2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben senin rekorunu alayım o zaman elinden. 61 ile hamile kalmıştım. 65 olmuştum. Geçen haftaki kontrolde 63.5 olmuşum geri. Sanırım doğuma ekside gireceğim. Hamile taytım xs, pantolonumun biri 34 biri 36 beden. 38 düşüyor popomdan da göbeğimden de.😂
Bu nasıl oluyorrrrrr, ben hayalimde yemek düşünsem +1 kg alıyorum sanki ahahah😅

Nasil gecti kontrolün her şey yolundadır umarım 🙂

Heyecan dorukta,güzel haberlerle gel inşallah canım 😘

Hazirana kalmadan doğururum ben az kaldı gazıydı,sütüydü konuşuruz inşallah 😁
Kızımız nasıl ❤

Bayram sonrası bende tartıldım çok fark yok,benim de durmuş valla doğurcaz mi ne 😨
Kilo alımı duruyormuş ya doğuma yakın
O kadar zor yürüyorum ki,sol kasigimda batma ve ağrı çık oluyor benim de 😥

Bende çok zorlanıyorum kuzu eşime diyorum 36 da bitsin doğurayım artık diye. Tek olsam idare ederim de çocuklar var agirlastim zorlanıyorum iyice,yürümek bile zulüm şu sıra.. Allah yardımcımız olsun 🤲

Benim de şişiyor canım ya çorap fln giyemiyorum artık

Randevularimiz aynı günmüş 😍
İyiydi canm çok şükür 😊 2031 gr olmuş 2 hafta sonra çağırdı herşey yolunda görünüyor dedi ama yüzünü göstermedi maalesef

güzel fikirmiş 🤪🤪 en sonunda öyle olacak gibi

canım bende reflü sorunundan çok çekiyorum o yüzden yatmadan önce 2 saat kadar hiçbirley yemiyorum soda sonrasında da gaviscon içip çift yastıkla başım yukarda yatınca uyuyabiliyorum gibi

bebişte kocaman olmuş maşallah ona 🧿

valla senin plan baştan hazırmış 😂😂 benimki huysuz şirin olduğu için işim zor baya
Yemesem de aynı yesem de aynı kuzu ya. Bi oluyor ne yersem yeyim hiç etkilemiyor. Bi oluyor normal bişey bile rahatsız ediyor. Bende çözümü maden suyunda buldum gece kalkıp içiyorum rahatlatıyor az da olsa. Çift yastık denemedim yastığı baya dik koyup yatıyorum bende

Benimki de çok aşırı hareketli bir bebek değil ya beni çok korkutuyor bazen ama ne bileyim doktor huyu öyledir diyor🤗
Aynen ağır kanlıdır. Benim ki tekme değil kafa atıyor bide hep sadece dün gece tekmeledi durdu 😂 karnımda hareket fazla ama aynı yerde hep kımıldamıyor yeri sabit kuzumun😂😂

X