onlara dua ediyorum 😞 böyle geçiyor günler, sizleri takipteyim🤓
Ay kızlar tansiyonum 8 e düştü hiç bu kadar düşmemişti mahvetti beni
Benim sürekli düşüyor canım ya, sola yattığım halde böyle, ayaklarımı yüksekte tutup tuzlu ayran içmekten ve serum takılmasından bir hal oldum

Aynı canım, hastanede yatıyorum hala, ama fiziksel olarak çok zorlanıyorum artık, wcye gitmek için bile düşünüyorum kaç kez, yatakta dönemiyorum vs ama şükür bugünlere gelebildik.. bir de burda yatan ve gebeliği kötü sonuçlanan hastaları gördükçe çok kötü oluyorum, onlara dua ediyorum 😞 böyle geçiyor günler, sizleri takipteyim🤓

Benim sürekli düşüyor canım ya, sola yattığım halde böyle, ayaklarımı yüksekte tutup tuzlu ayran içmekten ve serum takılmasından bir hal oldum
Allah razı olsun canım sağol.Sana da şifa versin inşallah hayırlısı ile bebişlerini kucağına al.

Niye düşüyo acaba ya bende ayran içtim yattım uyudum kendime geldim biraz

Zekta1 Zekta1 bebesinin kafası aşşağılardaa 😁
Yaa dönmüşmü dün doktora gittim hiçbişey demedi bizimki nerde bilmiyorum ama çok darlanıyorum artik kasıklarımda ağrıda var yalancı sancımı bunlar, ilk çocuğumun ustunden 20 yıl geçti hiçbişe hatırlamıyorum ben ya resmen acemilik çekiyorum🤭

Yaa dönmüşmü dün doktora gittim hiçbişey demedi bizimki nerde bilmiyorum ama çok darlanıyorum artik kasıklarımda ağrıda var yalancı sancımı bunlar, ilk çocuğumun ustunden 20 yıl geçti hiçbişe hatırlamıyorum ben ya resmen acemilik çekiyorum🤭
O zaten aşşagılardaydıkiii döndüdemi ben bilmiyorum oyyy ne kaçırdım😁😁

Benimde şuan yarımsaattir kasılmam ve kramp var sol kasığımda ama benim bebem kafası yukarda inmemiş belli ediyor kendini kafası avucum kadar resmen
Yalancıdırr o rahim büyüyo bebe yer açıyor sonrada organlarda arada sıkışınca oluyormuş

X