2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oldu oldu kuzuu oda biraz boya kokuyo kıyafetleri henüs geçirmedim ütüleyip koycam hepsini duvar süsleri koycam bide avize abajur seti aldım 🤩🤩
Havalar iyi artık gündüzleri havalandırırsın çıkar kokusu hemen🤗 ay bende bi duvar süsü beğendim de almadım dahaaa sen atmıştın buraya hatırlıyorum 😍

Hani bakalım avize ve abajuraaa🥰

Kızlar bugün acile gittim
bebek iyi
suyum azalmıştı düzelmiş
rahim uzunluğu iyi
dedi...
İdrar tahlilini gösteremedim.
Peki benim bu ağrıalrım neden dedim öylece yüzüme baktı sadece dr🙈
Genel cerraha filan mı gideyim ben ne yapayım ki😂
Ay iyi bari onlar iyiyse. Ağrılar da acaba büyüdüğü için mi baskı yapıyor ki bilemedim

Aaaa 2. Kim acaba 😲 geliyollaaaaa gümbür gümbür geliyollaaaa 💃😂

Canım çalışıyor musun şu an
Yada evde iş yapıyor musun?
Benim de çok ağrım vardı bıraktım işi gücü ve asla eğilmiyorum yere. Geçti sayılır canım.
Kendine çok cici bak tatlım 😍🌹
Kuzu afedersin şeyimi tutarak yürüyorum ağrıdan ve basınçtan.Evdeyim bir bebeğim var 20 aylık.Onu da çok fazla kucağıma almıyorum yemek ve bulaşık harici iş yapmıyorum.

Aaaa 2. Kim acaba 😲 geliyollaaaaa gümbür gümbür geliyollaaaa 💃😂

Canım çalışıyor musun şu an
Yada evde iş yapıyor musun?
Benim de çok ağrım vardı bıraktım işi gücü ve asla eğilmiyorum yere. Geçti sayılır canım.
Kendine çok cici bak tatlım 😍🌹
Valla okurken anladım 30 da mı ne doğurmuş ordan biri 🙊 ilk o falan diyorlardı

Baktımda şuan iki yerde de aynı fiyat biraz daha bekleyeyim ama kesinleştim bunu alıcam 😊 siyah mı turuncu mu karar veririm o zamana kadar 😁 termal biberon kısmı dar mı yorumun birinde öyle bir şey gördüm hiç dikkatini çekti mi?
O kısmı hiç kullanmadım termal çanta aldım ben.Termal dedikleri yer aluminyum folyo kaplama sadece:) Önemli birşey değil.

Ay iyi bari onlar iyiyse. Ağrılar da acaba büyüdüğü için mi baskı yapıyor ki bilemedim
Valla bilmiyorum canım.Ilk hamileliğimde böyle olmamıştım kızım 3 kg olduğunda dahi.Bu daha 1400 kg civarı. Bir de baş aşağı duruyormuş dönmüş.

Çok güzel bir haber 😊 Kuzum acaba dinlenemiyorsun ondan oluyor olabilir mi? Sonuçta bir çocuğun daha var ister istemez yoruyordur seni.
Belki o da etkilidir.Kendi doktoruma yazıyorum acile git nst çektir diyor.Çektirdim onda da birşey çıkmadı.Geçer umarım.

Valla bilmiyorum canım.Ilk hamileliğimde böyle olmamıştım kızım 3 kg olduğunda dahi.Bu daha 1400 kg civarı. Bir de baş aşağı duruyormuş dönmüş.

Belki o da etkilidir.Kendi doktoruma yazıyorum acile git nst çektir diyor.Çektirdim onda da birşey çıkmadı.Geçer umarım.
Ya inşallah biran önce ağrın geçer rahatça hamilelik yaşarsın onun nedenini düşünmekte insanı zorluyor. Her hamilelik farklı oluyor dedikleri bu sanırım 🥲 Normalde baş aşağı pozisyona daha mı geç geçmeleri lazım ki bilemedim.

Ebebekte aşıro güzel indirim vardı kızlar yazlıklarda.Tulum takım vs 19 tl aldım.Bir tanesini 35 tl ye:))) Yumuş zıbın 60 tl idi.Kızıma da bi daha cıkıcam.25 tl elbiseler vs düşünürseniz... 20220328_011748.jpg 20220328_011632.jpg 20220328_011531.jpg 20220328_011441.jpg 20220328_011335.jpg 20220328_011149.jpg

Ya inşallah biran önce ağrın geçer rahatça hamilelik yaşarsın onun nedenini düşünmekte insanı zorluyor. Her hamilelik farklı oluyor dedikleri bu sanırım 🥲 Normalde baş aşağı pozisyona daha mı geç geçmeleri lazım ki bilemedim.
En son gittiğimde çapraz baş yukarda demişti.

Devlet hast. acili iyi ilgileniyor.Muayene hakkımız azaldığında oraya da gidebiliriz arada 😂 Yarın kendi dr uma randevum vardı iptal ettirdim:) 2 hafta sonra giderim artık.
Bizim burda acilde kadın doğum var mı bilmiyorum hiç iyi değiller o konuda 😂 benim 2 hakkım kaldı. Salı gitcem 1 hakkım kalıyor. 10 gün sonra kontrol giderim ordan yırtarım ee 14 gün sonra mecbur yine gitcem bitiyor hakkım 🤷🏼‍♀️ Yani beni 34+5 e kadar ancak kurtarıyor bu paket 😂

Belki baş aşağı durduğundan baskı yapıyordur. Enfeksiyon varsa o da öyle yapıyormuş

Bizim burda acilde kadın doğum var mı bilmiyorum hiç iyi değiller o konuda 😂 benim 2 hakkım kaldı. Salı gitcem 1 hakkım kalıyor. 10 gün sonra kontrol giderim ordan yırtarım ee 14 gün sonra mecbur yine gitcem bitiyor hakkım 🤷🏼‍♀️ Yani beni 34+5 e kadar ancak kurtarıyor bu paket 😂
Son ay her hafta gidiceksin bir de.Bence buna ücret öde nst tahlil son ayda daha cok yapılıyor.Tahlillerin ücretsiz olur.
Benim pakette ücret ödendiğinde tahlil de ücretli oluyor sigorta girişinden dolayı.

Son ay her hafta gidiceksin bir de.Bence buna ücret öde nst tahlil son ayda daha cok yapılıyor.Tahlillerin ücretsiz olur.
Benim pakette ücret ödendiğinde tahlil de ücretli oluyor sigorta girişinden dolayı.
Aa geçen tahlil yapıldı bana paket kapsamında olmadığı halde ücret almadılar diyordum meğer ondanmış. Eşime söyleyim bi bu durumu. Hastane sahibi arkadaşı ya bir şeyler yapsın ya da senin dediğin gibi yapalım yoksa bi anlamı kalmıyor paketin

X