2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canını yesinler😍 senin ki değişiyormuş yine benimki totosu ağır bulduğu pozisyonda aylarca duruyor 😂 düşün yani hamileliğin başından 2 hafta öncesine kadar kafa sağda ayaklar solda yatay yattı hiç dönmedi 😂😂
Seninki zaten zorunlu sezaryen gibi olacak canm büyümüş çünkü artık zor döner 😂 keyfi sezaryen olacak olan Bi tek ben kalacağım muhtemelen 😂

Ahaaaa ben linçlenme den kurtuldumm
Seni linçleyebilirmiyizz hanfendiii pek kıskandımmm:110:
Yok be linçlenmem. Doktor normal, olabilir dedi. Allah’tan kızımın kilosu çok iyi. 3 hafta ileriden gidiyor. Ben oldum olası şeker tüketmiyorum, tatlı ayda yılda bir canım çeker. Bi de yemek yiyemiyorum ben. Bu saat oldu 5 kuru kayısı yedim sadece. Sorsan kuzu yemiş gibi tokum.
Kıskanma. Çok çabuk yoruluyorum. Bu da iyi bir şey değil.

Çok şükür canm kilo için doktordan Bi tık azar işittim ama 😂 8.5 kilo aldım çok fazla almamışsın ama başlangıç kilon fazla olduğu için ne kadar az alırsan o kadar iyi dedi 😢 77 ile başlamıştım
Bende 81 kiloyum şuan ama diyeti biraktm şekere de pek dikkat etmiyorum dedim ,doktorum da dedi çok kasma😅😅
Adam sağolsun çok rahat 😅

Hahahaha canın nasıl isterse balımm 😘
All kocana don 🤪🤪🤪

güzel fikirmiş 🤪🤪 en sonunda öyle olacak gibi

Bu gece sinirimden ağlayacaktım az daha. Sabah saat 6 ydı heralde uyuduğumda. Dünde 7 ydi. Gerçekten reflü bi yandan uyku gelmiyor aslında var ama o bi yandan. O kadar darlandım bunaldım ki çatlama noktasına geldim artık yaaaa

canım bende reflü sorunundan çok çekiyorum o yüzden yatmadan önce 2 saat kadar hiçbirley yemiyorum soda sonrasında da gaviscon içip çift yastıkla başım yukarda yatınca uyuyabiliyorum gibi

bebişte kocaman olmuş maşallah ona 🧿

Bebekten güzel hediye mi olur yahu? Doğurmuşum vermişim kucağına bir de hediye mi alacam? 😅 babalar gününe kadar doğurmama ihtimalim var benim, doğurursam da bebegime "I love dad" yazili bir zıbın almıştım. O gün jest olarak onu giydirir, ikisinin fotosunu çeker instam (nazar degecek korkum olmazsa) da paylaşırım. Hava da güzel olursa, temiz havada ailecek güzel bir yürüyüş sonrası dondurma ısmarlarım oldu da bitti meaşallah 😂😂

valla senin plan baştan hazırmış 😂😂 benimki huysuz şirin olduğu için işim zor baya

güzel fikirmiş 🤪🤪 en sonunda öyle olacak gibi

canım bende reflü sorunundan çok çekiyorum o yüzden yatmadan önce 2 saat kadar hiçbirley yemiyorum soda sonrasında da gaviscon içip çift yastıkla başım yukarda yatınca uyuyabiliyorum gibi

bebişte kocaman olmuş maşallah ona 🧿

valla senin plan baştan hazırmış 😂😂 benimki huysuz şirin olduğu için işim zor baya
Seksi olsun heeee :KK8: :KK8:

Yok be linçlenmem. Doktor normal, olabilir dedi. Allah’tan kızımın kilosu çok iyi. 3 hafta ileriden gidiyor. Ben oldum olası şeker tüketmiyorum, tatlı ayda yılda bir canım çeker. Bi de yemek yiyemiyorum ben. Bu saat oldu 5 kuru kayısı yedim sadece. Sorsan kuzu yemiş gibi tokum.
Kıskanma. Çok çabuk yoruluyorum. Bu da iyi bir şey değil.
Şaka yapıyorumm canımm takılıyorum linçlenme işj🤭
Sen ben gibi tuketiyorsun belli zaten canım bende şeker ve hamur işleriyle tüketmiyorumm onları yersem elbetki baya almıştımm benimkide önden gidiyor kilosu iyiydi bakalımm 1buçuk hafta sonra kaç kilo olmuş öğreneceğiz 🤗

