2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selam kızlar nasılsınız? Bende tansiyon problemi çıktı bebiş 1830 gr 42 cm hep haftaya uyumlu gidiyordu tansiyondan gelişmemiş 2 hafta önce ne kadar iyiydi oysaki. Tansiyon ilacı ile 37. Haftaya kadar beklicem dedi dr. Ciğer geliştirici iğne vuruldum 2 gün 4 doz. Başına gelen oldu mu ya da yakının başına? Akşamları muz ile süt yiyorum vitaminlerimi de alıyorum. Bir tavsiyeniz var mı şunu ye kilo aldırır gibi. Teşekkğr ediyorum şiödiden öpüyorum sizi 😘
Çiğ kaju, badem, kaşar peyniri ve avokado yiyebilirsin

Çok dua ettim ona şimdi 😔
Kızlar sizde dua edebilirmisiniz 🤲

Ahh gördüm ben de. Annesine de gereksiz yüklenmişler çok üzüldüm

• Üzgünüm
Reactions: Jou
İnşallah kızlar inşallah. Aynı şeyleri tekrar yaşama düşüncesi o kadar korkutuyor ki. Teşekkür ederim güç verdiğiniz için. Kese 9 mm. Bebek de var minik ama atış yok. Çok derinden bir şey duyulur gibi oldu çizgide de gözüktü ama doktor doğru düzgün bir şey de demedi. Vajinal baktı. İnşallah duyarım, haftaya cuma tekrar gideceğim
Kuzu senin 6 hafta oldu mu ya? Zaman ne hızlı akıyor... Sıkma canını, haftaya duyarsın Allah'ın izniyle ♥️

Kızlar kese boyutuna göre 6+0 çıktı ama kalp atışı duymadık yine, yine içim sıkıldı, doktor erken dedi ama yine de kafaya çok takıyorum sabahtan beri ağlıyorum kötü bir şey var yine diye
Seni döverimm ne aglaması dur bismillaahhhh cok erken daha ben 8 haftalıkken duydum kalbini

Selam kızlar nasılsınız? Bende tansiyon problemi çıktı bebiş 1830 gr 42 cm hep haftaya uyumlu gidiyordu tansiyondan gelişmemiş 2 hafta önce ne kadar iyiydi oysaki. Tansiyon ilacı ile 37. Haftaya kadar beklicem dedi dr. Ciğer geliştirici iğne vuruldum 2 gün 4 doz. Başına gelen oldu mu ya da yakının başına? Akşamları muz ile süt yiyorum vitaminlerimi de alıyorum. Bir tavsiyeniz var mı şunu ye kilo aldırır gibi. Teşekkğr ediyorum şiödiden öpüyorum sizi 😘
Tansiyon problemi nasıl çıktı canm bilgi verir misin bende kendimden şüpheleniyorum bu ara tansiyonum eskiye oranla yüksek çıkıyor aslında 14 9 sınırmış ama benim normalde tansiyonum hep 11 şerde çıkarken şimdi 13 ü buluyor küçük sürekli 8 lerde ve beni rahatsız ediyor

Kızlarr yaaa bi avuç kadar küloduma su gibi birşey geldi hepinizde oldumu öyle birşey 🙄 ayağa kalkınca oldu anamm geliyomu buuu
Bende de aynı şey oldu bugün, dedim kasılmalardan değil de su geldiği için doğurucam herhalde diye 😂 sonra baktım akıntıymış🙊
Kızlar kese boyutuna göre 6+0 çıktı ama kalp atışı duymadık yine, yine içim sıkıldı, doktor erken dedi ama yine de kafaya çok takıyorum sabahtan beri ağlıyorum kötü bir şey var yine diye
Hiç sıkma canını, ben kızlardan birini 6+3te duydum, diğerinde kesede bebek bile görülmüyordu, onu da 7+3te duydum. Erken olduğu için duymamışsınızdır🤗
Yaa 4 cm ile bu kadar durdular yani maşaallah nerdeyse 1 ay olacak sanki o zaman çok şükür ya inş beklerler biraz daha. Doğru ilk gebelikte belki o anlamda avantaj hamdolsun bugünlere getiren rabbim muhafaza eylesin bundan sonra da.
Rahim ağzı uzunluğu 4 cm canım yanlış mı anladın acaba, onun uzun olması iyi bir şey, sonradan kısalmıştır tabi, açılma olunca ona bakmadılar artık zaten.. Amin amin hepimizin evlatlarını inşallah 🥰

Bende de aynı şey oldu bugün, dedim kasılmalardan değil de su geldiği için doğurucam herhalde diye 😂 sonra baktım akıntıymış🙊

Hiç sıkma canını, ben kızlardan birini 6+3te duydum, diğerinde kesede bebek bile görülmüyordu, onu da 7+3te duydum. Erken olduğu için duymamışsınızdır🤗

