2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
merhaba canım, dün tam ilk mesajını alıntılayıp sana mesaj yazıyorken yarım kalmış, odaya biri girmişti herhalde. Şimdi girdiğimde de etiketlediğini gördüm
Benim başlarda öyleydi, rutin kontrolde çıkmıştı kasılmalar ve şok olmuştum, zamanla hissetmeye başladım canım. Dediğin gibi yoğun bir basınç hissi oluyor daha çok ama ağrı daha minimal kalıyor. İğneleri yaptıklarında da bana da tuzsuz ve şekersiz vermişlerdi. Kasılmalar sıklaşınca ise her an sezeryana alabiliriz diye hiçbir şey verilmedi , su bile yasaktı. Benim açılmam da var ama bu arada

Haziran anneleri toptan Mayıs annesi olacağız diye aklım çıkıyor
Hahahahaha amann gelecekse gelsin kızzz ben hiç korkmuyorumm cünkü oldum 33 haftalık yarın yengem 34 haftalıkken doğurdu normall
akıntı olmasın canım dr. arayıp bi sor istersen
Bence akıntı yaa sanmıyorumm bebe yukarda baya
Bu aylarda anlaşılmayabiliyormuş
Bebek çat diye mesanenin belli bir yerine vurduğunda rahim kaslarını tutamayıp salıyormuşsun
Ama bebe yukarda kafasi çıktı ortaya suan oyüzde şüphe etmedim pek gelirse aşşağa inerdii

Benim yok, zaten ufacık kalmış onunda olmasın lütfen
Beklesin ya azıcık daha içerde
Ben kendimi hazır hissetmiyorum doğuma
sıkıntı yapma canım kilo aldıran şeyler ye kiloya cok takılma önemli olan sağlıklı olması benim kızım da zayıf doğmuştu ama cabuk toparlamıştı dr. birazda genetik demişti zayıflığı için.

ayy ben şimdiden evin içinde uykular haram olduuu modunda geziniyorum

Benim zaten uyku problemim vardı
4-5 saat uyurdum max
Hamilelikte de uyuyamadım
Bakalım doğumdan sonra napcaz
O zamanda her yerde uyumak isterim kesin

Altıma kaçırsam anlarım herhalde kızz bilemedim biraz var ama

Canım bi defa geldiyse su değildir. Bende ilk başta avuç kadar geldi uzandım hemen tekrar kaldığımda paçalarımdan aktı. Akıntı dır o kesin yaw:)

Reactions: Jou
Annesinin sütü şifa olsun onaaa minnak kızımız çok çabuk kilo alıyor erken doğan bebişler 2 haftaya kalmaz çıkar kuzumuz

Gerçekten mi öyle mi oluyor cidden bende 1850yi duyunca biraz hayal kırıklığına uğradım daha çok bekliyordum inş öyle olur ya gelsin hemen minik

Ay sağol canım gerçekten insan bilmiyor ya hiç böyle bir şey başıma geleceğini düşünmemiştim ilk gebelik bi de kasılma ne onu bile bilmiyorum ama iki akşamdır o basınç çok şiddetli birkaç saat öyle bekliyoruz 2 dakikada bir. rahmim kendi kendine kasılıp gevşiyor hep aynı şeyleri yaşıyorum o zaman senle. Benim de var açıklık ultrasonda 2 cm görülüyor ve rahim ağzı kısa. Ama vajinal ölçümde kapalı diyorlar o güzel çok şükür. Bir dr onda da var 2 cm açıklık dedi ama sonrakiler de kapalı dedi hep farklı dr baktı anlamadım inş kapalıdır az daha beklesin bebişler inşaallah ya senin açılman ne kadar peki vajinal ve ultrason ölçümü ayrımını ilk burda duydum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…