Kızlar bende de şeker çıkmıştı ama neden bu kadar sıkı diyete uydunuz?
Arkadaşlarım yaptırmadı bile benim şeker yüklemesi ben koşarak yaptırdım keşke yaptırmasaydım diyorum
5 arkadaşım 5 ide yaptırmadı ben yaptırdım hemen diyet denildi bakalım ben de pazartesi gideceğim

Ben hamileliğin son aylarında bu kadar sıkı diyete karşıyım kiloda gerileme oluyo kim ne derse desin vücudun şekerede ihtiyaca var tabi ki abartmamak kaydıyla

Ben de şeker yüklemesi yaptırmadım zaten pcos luyum evde bizim şeker un olmaz hiç almayız. Ben tatlı tüketince kötü oluyorum zaten dikkat ediyorum o şekeri içmek istemiyorum dedim yaptırmadım. Bayramda yarım dilim baklava yedim mesela yerken beynime şeker çıkıyor gibi oluyor midem almıyor sonra da elim ayağım titriyor benim hayat tarzım bu. Ama evde hep kuru yemiş avokado sebze olur. Az şekerli meyvelerden olur. Haftada bir et tavuk yeriz öyle çok etçi değiliz. Pirinç nadir genelde bulgur bakliyat vs bol sebze yoğurt öyle. O da bana kilo aldırmıyor işte. Ondan bebeğe de aldırmamış demek. Şimdi protein ağırlıklı yiyorum bana en iyi o aldırıyor sağlıklı kilo. Keşke daha önceden dikkat etseymişim.

Merhaba canım evet şimdi çıktım kontrolden NST temiz çıktı, bebiş 2 haftada 525 gram kilo almış şimdi ki kilosu 2037 çıktı boyu da 47cm doktor 3 kere ölçtüm şaşırdım nasıl bu kadar büyümüş olabilir dedi ☺️ Verdikleri diyeti yapmasaydım daha çok kilo alırdı şu anda şekerli şeyler yemiyorum ama normal yiyorum ☺️ Sen ne yaptın gittin mi kontrole?
Maşaallah canım 2 kiloyu geçtiyse artık rahat bir nefes almışsındır. Çok sevindim gerçekten hadi gözün aydın... Benim de randevum haftaya bugün. O zamana bakalım ne kadar alacak kilo. İyi plan yaptım porsiyonlarım ara öğünlerim vs sürekli yiyorum protein ağırlıklı inş alıyordur kilo. Karnım biraz sivrildi bir haftada ona seviniyorum :)

Ben de şeker yüklemesi yaptırmadım zaten pcos luyum evde bizim şeker un olmaz hiç almayız. Ben tatlı tüketince kötü oluyorum zaten dikkat ediyorum o şekeri içmek istemiyorum dedim yaptırmadım. Bayramda yarım dilim baklava yedim mesela yerken beynime şeker çıkıyor gibi oluyor midem almıyor sonra da elim ayağım titriyor benim hayat tarzım bu. Ama evde hep kuru yemiş avokado sebze olur. Az şekerli meyvelerden olur. Haftada bir et tavuk yeriz öyle çok etçi değiliz. Pirinç nadir genelde bulgur bakliyat vs bol sebze yoğurt öyle. O da bana kilo aldırmıyor işte. Ondan bebeğe de aldırmamış demek. Şimdi protein ağırlıklı yiyorum bana en iyi o aldırıyor sağlıklı kilo. Keşke daha önceden dikkat etseymişim.

