2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar muayeneden çıktım. Benim oglan 2,700gr olmuş her şeyi iyi çok şükür
Kan verdim öğleden sonra sonuç göstercem inşallah o da iyi çıkar. 2 hafta sonraya randevu verdi tekrar.
Gözün aydın maşallah paşaya
Merhaba canım yıkadın mı acaba bunu çekme yaptı mı önündeki baskılar silinme VS bir şey oldu mu
Yikadım evet çekme olmadı aynı duruyor baskısı falan. Kalite olarak çok çok iyi değil orta kalitede
Kızlar ben Mayıs annesi oluyorum doktor kontörlüm vardı bu gün plesentam çok yakınmış rahmime 24 mayısda alacaklar bebeği komik olan kısmı ise eşimin doğum günü de 24 Mayıs
Yaaa ne güzel aynı gün olması

Geçmiş olsun canım.Kaçıncı haftaya girmiştin?Doğsalar da büyüdüler artık çok şükür.Içini ferah tut.

Reactions: Jou
Ayy nasıl sezeryan yaa korkuyorum baya
Korkulcak birşey yok canım.İyi yanı planlı gidiyorsun zamanı biliyorsun hazırlıklı oluyosun vs.Ameliyat esnasında acu vs hissetmiyorsun.Ne zamanki iğnenin etkisi geçiyor o zaman fena ağrıyor yürümek çok zor oluyor. İlk 2 gün biraz zor sonra yavaş yavaş toparlanmaya başlıyosun.Dikişlerin iyileşmesi uzun sürüyor biraz.

Heee ooyyy kafasını öperumm onun ben bidaha ne zaman gitcen kontrole
Cannııım Ayın 6 veya 7 sinde kuzum 2 haftaya düştüya kontrol
Gözün Aydın canım iyiyse gayet gerisini takma
Kız yok kontrole gitmedim pozisyon kafa üstü diye dedim
Benim de aşağıda ama değişebilir dedi ne yalan söyliyim bu ladar erken donmesini beklemiyordum 32. Haftadayım bide
Evet bana da dedi dönebilir eğer dönmezse şuan normal doğuma uygun pozisyonda ama tabi kanala giricekmi senin çatın uygun olucakmı bunlarda önemli dedi
Plesanta previa mı var canım?
Yok kız o ne benim hüsnü kuruntum var
Evet biliyorum o yüzden diğer ürünlerini hiç almadım ama pişikte de çok etkiliymiş diye tereddüt ettim ama aldım :/ bu şampuanı falanda doktorlarda öneriyormuş
Şampuan konusunda çok araştırmadım açıkcası kuzu iyiyse bende bakayım link atarmısın

fatma86 kizz hele kaçgündür soracam soracam fırsat bulamadımm nasıl oldun
Canooo
Yeni yeni baş parmağımı kıvırmaya başladım iyi oluyor günden güne çok şükür Sen nasılsın Neler yapıyorsun canım
37 de çıkıyorum cnm evden çalışıyorum o yönden iyi işe git gel olmuyor
Bende 37de çıkacağım
Bayramdan sonra 1 hafta daha çalışma var sonra izin
Kızlar muayeneden çıktım. Benim oglan 2,700gr olmuş her şeyi iyi çok şükür
Kan verdim öğleden sonra sonuç göstercem inşallah o da iyi çıkar. 2 hafta sonraya randevu verdi tekrar.
Oohh hadi gözümüz aydın tatlımmm
Bizim bebeler tosbirik olacak galiba
Benimki de önden gidiyor

Aman kız bebeğin başı aşağıda olması gerekiyor zaten artık. Ondan birşey olmaz.Ben de plesanta sandım o riskli oluyor.Kanama vs yapıyor aniden Allah korusun.

Oohhh süperr bakalım benim gene kaç olcakk 16 mayısta gidicem kontrole

Çok şükürr canım benimm
Bende iyiyimm ağırlaştım artık yemeği bile zor ediyorum

Selam cınım kolay gelsinn.. bende artık ayna kullanıcam çok zorlandım geçen gün… lazer yaptırmasaydım ağdaya giderdim ama ayna yardımcı olur diye düşünüyorum
Ay kuzum sıkma canını bizim topiğin bebeleri aceleci çıktı inşallah vaktinde doğar erken gelirsede hastanelerde çok güzel ilgileniyolar kendini strese sokma sakın

Aman kız bebeğin başı aşağıda olması gerekiyor zaten artık. Ondan birşey olmaz.Ben de plesanta sandım o riskli oluyor.Kanama vs yapıyor aniden Allah korusun.
Yok kuzu şükür öyle bişey demedi doktorum 3 aydır aynı yerlerde dolaşıyor bi yandan diyorum dönsede yüzünü görsek ultrason fotosuz dönüyorum eve ama bi yandanda bu saatten sonra dönmese daha iyi diyorum
Oohhh süperr bakalım benim gene kaç olcakk 16 mayısta gidicem kontrole
Senin ayda 1 mi şuan kuzu

Ama benim doktorum sezeryan dedi ilk plasentam sınırda çıktığında. Demek ki bir problem olmuyor

Evet en son gittiğimde öyleydi 14ünde gitcektikte cumartesi çekiyo doktor yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…