2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Normal kuzummbende yaşıyorumkaçgündür ara ara kramp yaşıyorum
Daha da şiddetlencek diyorlarr tecrübeli analarımız
Öyle dedin bir kaç gün sonra kilo aldım dersin bak benim hep öyle oluyordu:))
Zaten o gazla kahvaltıda bi reçele dalmadım değil
Kız ben de öyleyim. Yanmayı kesiyorum bulantı başlıyor bulantıyı kesiyorum yanma başlıyor. Bi de dert yanınca sus bebek duyar günah olur diyenler var valla şaşırdım kaldım

Hahahahaha deme demeee

Bebekten güzel hediye mi olur yahu? Doğurmuşum vermişim kucağına bir de hediye mi alacam? babalar gününe kadar doğurmama ihtimalim var benim, doğurursam da bebegime "I love dad" yazili bir zıbın almıştım. O gün jest olarak onu giydirir, ikisinin fotosunu çeker instam (nazar degecek korkum olmazsa) da paylaşırım. Hava da güzel olursa, temiz havada ailecek güzel bir yürüyüş sonrası dondurma ısmarlarım oldu da bitti meaşallah

Ay ne günahı neler çekiyoruz isyan etmiyorum da zor valla hamilelik ya inan dokunacak bir şey yemiyorum 2 gündür bi reflüdür gidiyor. Uykum var 10 dk dalıyorum sonra yok valla çok bunaldım ben anlatamam

Haaaa öylemi onu bilmiyordumm kafası büyükse zaten çıkartamazsın

Iyi iyi yaaa oda toparlanıyor artıkk eee kimliğe geçtimii kızçeee

Geldi kimliği kızımın artık oda bir birey tipini yediimm yaa birde e nabızda köşede çocuklarım köşesi var orada bilgilerini de görebiliyorsun Belis diye çıkıyor çok güzel bişi

Geldi kimliği kızımın artık oda bir birey tipini yediimm yaa birde e nabızda köşede çocuklarım köşesi var orada bilgilerini de görebiliyorsun Belis diye çıkıyor çok güzel bişi
Yaaaaaaa bu kimlik işi beni ağlatır anamm yaaa bunlar geçiyor nüfusa artık busefer bebenin aşıları kontrol etcezz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…