2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın Kızlar , iyi haftalar. Cumartesi gittim keseyi gördük kalp atışına daha var dedi kese yuvarlak olur senin ki oval gibi dedi, ama küçük olduğu içindir sorun yok dedi. Sonra araştırdım direkt cinsiyet çıktı. Yuvarlak değil ise erkek olurmuş falan. Sağlıklı olsun sorun olmasında.
Merhabalar iyi haftalar canım 🙏🌸 Bende de kesem ovaldi kalp atışı ve bebek için 22sinde randevu geçen hafta salı keseyi görmüştüm . Kızımda yuvarlakti ve soldaydı . Bu minnoş sağda ve oval. Foto yüklemiştim önceki sayfalarda bak aynimi🙌🤰🌸

Merhabalar iyi haftalar canım 🙏🌸 Bende de kesem ovaldi kalp atışı ve bebek için 22sinde randevu geçen hafta salı keseyi görmüştüm . Kızımda yuvarlakti ve soldaydı . Bu minnoş sağda ve oval. Foto yüklemiştim önceki sayfalarda bak aynimi🙌🤰🌸
Merhaba canım, evet benziyor. Doktor sorun yok ,düşük riski yok ağır kaldırma dedi sadece. Ama yine de stres oluyor insan. Bir de rahim ters olduğundan olabilir dedi. Bunları ilk hamileliğimde hiç duymamıştım.

Benim şu an 5+4. bu cumartesiye alsam mı diye düşünüyorum randevu. 6+2olacak cumartesi. Kalp atışını duyan arkadaşlar kaç+kaç da duydunuz kişiden kişiye değişir biliyorum ama merak ettin
Canım ben 6+4 te gittik erteledim sürekli kalp atışı da duyalım diye ama duymadık maalesef 2 hafta sonra gelin dedi. Kimisi erken kimisi gel duyuyor bunun bir standardı yok ne yazık ki

Günaydın kuzum ben geçen hafta gittiğimde vajinal ultrasonla baktı ve hamilelik öncesi muayeneye göre daha hafif geçiyor ağrı hissetmiyorsun pek yani. Doktor ilk 2 kontrolü bu şekilde yapıcam daha sağlıklı görürüz dedi.
Anladım canım bende yarın bı gideceğim olmazsa eğer yarın gidemezsem de cumartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum
Kızlarım çok şükür keseyide bebişide gördükkk şimdilik herşey olması gerektiği gibi rahimde kanama alanıda görülmedi alırım bi maşallahınızı 😃
Yaa tebrik ederim canım maşallah karından mi görüldü 😊

Kızlarım çok şükür keseyide bebişide gördükkk şimdilik herşey olması gerektiği gibi rahimde kanama alanıda görülmedi alırım bi maşallahınızı 😃
Yaa bak boşa stres yapmışsın, gözün aydın kuzum çok güzel ilerlesin inşallah. Darısı biz bekleyen stresli annelerin başına 🤣🙏

Anladım canım bende yarın bı gideceğim olmazsa eğer yarın gidemezsem de cumartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum

Yaa tebrik ederim canım maşallah karından mi görüldü 😊
Çok sağol canım evet karından hem kese hemde yolk göründü iyi oldu ikisinide gördüğüm tek streste atlattım 😄
Yaa bak boşa stres yapmışsın, gözün aydın kuzum çok güzel ilerlesin inşallah. Darısı biz bekleyen stresli annelerin başına 🤣🙏
Hiç sorma ya sakın kanamaymış kahve lekelenmeymiş üzülmeyin vallahi sağlıklı olucaksa hiç bişey engel olmaz. İnşallah sizde bu ara güzel haber vericeksiniz 🙏

Çok sağol canım evet karından hem kese hemde yolk göründü iyi oldu ikisinide gördüğüm tek streste atlattım 😄

Hiç sorma ya sakın kanamaymış kahve lekelenmeymiş üzülmeyin vallahi sağlıklı olucaksa hiç bişey engel olmaz. İnşallah sizde bu ara güzel haber vericeksiniz 🙏
İyi hadi kuzucum çok sevindim darısı cumartesi başıma inşallah 🤲😊

Kuzum sen gayet iyi gidiyosun lütfen stres yapma bak benden pay biç oda benim bildiğin kırmızı kanamam oldu
Evet canım doğru söylüyorsun doktorla da konuştum sakin ol gayet iyi cumartesi geliyorsun dedi. Peki sen kaç + kaç ta gördün ayy çok heyecanlı 😊🤭

İnşallah kuzum benimde çarşamba günü kontrolüm var yine. İnşallah güzel haberler veririm 🙏

Evet canım doğru söylüyorsun doktorla da konuştum sakin ol gayet iyi cumartesi geliyorsun dedi. Peki sen kaç + kaç ta gördün ayy çok heyecanlı 😊🤭
5+4 bugün kuzum bak doktorunda demiş rahat nefes al elini karnına koy her sabah ayetel kürsi oku 🌸
İnşallah kuzum benimde çarşamba günü kontrolüm var yine. İnşallah güzel haberler veririm 🙏
İnşallah canım az kaldı 🌸

5+4 bugün kuzum bak doktorunda demiş rahat nefes al elini karnına koy her sabah ayetel kürsi oku 🌸
İnşallah canım az kaldı 🌸
Çok teşekkürler canım darısı başıma inşallah bende cumartesi gittiğimde hem keseyi hemde yolk kesesini görebilirim 😊🥰

X