2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlarrrrr, haftasonu buralarda yoktum bütün mesajlarınızı işe gelir gelmez okudum bitirdim :) Balkiz94 değerin bence çok güzel yükselmiş kendini boşu boşuna stres yapma Zekta1 kuzum senin bir daha kanaman geldi mi nasıl hissediyorsun kendini.
Bende bugün kısmetse işten çıktıktan sonra keseyi görmeye gideceğim. İnşallah sevinçlerim yarım kalmaz amin

Kızlar günaydın sizce vajinal ultrason tehlikeli mi erken doğum ya da düşüğe sebep olur mu?
Günaydın cnm benim ilk hamileliğimde 1 defa vajinal ultrasonla bakmıştı Dr ozaman bir sorun olmamıştı çok şükür sağlıklı bir doğum oldu darısı şimdikinin başına bence rahat olun dr sormamıştı bile bana hemen öyle bakacağız demişti evham yapmayın acıtan birşey değil zaten Dr gerek görürse korkmayın sağlıklı bir gebelikse zaten Allah’a emanetler

Günaydın canım yok bir daha gelmedi 10 da doktora gidicem bakalım inşallah herşey yolundadır

Reactions: kdv
Ben hiç yaptırmadım. Doktor bakalım derse de eğer bi tehlike yoksa sırf erken görmek yada kalp sesi duymak için yaptırmayı tercih etmem. Ama yaptıranlardan hiç böyle bir şey duymadım
Benim değerim doktoruma biraz değişik geldi de sanırım bakmak isteyecek çağırdı çünkü. Erken görmek değil de sıkıntılı bir durum var sanırım
Teşekkür ederim canım inşallah öyledir doktorum gel kontrol edelim dedi
Amin inşallah. Bana da gel bakalım dedi değerim 1200 büyük ihtimalle vajinal ultrasonla bakacak hayırlısı

Günaydınlar ben yarınn gideceğim çok merak ediyorum inşallah sorunsuz duyarım. Ruh halim hiç iyi değil sevinemedim bile daha kalp atışını duymadan. Rahat uyuyamıyorum kasık ağrım devam ediyor. Eşim benden hamile olmadan önceki alakayı bekliyor ben korkuyorum bu yüzden çok yaklaşamıyorum. Doktor sorun olmaz demiş ona ama ben kendimi istemsiz çekiyorum((

Günaydın canım yok bir daha gelmedi 10 da doktora gidicem bakalım inşallah herşey yolundadır

ikinizin de güzel haberlerini bekliyoruz mutlaka

Bu lekelenmeler kabusumuz olacak galiba dün baya stres yapmıştım bide yemek felan yaptım raflara uzandım bi kaç kez progestanı da fitil olarak alıyordum üşendim ağız yoluyla aldım dün benim bağırsaklarıma aşırı basku yapıyor hap şeklinde kullandığım da gece baya sancı çektim sabah iç çamaşırımda leke vardı içimi rahatlatan tek şey açık kahverengi olması bide az olması iş güç konusunda dikkat edin kızlar bu aralar benimki hareket çok edince oluyor

Maalesef öyle bende evelsi günü akşamı kına gecesine gittim o gün hiç leke gelmeyincede aa tamam bitti dedim kimsede hamile olduğumu bilmiyo zorla oynamaya kaldırıyolat kalkmadım hiç sonra ayıp olmasın diye 2 dk kalktım oturdum öyle geldim eve hemen uyudum ama sabahında o leke aklımı aldı

Valla çok dikkat etmek gerekiyor canım hemen fitil yapsaydın bide kırmızı olmadığı sürece korkma dedi doktorum da dediğin gibi insanın aklı gidiyor

arkadaşlar artık bir süre bu ev temizlik işlerinde kendimizi yormadan hareket etmemiz gerekecek. ya da bırakın dağınık kalsın :) raflara uzanmak yerine altımıza sandalye falan alarak ilerlesek daha sağlıklı olur. yormayalım bedenlerimizi
İnşallah canım çok stres olmuştum dün ama akşama doğru toparladım kendimi artık Allah büyük ben ona emanet ettim
en güzeli yavrum. stres bütün kötülüklerin başı resmen

Ben biraz tez canlıyım kuzum dünde bayadır yemediğim yemekler vardı eşime yap dedim hiç tutturamamış kendim yaptım tekrar ama bidaha yapmam fitili yaptım uzanıyorum yarında randevum var inşallah hayırlı güzel şeyler duyarım

bugün sende doktora gidecektin sanki değil mi kuzum öyle hatırlıyorum ikimizin de aynı gündü galiba
Aynen canım da eşimin işleri çok yoğundu randevuyu yarına almak zorunda kaldım eğerki leke artarsa gidecem bugün ben inşallah sen hayırlı haberle dönersin

Valla çok dikkat etmek gerekiyor canım hemen fitil yapsaydın bide kırmızı olmadığı sürece korkma dedi doktorum da dediğin gibi insanın aklı gidiyor
Kırmızıydı benim kız bildiğin 2 parmak kalınlığındaydı hemen yattım koydum fitili gelmedi bi daha

Gerçekten öyle ya keşke evde ultrason cihazım olsada her dk baksam

Günaydın Kızlar , iyi haftalar. Cumartesi gittim keseyi gördük kalp atışına daha var dedi kese yuvarlak olur senin ki oval gibi dedi, ama küçük olduğu içindir sorun yok dedi. Sonra araştırdım direkt cinsiyet çıktı. Yuvarlak değil ise erkek olurmuş falan. Sağlıklı olsun sorun olmasında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…