2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Biz bir ay daha dayanacak mıyız acaba merak ediyorum. İnş değildir ya.
Ahh canımm sormaa mayıs bebeleri çıkacak resmen ama korkmuyorumm gelecekse gelirr 33 haftalık oluyorum yarın neredeyse normall

Yengem 34 haftalıkken doğurdu kızçeyii resmen aldı kucağına evine güle güle geldii

Hadi inşallah dursun şöyle en az 2 3 hafta daha

Kızlar kayınbabam vefat etti kendimi durduramıyorum ağlamaktan
Başınız sağ olsun,mekanı cennet olsun inşallah
Çok geçmiş olsun inşallah biraz daha durur bebiş
M -Murphy canım prensesi görmüşsün
İnşallah yakın zamanda kucağına alırsın evinize çıkarsınız

Öyle deme canım,tabi ki olacağı varsa olur engel olamayız ama daha çok erken tatlım benim. Bu haftada doğsa erken doğum olarak geçecek. 36 ve sonrası normal kabul ediliyor. Ben 35 haftalikken doğum yaptım biliyorsun kilosu çok iyi olmasına rağmen,akciğer geliştirici iğne vurunmama rağmen 5 gün kuvezde yattı solunum sıkıntısından
Doğurup kucağına alamamak gerçekten çok zor oluyor Rabbım kimseye yaşatmasın

Rabbiimm vaktiyle kucağımıza nasip etsin kuzumm benimm takılıyorum sadece gülellim diye

Kızlar hastane çantasına neler koydunuz acaba bende artık yapmak istiyorum ama böyle savaşa gider gibi değil de gerçekten ihtiyacım olabileceği şeyler neler acaba
Bebeğe 3 er adet iç zıbın, patikli alt, eldiven, şapka, ağız mendili, alt üst takım koydum. Kundak, müslin, pazen, penye battaniye koydum.
Bez, ıslak mendil, alt açma bezi, pişik kremi, biberon, emzik, mama kaşığı koydum.

Kendime pijama, depend, külot, emzirme atleti, çorap, terlik koydum.

Yazmayı unuttuğum var mı bilemiyorum nu kadardı heralde

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…