2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayrı bir sayfaydi kapandı sonra biseyler olmuş herhalde.belki nick aynıdır harflarde değişiklik vardır☺️
O değilde başka bi topiğimiz vardı bizim kapanan belki o dediğin topiğese yazmışımdır ama çok güzel bi topiğimiz vardı yani hala o kapanan topikten instagramdan konuşuyoruz ama senin de nick bana çok tanıdık geliyo

İyi akşamlar kızlar bugün beta 900 çıktı doktorum 2 gün sonra kan tahlili istedi ve 2 ye katlarsa alttan keseye bakacağını söyledi. Vajinal bakılması bi zararı yok korkma dedi ama bu konu da bilgisi olan var mı?

O değilde başka bi topiğimiz vardı bizim kapanan belki o dediğin topiğese yazmışımdır ama çok güzel bi topiğimiz vardı yani hala o kapanan topikten instagramdan konuşuyoruz ama senin de nick bana çok tanıdık geliyo
Ya bence aynı yerden bahsediyoruz başka kızlarda vardı hatta topik açan ciciydi☺️☺️

Ya bence aynı yerden bahsediyoruz başka kızlarda vardı hatta topik açan ciciydi☺️☺️
Min
2020 bize bebekle gel topigi canım ☺️😄 Nana kurucusuydu sanırsam şimdi hatırladım 🥰🥰 bende minik mucize ordaki nick😄

Ben onceki hamile kaldığımda 5. Haftada mide yanmaları baslamisti. Uyuyamiyordum hic bir sey yiyemiyordum su bile icemiyordum. Sonrasinda 7. Haftanin basinda gelismediklerinj ve kalp atışlarını olmadığını öğrenip kurtaj olmustum.

Yine ayni şekilde mide yanmaları olacak diye çok korkuyorum. mide bulantisi degil ama reflu tarzi inanilmaz kotu mide yanmalarim vardi. O kadar kotuydum ki. Midem kaynıyor, ve oturur vaziyette uyuyordum. Bir bardak su icemiyordum. Yine aynısı olursa doktora mi gitmeliyim? Oyle olacak diye çok korkuyorum.
Canım doktoruna hikayeni tedirginliklerini anlat. O seni güzel yönlendirecektir. Benim de çok sıkıntılı bir hamileliğim olmuştu. Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum ama biliyorum ki stres de çok büyük zarar. O yüzden sakin ve olumlu kalmaya çalış sende. Eskiyi düşünme kıyaslama. Doktorunla iyi iletişimle sakince yürüt süreci. Benim de öyleydi ama gelişim problemi olmadı fevam etti hamilelik. Yani aslında bu ikisi bağımsız da olabilir strese sokma kendini. İyi düşün iyi enerji ver 🥰💕

E elif06bade @Denizkummisali arkadaşlar sirf meraktan soruyorum ankette erkek bebek beklediğinizi gördüm. Allah sağlıcakla kucağınıza almak nasip etsin🤲🏻
Cinsiyet ögrenmek icin daha erken degil mi. Belirtilerinize göre mi erkek işaretlediniz 🤷🏼‍♀️
Merhaba
Ben genetik testte öğrendim 11. Haftamda bu hafta doktorumuzda gördü 🙏🙋‍♀️

Hah tamam işte evet ben ordaydım cici yide biliyorum ama pek dahil olmadım oraya lorik eslem falan vardı hatırlarsın😂
Hatırlamaz miyim yaaa çok güzel topikti seninlede konuşmuştuk ordaaa🥰🥰🥰 kızlardan haberin varmı lorik dogurdumu eslemi çok merak ediyorum minik filim naptı bebek durumu nasil

Canım doktoruna hikayeni tedirginliklerini anlat. O seni güzel yönlendirecektir. Benim de çok sıkıntılı bir hamileliğim olmuştu. Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum ama biliyorum ki stres de çok büyük zarar. O yüzden sakin ve olumlu kalmaya çalış sende. Eskiyi düşünme kıyaslama. Doktorunla iyi iletişimle sakince yürüt süreci. Benim de öyleydi ama gelişim problemi olmadı fevam etti hamilelik. Yani aslında bu ikisi bağımsız da olabilir strese sokma kendini. İyi düşün iyi enerji ver 🥰💕
Tesekkur ederim canim.
Eger oyle bir durum olursa doktorla iletişimde olacağım zaten. Daha önceki gebelikte tup bebek doktoru telefonunu vermiyordu. Asistan ile iletisimdeydik. Su an farkli kurumla ve farkli doktorla ilerliyorum.

X