2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Şu yemek işinden ben de bıktımm. Yapamıyorum artık. Soğan doğramaktan fenalık geldi içime yaa.
Ayyy o senmi benmi hicbir yemekte soğansız gitmiyo inan bende bıktımm usandımm kendime yemek eşime yemek ağırlaştım gündüz mutfak zaten sıcak oluyo mutfağa gitmeye elim gitmiyo 🤦‍♀️🤦‍♀️ bundan sonra gece yemek yapcam bu gidisle ha😀 karnımda büyüdü doğramaya bile karnım değmiyo domalıyorum resmen😀😀😀😀😂😂😂😂😂:KK70::KK70:

Bebek çıksın sen de toparlarsın inşallah🧡 ne zaman çıkacakmış tahmini bi tarih söylediler mi ?

İnş canım. Tam bir tarih vermiyorlar sadece 2300 - 2400 olunca vereceğiz diyorlar bizde kilonun gidişatına göre anlarız herhalde zamanla

Bunlara ne oluyorsa doğum stresine bizim yerimize bunlar girdi heralde!
Al benimkini vur seninkine😤Duyarsızlar mübarek gün belki anne baba ibadet edecekti rahat rahat bu ne sık boğaz etme yani...Belki kızın hali yok offf
Aynen canim zaten öyle demişler biz ibadet edicez diye. Neyse ki gelmediler ama ben stres olduğumla kaldım valla kendimi nasıl kastıysam ağrım var karnım sertlesıyor 😥

süpirme kuzu kv geliyomuş o yapsın.Süpürürken ah uh belim de birşey oldu de otur boşver pisse pis 3 çocuk var evde.
Kv yapar ben demesem de yapar da işte ben rahat edemiyorum illa süpürcem pis görmeyecekler. Aslında sıkıntı bende ben rahat edemiyorum ama eşim de bu huyumu biliyor ve ona göre davranması gerekirken tam tersini yapıyor ona kızıyorum 😒

Ayyy o senmi benmi hicbir yemekte soğansız gitmiyo inan bende bıktımm usandımm kendime yemek eşime yemek ağırlaştım gündüz mutfak zaten sıcak oluyo mutfağa gitmeye elim gitmiyo 🤦‍♀️🤦‍♀️ bundan sonra gece yemek yapcam bu gidisle ha😀 karnımda büyüdü doğramaya bile karnım değmiyo domalıyorum resmen😀😀😀😀😂😂😂😂😂:KK70::KK70:
😂😂😂😂 bayramda kıçını devir yat bacım. Hakettik çoktan 😂
İnş canım. Tam bir tarih vermiyorlar sadece 2300 - 2400 olunca vereceğiz diyorlar bizde kilonun gidişatına göre anlarız herhalde zamanla
Sağlığı iyi olsun da murphy biraz daha bekleriz napalım 🙏🏻

Teşekkür ederim vallahi aklım allak bullak magaza gezme şansım yok herseyi internetten alacağım oyuzden okadar kararsız kaldım ki

Haklısın valla bende int aldım bir tane diğerini evdekini götürdüm. Özenle aldığım lohusalığıma kimse bişey demezken gelen giden hemşireler evde giydiğim pijama takımı beğendiler😂😂

Resmi varmi peki atabilirmisin dogumdan sonra giymek icin aldın değil mi?

Screenshot_2022-04-27-22-10-37-164_trendyol.com.jpg

X