2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben göremedim yaa
Çok dua ettim ona şimdi 😔
Kızlar sizde dua edebilirmisiniz 🤲

Benim de 22cmdi bir kere igne yaptilar bide ilac verdiler 2 haftadir kullaniyorum ilaci, grcen hafta 26mm ye cikmisti simdi yarin yine kontrolum var bakalim kac cikicak, size ilac vermediler mi?

Kacinci haftasiniz ?

Heh bende ondan korkuyorum, yengec olsun istedim hep, tahmini dogum tarihini ögrenince de sevimistim yengec olucak diye ama erken erken geliyo bu bebikler, tam gununu doldurmaz heralde bnmkide 🤣
Yok canm vermedi bisey

İnşallah kızlar inşallah. Aynı şeyleri tekrar yaşama düşüncesi o kadar korkutuyor ki. Teşekkür ederim güç verdiğiniz için. Kese 9 mm. Bebek de var minik ama atış yok. Çok derinden bir şey duyulur gibi oldu çizgide de gözüktü ama doktor doğru düzgün bir şey de demedi. Vajinal baktı. İnşallah duyarım, haftaya cuma tekrar gideceğim
Canım ben de 1.bebeğimi kaybettim 2.de gittim 6 hafta iken hafif duyduk ama dr bir şey demedi hatta kürtaj olabilir dedi.
Aynı gün başka doktora gittim kalp atışını dinletti içini ferah tut🌺 minnoş seninle

Selam kızlar nasılsınız? Bende tansiyon problemi çıktı bebiş 1830 gr 42 cm hep haftaya uyumlu gidiyordu tansiyondan gelişmemiş 2 hafta önce ne kadar iyiydi oysaki. Tansiyon ilacı ile 37. Haftaya kadar beklicem dedi dr. Ciğer geliştirici iğne vuruldum 2 gün 4 doz. Başına gelen oldu mu ya da yakının başına? Akşamları muz ile süt yiyorum vitaminlerimi de alıyorum. Bir tavsiyeniz var mı şunu ye kilo aldırır gibi. Teşekkğr ediyorum şiödiden öpüyorum sizi 😘

İnşallah kızlar inşallah. Aynı şeyleri tekrar yaşama düşüncesi o kadar korkutuyor ki. Teşekkür ederim güç verdiğiniz için. Kese 9 mm. Bebek de var minik ama atış yok. Çok derinden bir şey duyulur gibi oldu çizgide de gözüktü ama doktor doğru düzgün bir şey de demedi. Vajinal baktı. İnşallah duyarım, haftaya cuma tekrar gideceğim
Daha erken belki kimisii geç duyuyo kalbini içini ferah tut kuzumm bende sen haber vercen diye bekledim haber ver demiştim 🤗
Allahımmm hayırlısıyla şu kalbini duy inşaallahhh güzel haberler versin o minik bizedee

Kaç haftalık kuzum 7. Haftada anca vajinal ultrasonda belli oluyo

X