2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aşkomm kasılma nasıl oluyorr
Ben bu ismibraxton falan uygulamada gördüm
Ya böyle kramp gibi giriyo biraz acitiyo semsert oluyo. Genelde kasıklarima giriyo benim ki dogum sancilarimda direk kasiklarimdan baslamisti korkutuyor arada
Benim uzun zamandır günde 3 4 kere oluyor sadece özellikle çok ayakta durunca yürüyünce
Evet ara ara geliyor son zaman zaten oluyor bu sekilde kendini yorunca ayakta cok durunca daha sık oluyor tabi

Aboooo nebileyimm ben direk bebe aşşağa inince anlıcam doğum geldiğini başkada anlamam bide foşur foşur suyum bugün epeyy yürüdüm avmde karnım sertleşti cok fena canım yandı

Kızlar kasılmalarla ilgili genel bir paylaşım yapayım. Karnınız bir yerde toplanıyor ve çok sert oluyor(böyle olduğunda benim kalbim ağzımda atıyor sanki) kasilmaya sancı da eşlik ediyorsa belden kasiklara vuran bir ağrı. Yalancı sancilar çok can yakmıyor fakat doğum sancısıysa zaten anlarsınız. Düzenli girmesinden ve acısından

Anladımm o bende olmadı henüs

Aboooo nebileyimm ben direk bebe aşşağa inince anlıcam doğum geldiğini başkada anlamam bide foşur foşur suyum bugün epeyy yürüdüm avmde karnım sertleşti cok fena canım yandı
Ara ara gelecek iste öyle sıkışıp kalır karnin bölge bölge ama son zaman varya full kaskati kesiliyo hic unutamam onu ha böyle patliycakmis gibi sıkıştiriyo seni sonra da basliyo sancilar

Reactions: Jou
Ara ara gelecek iste öyle sıkışıp kalır karnin bölge bölge ama son zaman varya full kaskati kesiliyo hic unutamam onu ha böyle patliycakmis gibi sıkıştiriyo seni sonra da basliyo sancilar
Aboovvv o derece diyorsun bu böyleyse daha katkatı kasılmasını hiç düşünemiyorumm şipşak geçecek insaallahhh

Aboovvv o derece diyorsun bu böyleyse daha katkatı kasılmasını hiç düşünemiyorumm şipşak geçecek insaallahhh
Evet o derece ya ama korkma hepsi geciyo. Kimine belden vururmus dogum sancilari benim direk kasıklarimdan basladi 3 4 dkkada bir inleten bir sanci yasiyordum git gide sıklasti ve acisi artti

Reactions: Jou
Evet o derece ya ama korkma hepsi geciyo. Kimine belden vururmus dogum sancilari benim direk kasıklarimdan basladi 3 4 dkkada bir inleten bir sanci yasiyordum git gide sıklasti ve acisi artti
Öyle oluyorr kuzu zaten bile bile yaşıyoruzz pek korkmuyorum çünkü biliyorum bunu yaşıyacağımı herkesinde vücudu bir değil tabii

Benimde bugün oldu baya şuanda sırtım ağrıdı geçri
Evet sırt ağrısıda yaşadım bak demekki normal artık kuzu
cok teşekkür ederim canım bi de bu sayfaya sorayım gerci hala vera ve gülce arasında karar veremedik ama olsun 1 aya gelir herhalde
Ay vera da çok güzel gülcede çok hoş geliyo kulağa kuzu burasıda biraz geç yapıyo yaptırıcaksan hemen sipariş et bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…