2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dedim sana bak :/ çok ilginç ya şikayet yok enfeksiyon var İdrarda mı çıktı? Yoksa CRP mi?

Hep diyorum bir tane de erkekler doğurmalı da nasıl birşey anlamalı diye...Tek bir göreviniz var o da bizi bu süreçte rahat ettirmek.Yok kız zor geliyor adamlara.
Ben de pisliğe dayanamıyorum ya.Anlıyorun seni...Ama eşim canımı sıkmışsa umursamam.

Yok kuzum maalesef çok küçük olduğu için şuan vermiyorlar inş kısa zamanda verirler diye düşünüyorum
Canım eeeennnnn kısa zamanda sağlıkla kavuş prensesine inan dualarım sizinle
fatma86 elin nasıl oldu canım
Ayyy canım benim yaaa unutmazmış fatmuşu Allah razı olsun çok mutlu ettin beni kuzum
Yavaş yavaş baş parmağımı kıvırmaya başladım iyi oluyor günden güne çok şükür
Sen nasılsın her şey yolunda mı
Çok üzülüyorum inan bu erkeklerin yaptığına. Emin ol istisnalar hariç al birini vur birine
M -Murphy yüz üstü ne zaman yatabiliyormuşuz onu haber ver
Ahhh nasıl özledim
Çok şükür iyi durumu stabil. Ama çok zormuş. Göğüslerim süt dolup sızladıkça ozaman daha net eksikliğini hissediyorum
Canım ya kıyamam ikinize de
Dikiş zorladığı için gidemedim yarın gideceğim artık inş. Eşim yüzünü görmüş nasıl bişi diyorum yarın görürsün diyor bu erkekler neden bu kadar duygusuz yaaa
Bende hani bi resim çekseydi bari diyecektim ama yasakmış
Az kaldı kuzum az kaldı

Unutur muyum yaaa aile olduk burda Allah daha iyi etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…