Maşaallah canım 2 kiloyu geçtiyse artık rahat bir nefes almışsındır. Çok sevindim gerçekten hadi gözün aydın... Benim de randevum haftaya bugün. O zamana bakalım ne kadar alacak kilo. İyi plan yaptım porsiyonlarım ara öğünlerim vs sürekli yiyorum protein ağırlıklı inş alıyordur kilo. Karnım biraz sivrildi bir haftada ona seviniyorum :)
Seni rahatsızda ediyo demekki kuzu iyi yapıyosun bendede pco var şeker yükleme yaptırdı o yüzden kötüde çıkmadı sonuç ama ben de azalttım zaten normalde tatlıyla hiç aram yoktur hamilelikte aşırı canım çekiyo bazen eşime gelirken al diyorum sonra hemen yok vazgeçtim ben istesemde alma sakın diyorum bi şekilde dizginlemeye çalışıyorum 😄

Aynen 2 kilo diyince şaşırdım 1700 falan bekliyordum ama sürekli karın çevremi ölçüyorum burda ebelerde hep ölçer bebeğin büyüyüp büyümediğini anlamak için 2 haftada 97cm den 100cm e çıktı göbeğim ☺️ Sen de evde mezurayla ölçerek bakabilirsin ☺️Boyunu yanlış yazmışım 44cm ☺️
Hadi bakalım senin ki ne kadar kilo aldı merak ediyorum ☺️

Aynen 2 kilo diyince şaşırdım 1700 falan bekliyordum ama sürekli karın çevremi ölçüyorum burda ebelerde hep ölçer bebeğin büyüyüp büyümediğini anlamak için 2 haftada 97cm den 100cm e çıktı göbeğim ☺️ Sen de evde mezurayla ölçerek bakabilirsin ☺️Boyunu yanlış yazmışım 44cm ☺️
Hadi bakalım senin ki ne kadar kilo aldı merak ediyorum ☺️
Burda da ebeler öyle yapıyorlar ama hafta ölçümü enden değil boydan ölçüyorlar. Göbek çevresini ölçmek o yüzden aklıma gelmemişti ama bi deneyeyim bakalım 1 haftada ne kadar büyüyecek diye. Ben de çok merak ediyorum 1200 gr dı bir sonraki ölçümde aradan 16 gün geçmiş olacak ne kadar alır kilo merak ediyorum. Senin durumun epey moral oldu bana da 😍😍

Burda da ebeler öyle yapıyorlar ama hafta ölçümü enden değil boydan ölçüyorlar. Göbek çevresini ölçmek o yüzden aklıma gelmemişti ama bi deneyeyim bakalım 1 haftada ne kadar büyüyecek diye. Ben de çok merak ediyorum 1200 gr dı bir sonraki ölçümde aradan 16 gün geçmiş olacak ne kadar alır kilo merak ediyorum. Senin durumun epey moral oldu bana da 😍😍
Ben de meraklıyım ☺️ İnş güzel haberlerle gelirsin

Kızlar benimde sabah kontrolüm var heyecandan uyuyamadım 😊 inşallah herşey yolundadır
Nasil gecti kontrolün her şey yolundadır umarım 🙂
Benim de 16.30 da yarın. Güzel haberlerle gelelim inşallah 🤗
Heyecan dorukta,güzel haberlerle gel inşallah canım 😘
Artık haziran gelebilir mi ya yalnız kaldım ben burada :110:
Hazirana kalmadan doğururum ben az kaldı gazıydı,sütüydü konuşuruz inşallah 😁
Kızımız nasıl ❤
Kızlar günaydın. Benim kilo alımım durdu. Hatta bi miktar zayıflamışım bile denilebilir. Gece de baya bi bel ağrısı ve kasılma yaşadım. Normal heralde dimi ? Kontrolü olanlara bol şans merakla bekliyoruz canlar 😍
Bayram sonrası bende tartıldım çok fark yok,benim de durmuş valla doğurcaz mi ne 😨
Kilo alımı duruyormuş ya doğuma yakın
O kadar zor yürüyorum ki,sol kasigimda batma ve ağrı çık oluyor benim de 😥
Bu gece sinirimden ağlayacaktım az daha. Sabah saat 6 ydı heralde uyuduğumda. Dünde 7 ydi. Gerçekten reflü bi yandan uyku gelmiyor aslında var ama o bi yandan. O kadar darlandım bunaldım ki çatlama noktasına geldim artık yaaaa
Bende çok zorlanıyorum kuzu eşime diyorum 36 da bitsin doğurayım artık diye. Tek olsam idare ederim de çocuklar var agirlastim zorlanıyorum iyice,yürümek bile zulüm şu sıra.. Allah yardımcımız olsun 🤲
Kızlar ayaklarınız falan şiştimi benim davul gibi oldu ya
Benim de şişiyor canım ya çorap fln giyemiyorum artık

Randevularimiz aynı günmüş 😍

X