2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydin kizlar, her gun yeni bir rahatsizlik köşemizde bugun ishal var 🤣 bgn de ishal olmusum, dogum öncesi de olurmus ya bi panik bi panik butun gece uyuyamadim daha erken ya dogurursam diye, bi huzursuzluk vardi ustumde cok stresli bi gece gecirdim kendi kendime durdukyere ya 🤦🏼‍♀️

Şu sol kasik agrisi ve bacak arasi agrisi bende de var 1 haftadan fazladir, yorulunca daha artiyo, yatarken saga sola donerken bile agriyo, çati agrisi oldugundan supheleniyorum ama bilemedim, boyle spor yaparsin da kaslarin kasilir agrir ya oyle bir agri

Seninki de bas asagi mi duruyor? Bugun doktora gidicem bakalim sorucam ozellikle bu agri ne agrisi diye hepimiz adina
Hepimiz birbirimize yakın haftalarda olduğumuz için belirtilerimizde genelde aynı ilerliyor. Benim de çatı ağrısı var. Bacağımı azcık ayırıp kaldirsam uzanırken,donerken ah ıh uf diye diye zorlaniyorum canım çok acıyor 😫
Şiddetli değil ama bende ishal olmuşum 🥴
Bayrama sürpriz yapmasın bizim minikler 😛

Günaydin kizlar, her gun yeni bir rahatsizlik köşemizde bugun ishal var 🤣 bgn de ishal olmusum, dogum öncesi de olurmus ya bi panik bi panik butun gece uyuyamadim daha erken ya dogurursam diye, bi huzursuzluk vardi ustumde cok stresli bi gece gecirdim kendi kendime durdukyere ya 🤦🏼‍♀️

Şu sol kasik agrisi ve bacak arasi agrisi bende de var 1 haftadan fazladir, yorulunca daha artiyo, yatarken saga sola donerken bile agriyo, çati agrisi oldugundan supheleniyorum ama bilemedim, boyle spor yaparsin da kaslarin kasilir agrir ya oyle bir agri

Seninki de bas asagi mi duruyor? Bugun doktora gidicem bakalim sorucam ozellikle bu agri ne agrisi diye hepimiz adina
Benim bebiş aylardır baş aşağı duruyor canım.
ı

Hepimiz birbirimize yakın haftalarda olduğumuz için belirtilerimizde genelde aynı ilerliyor. Benim de çatı ağrısı var. Bacağımı azcık ayırıp kaldirsam uzanırken,donerken ah ıh uf diye diye zorlaniyorum canım çok acıyor 😫
Yapmazlar canım. Bacak az açınca olan ağrı 2 aydır rahat var.Doktor bebek biyüdü magnezyum al demişti ona.

Saymadım ki kuzu bugün sayayım inş kasılmaları.

Ayyy korkutma benii 😱😱 benim ilk dogum olucak bide hic bir fikrim yok ne yasicagimla ilgili 😆
Valla aklima gelmedi de degil bugun doktora sorayim iyice bayramda nerdeymis napiyomus 😅

Kızz ben hergün ishalim😂😂😂

Yapmazlar canım. Bacak az açınca olan ağrı 2 aydır rahat var.Doktor bebek biyüdü magnezyum al demişti ona.

Saymadım ki kuzu bugün sayayım inş kasılmaları.
İnşallah canım 🙂
Kasılma olduğunda saate bak,diğer kasılma da tekrar bak zaten düzenliyse hemen belli eder kendini dakikası dakikasına giriyor 😅
Büyük ihtimalle düzenli değil canım

İyi bari hormonlardansa, midem de kötü bide, icerdeki tepikliyo galiba 🤣

İnsallah 🤲🏻🤲🏻
Dun birden bir ağrı girdi ama yok böyle bir şey nefesimi alamadım. Dedim doguruyorum 😅
Sonra karnımda ki ilginç hareketliligi fark ettim benim sıpa ne yaptıysa içeride ondan canım acımış o kadar 🤦‍♀️

Dun birden bir ağrı girdi ama yok böyle bir şey nefesimi alamadım. Dedim doguruyorum 😅
Sonra karnımda ki ilginç hareketliligi fark ettim benim sıpa ne yaptıysa içeride ondan canım acımış o kadar 🤦‍♀️
Ayy evt napiyolar icerde de oyle hissediyoruz cok merak ediyorum 😅 benimkinin beni gidikladigindan supheleniyorum ben, resmen gidiyo ya tarafa gidiklandigim yerde kipir kipir biseler yapiyo yerimden zipliyorum 🤣

Sancılarının durdurulmaya çalışıldığını ve kanaması olduğunu yazınca birçok kişi son durumunu sormuş, cevap gelmemiş ama siteye bakınca online olarak başka alakasız konuları okuyor şeklinde görünmüş. Buna sinirlenmişler. Artık kimseye üzülmeyeceğiz, nasıl bize cevap vermezsin ve şeklinde birçok yorum vardı…
Allah yardımcısı olsun inşallah, sağlıkla evladını kucağına alıp taburcu oldukları günleri görmek nasip olsun.. Aklımdan çıkmıyor
Ay Allahım yaaa bu insanlar da garip
Nerden bilip görüyorlar başka konuları okuduğunu te Allahm yaaa😲😲😲
Canım Bebişin duruşu nasıldı en son? Dönmüş olabilir mi? Benim 2. Oğlan baş yukardan aşağı döndüğünde aynısını yaşamıştım da

Sancılarının durdurulmaya çalışıldığını ve kanaması olduğunu yazınca birçok kişi son durumunu sormuş, cevap gelmemiş ama siteye bakınca online olarak başka alakasız konuları okuyor şeklinde görünmüş. Buna sinirlenmişler. Artık kimseye üzülmeyeceğiz, nasıl bize cevap vermezsin ve şeklinde birçok yorum vardı…
Allah yardımcısı olsun inşallah, sağlıkla evladını kucağına alıp taburcu oldukları günleri görmek nasip olsun.. Aklımdan çıkmıyor
Ay inşallah yaaa🤲🏻

Ay 2 gündür bende deeeee hele özellikle dün berbattı dönemiyorum resmen bacak arası ağrısından. Benimde solda başlarda da olmuştu ama bu kadar çok değildi. Bildiğin hamlamış gibi. Çatı ağrısı mı bu👀

Dünden beri bendede ishal var kızlar :KK17:

İnşallah canım 🙂
Kasılma olduğunda saate bak,diğer kasılma da tekrar bak zaten düzenliyse hemen belli eder kendini dakikası dakikasına giriyor 😅
Büyük ihtimalle düzenli değil canım
Evet evet düzenliyse saate bakınca tam olarak biliyorsun hangi dakika saniyede gireceğini onu anlamamak imkansız bir şey. Eve geldikten sonra öyle yaşamadım hamdolsun ama hastanede saat karşımdaydı tam. 2 dakika civarı gevşek sonra tam 30 saniye kaskatı oluyordu basınç çok şiddetliydi hatta hafif ağrı da vardı o ilk 30 saniye dedim ya ilk yarısında ağrı daha çok üst karında, son 15 saniye ağrı yavaş yavaş alta geçip bitiyordu ama çok çok az bir ağrı tabi böyle birkaç saat devam etmiştir onu anlamamak mümkün değil bence de. Şimdi bi oluyor geçiyor yarım saat bir saat yok sonra geliyor iki üç kere üst üste sonra gene kesiliyor öyle hiç düzen yok ne zaman geleceğini kestiremiyorum bunda sıkıntı yok. Diğeri çok düzenli ve sık geldiği için yukardan basınçla doğumu başlatma riski oluyor.

X