2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba,
Benim de cildim epey bozuldu. Özellikle boyun ve yanak bölgem yoğun sivilceli. Sanırım değişen hormonların etkisi 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• 20211009_233857.jpg
    20211009_233857.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 43
Hatırlamaz miyim yaaa çok güzel topikti seninlede konuşmuştuk ordaaa🥰🥰🥰 kızlardan haberin varmı lorik dogurdumu eslemi çok merak ediyorum minik filim naptı bebek durumu nasil
Lorik doğurdu 3 aylık eslemde cuma doğuruyor ikiside tüp le kaldı bende 2 kere düşük yaptım bilmiyorum hatırlarmısın

nilüferdeyim bende :)
Merhaba,
Benim de cildim epey bozuldu. Özellikle boyun ve yanak bölgem yoğun sivilceli. Sanırım değişen hormonların etkisi 🤷🏻‍♀️
benimde yanaklarımda çıkıyor yaklaşık 1 haftadır
Benimde yanak ve boyun tarafımda çıktı çok 😑
aaa siz neresinden ben nilüferdeyim
Benimde yanağımda dudak bölgemde çıktı hiç yoktu yüzümde normalde

Kızlar yeni bakabildim sizleride üzdüm hakkınızı helal edin iyiyim ameliyat iyi geçti bugün taburcu olacam çok sağolun dualarınız için Rabbim sizlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻gruptan da çıkıyorum kızlar mecburen Allah a emanet olun hepiniz

Kızlar yeni bakabildim sizleride üzdüm hakkınızı helal edin iyiyim ameliyat iyi geçti bugün taburcu olacam çok sağolun dualarınız için Rabbim sizlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻gruptan da çıkıyorum kızlar mecburen Allah a emanet olun hepiniz
Geçmiş olsun canım:dua: Umarım en kısa sürede toparlanırsın. Allah gönlüne göre versin herşeyi:dua::KK200:

Yaaaa çok sevindim ikisinedeee☺️ hatırlıyorum tabiki konuşmuştuk şimdi varmı birşey
Var çok şükür hamileyim🙏
nilüferdeyim bende :)

aaa siz neresinden ben nilüferdeyim

Niye çıkıyo acaba

Rabbim gönlüne ferahlık versin en kısa zamanda yine güzel haberler alırsın inşallah 🙏

Canım çok geçmiş olsun, iyi geçmesine sevindim. Tüpü aldılar mı? Doktor ne söyledi tekrar denemek için

X