Rahim ağzı uzunluğu 4 cm canım yanlış mı anladın acaba, onun uzun olması iyi bir şey, sonradan kısalmıştır tabi, açılma olunca ona bakmadılar artık zaten.. Amin amin hepimizin evlatlarını inşallah 🥰
Güzel bi akıntıydı sağolsun😂😂

Temmuz annelerinden doğum yapan anneye ne kadar gereksiz yüklenmişler ya, ona ayrı üzüldüm… Zaten kimbilir ne haldedir.. telefonu yanında bile değilmiş ki sonrasında, yakınları girmiş herhalde foruma

Temmuz annelerinden doğum yapan anneye ne kadar gereksiz yüklenmişler ya, ona ayrı üzüldüm… Zaten kimbilir ne haldedir.. telefonu yanında bile değilmiş ki sonrasında, yakınları girmiş herhalde foruma
Ben orayı görmedim kuzu ne gibi yüklendiler ki oyüzdenmi öyle dedi bende diyorum niye öyle yazdı diye telefon yanımda değildi diye

Yani o halde telefon aklinami gelmiştir. Empati kursalar biraz ona gore yazsalar ama nerde. Bazen insanlar bizim basimiza gelemz deyip bos konusup, rast gele konusuyorlar. İnşallah minik bebek cabucak toplanir anneside oyle tabi. Kuzusunu saglikla kucaklar. 🤲

• Şaşırdım
Ben de çok garipsedim. Kız inansınlar diye mi foto koymak zorunda kaldı acaba ? Gerçekten üzüldüm

• Beğen
Kızlar rahim ağzı sarktı sanırım wc de çok net elime değiyor. Hastanede yoktu hiç bakılmadı eve geldikten birkaç saat sonra hissettim. Başına gelen var mı? Ağrı kanama vs olmadığı sürece sonraki kontrolüme 12 gün var ne yapsam hep yatmak mı gerekir bilemedim yaşayan var mı bu durumu? kasılmalar da az da olsa hala geliyor düzensiz bir şekilde.

Ay tamamen yanlış anlamışım canım ya şimdi anladım... benimki kısa tam net sayı demedi de kısa dedi sadece.

Kızlar rahim ağzı sarktı sanırım wc de çok net elime değiyor. Hastanede yoktu hiç bakılmadı eve geldikten birkaç saat sonra hissettim. Başına gelen var mı? Ağrı kanama vs olmadığı sürece sonraki kontrolüme 12 gün var ne yapsam hep yatmak mı gerekir bilemedim yaşayan var mı bu durumu? kasılmalar da az da olsa hala geliyor düzensiz bir şekilde.
Öyle gelir mi ele ya 😳

Dr ameliyattan çıkınca bana dokun kalın ağrın fazla olacak demişti.Hem ağrım hem de kanamam fazla olmuştu.Ağrı kesici serumlara ilaçlara rağmen dayanamıyordum bir ara:KK43: Ne güzel hemen toparlanıp ayaklamışsın.
Bünyeden bünyeye değişiyor demek ki canım. En sağlıklı şekilde gelsinler de inşallah 😊
Hahaha yokyokkk 😂😂😂 gelse hazırdımm kızzz :KK70:
Senden bendensin😉🤗
İnşallah kuzum ama salgın varmış evde beni nasıl buldu onuda anlamadım heralde yeğenim kreşe gidiyoda ondan geçti sanırım bana da
Çok geçmiş olsun canım benim Şimdi nasılsın 🤗
Canım benim ne zaman yumurtladığım belli değil, geç yumurtladım ama ne zaman kim bilir. Sadece kese boyutuna göre 6+0 çıktı. İnşallah haftaya duyarım
Benim 2. Oğlumda bebeği alacaklardı kaç tane doktora gittim kalp atışı yok diye. Ben ısrarla bekledim 9. Haftada kalp atışı duyuldu. Şu an oğlum 7 yaşında. Sakın sakın üzme kendini. Daha çok erken emin ol bak. Bebeğin seninle Allahın izniyle 🤗🤗🤗

Eğer korktuğun bir durum varsa git bence ihmal etme. Bugün akşam benimde karnım çok sertleşiyor sürekli acaba kasılma bu mu

Bende sezaryen olmak istiyorum Bi kısa kollu takım aldım Bi de ince uzun kollu takım aldım herkes doğumdan sonra üşüme sıtma tutuyor dedi diye ama uzun kollu takımda mantıklı Bi karar mı verdim bilmiyorum şimdi terleme olayını duyunca 🙄
Ben hiç üşümedim ayağıma hemşireler zorla çorap giydirmişti.Onlar odadan çıkınca direk çıkarttım.Aksine yanıyordum sürekli buz gibi su içtim.Annem lohusalığım boyunca söylendi hasta olacaksın diye birşey olmadı şükür.

X