2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Maşallah kocaman olmuş.Ben de 25 mayısı tercih edicem sanırım bir gün daha dursun içerde.24-25 demişti doktor.Günümüz aynıymış 34+5...

Bir kaç kontroldür baş geliş duruyordu canım diğer türlü dönmüş olabilir mi
Umarım değildir canım. Sen öyle anlatınca ilk aklıma o geldi
Kızlar kocası da doğum stresine girenler var mı?Benimki bir tuhaflaştı adamı tanıyamıyorum resmen
Benimki en başından beri öyle anlamadım ne oluyor bu heriflere

Maşallah kocaman olmuş.Ben de 25 mayısı tercih edicem sanırım bir gün daha dursun içerde.24-25 demişti doktor.Günümüz aynıymış 34+5...
Biz tamamen doktora bıraktık. Doktor son raddeye kadar tutma taraftarı. Annem gelecek, bilet alacağız; gün verir misiniz deyince 25 mayıs ortası olsun dedi. Çok güvendiğim için hiç müdahale etmiyorum ben de. Hayırlısıyla, sağlıcakla gelsinler de 3-5 gün öncesi sonrası önemli değil canım.

Kızlar benim saçlarım çok beyazladı boyatmayı düşünüyorum.Başka var mı boyatacak olan?Doktorum bitkisel boya ile boyayabilirsin dedi. Hangi marka güvenilir onu da bilmiyorum.

Kızlar nefes darlığı yaşayan var mı sabah uyandığımdan bu yana boğuluyorum sanki böyle boğazımı sıkıyorlar o kadar darlanıyorum
Ben çok yaşıyorum ama nem beni çok yoruyor burası çok nemli, hava basıksa kötü oluyorum. Klima havayı kuruttuğu için açar açmaz birkaç dakikaya hiçbir sıkıntım kalmıyor. Hava derecesi normal olsa bile sırf biraz kurursun diye çalıştırıyorum.

Aynı haftadayız belki bu hafta ile ilgili Bi şeydir

Aynı haftadayız belki bu hafta ile ilgili Bi şeydir
Ben de tam emin değilim gebelikten mi değil mi. Önceden de yaşamışlığım var ama şimdi tabi daha zor oluyordur bebekle. Gebelikte her anlamda vücutta ne varsa son sınıra kadar zorlanıyor diyordu bir dr. Vücudun hangi rahatsızlığa yatkınsa onu biraz daha şiddetli hissediyormuşsun.

Bende hamilelikten önce yoktu canm yeni başladı muhtemelen hamilelikle alakalı kilok alımından olabilir yada bebek büyüdükçe baskı yapıyordur bilemiyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…