2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hep biranda ishal olduk, hep biranda doğurıcaz

Bir kaç kontroldür baş geliş duruyordu canım diğer türlü dönmüş olabilir mi

Aynen canm bende çatı ağrısı olduğunu düşünüyorum zaten yatakta Bi taraftan Bi tarafa dönmek çok zorluyor uyurken dönüyorsam bile uyanıyorum yani

Ben ishal olduğum günün gecesi doğum yapmıştım. Bir kaç gündür ishal olanlar korkmasın,bu gece bir şey olmazsa bende korkmam
Çok cahilim ya İshalin doğum belirtisi olduğunu ilk defa duyuyorum
Kızlar ya buraya her girdiğimde başka bir şey öğreniyorum
Hayır yani birde hiç iyi şeyler değil
Psikolojim bozuluyor iyice

Başım çok ağrıyordu dr da ultrasonda bebeğin karın çevresi.geliimemiş başın ağrıdı mi hiç tansiyonuna baktın mi dedi. Bende sıcaklar başladı 3 gündür yüksek dedim 15 16 lardaydı 2 gün tansiyonlarımı tekrar takip ettikyine aynı olunca başladık. İhmâl etme canım. Sende 2 3 gün yaz tansiyonunu sabah akşam acilen dr una bilgi ver

Ben 13 Ken Bi defa yazmıştım doktoruma dedi 14 9 u geçerse mutlaka haber ver diye şimdilik daha geçmedi çok şükür inşallah da geçmez canm geçmiş olsun çok

Evet doktora gittim geldim, sordum herseyi de, o bacaklarimizin arasindaki agri cati agrisiymis muhtemelen, ama sol kasiktaki agri tek tarafli oldugu icin bisey diyemedi, rahim sola dogruysa belki o baski yapiyodur fln dedi, bnm de rahim sola dogru cikmisti bebekten önce cektirdigin rahim filminde, heralde sola baski yapiyo bebegin kafasi

İshali de sordum, midem de kotu ztn, bu ara bi salgin varmis mide bulantisi ishal fln seklinde ya da usutmus olablrsin dedi, hepimiz birden syni anda usutmus olamicagimiza göre hafif bi salgin gibi bisey heralde, hasts degilim ana sindirim sistemim bozuldu iste

Sanirim öyle, ic camasirinin ön kisminda hissettigimz agri kesn cati agrisi diyolar ztn, hele yerdeki haliyi duzeltmeye calisirsam tek ayakla fln ooo felaket agriyo sende de oyle mi?
Dünden beri bendede ishal var kızlar
Salgin ya da havalardan heralde, bi sicak bi soguk ya
Aynen canm bende çatı ağrısı olduğunu düşünüyorum zaten yatakta Bi taraftan Bi tarafa dönmek çok zorluyor uyurken dönüyorsam bile uyanıyorum yani
Evt garip bi agri
Aaaayyy benim sabahtan beri midem yanıyo feci şekilde
Bide bulanmaya basladi ya istahim da yok pek dusunuyorum dusunuyorum canim bisey cekmiyo

Çok cahilim ya İshalin doğum belirtisi olduğunu ilk defa duyuyorum
Kızlar ya buraya her girdiğimde başka bir şey öğreniyorum
Hayır yani birde hiç iyi şeyler değil
Psikolojim bozuluyor iyice
Çok bilmekte bazen iyi olmuyor haklısın. Bunları bilip,kafaya takmayıp,tevekkül etmek en güzeli. Doğum hakkında hiç bir şey bilmemek daha kötü olurdu,psikolojik olarak hazirlamaliyiz kendimizi

Çok bilmekte bazen iyi olmuyor haklısın. Bunları bilip,kafaya takmayıp,tevekkül etmek en güzeli. Doğum hakkında hiç bir şey bilmemek daha kötü olurdu,psikolojik olarak hazirlamaliyiz kendimizi
Evt cok haklisin bence, ben nisan ve mayis annelerini takip ediyodm dogumlarini fln okudum bir suru sey ogrendin ama hala ne yasicagim hakkinda hic bi fikrim yok orasi ayri
İnsanlarin hikayelerini okuyunca hic degilse ihtimaller hakkinda bilgi sahibi oluyoruz, korkunun ecele faydasi yok bari o anda şok olmaktansa önceden dersimize calismis olalim diye okuyorum oyle insanlarin hikayelerini
Her hikaye bir tecrube gibi

Benim ilk doğumda karnıma bir bastırdı doktor bir şey demeden
Dedim napiyorsunuz!!
Sana yardım ediyorum yoksa bebek çıkmayacak dedi haa tamam dedim
Simdi Ben diyorum bastır doktor çıksın bir an önce
Bilmek önemli

eveet ben bide herseyi merak edip sorarim doktora bunu neden yapiyoruz fln diye, o anda sorsam doktor benle mi ugrasicak bebekle mi, ay Allahim kolaylik versn hepimizeee

İnanırmısın 3 gündür bende benzer birşey hissediyorum emin olamıyorum.Merdiven inip çıkmaya dermanım yok acile vs gidemiyorum o yüzden.Hast. gitmeyi düşünüyormusun?
Canım bu rahim ağzının sarkması meselesini bi dr a sordurdum arkadaşım üzerinden. Eline değen şey gerçekten rahim ağzı olsaydı şimdiye doğum yapmış olurdu rahim ağzı olabileceğini düşünmüyorum demiş biraz rahatladım ama o elime değen önce olmayan şey ne onu anlamadım. Gidince sorarım artık dr a.

Kızlar salgın var valla dikkat edim yoğurt su falan tüketin ufak bi bulantı bile sezerseniz ayy çok zor çok

Bana da bilgi ver canım.Kız idrar torbamız filan mı sarktı yoksa

Ay evet halıyı çekemiyorum ayağımla özellikle sol ağrıyan tarafla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…