2022 de tüp bebek süreçlerimizi paylaşmaya ne dersiniz?

Peki transfer sonrası ne kadar uzandınız kalkmadan devalette merak ediyorm ben de devlette yaptırıyorm da.

Bülent sezgin mi önerdi hakan doktoru?

Bana da Bülent hoca Hakan diye Bi doktorun kartını vermişti ama soyadını hatırlayamadım, acaba aynı kişi mi diye merak ettim.
Valla ben gittim de pek memnun kalmadım.. Çok kalabalık küçük tıklım tıkış doktor iyi olabilir ama tüp için merkez de çok önemli.. Eledim o yüzden

Peki transfer sonrası ne kadar uzandınız kalkmadan devalette merak ediyorm ben de devlette yaptırıyorm da.
20 25 dk yatırıyolar canım. çok sarsılmadan eve geldik. Evde de 3 gün hiç iş yapmadım 3 gün sonra yemeğimi hazırladım ve biraz yürüyüş olsun diye çöpümü atıp 15 dk falan dolaştım o kadar.

Merhaba canlar umutlar yeniden yeşerecek pazartesi günü Allah nasip ederse transfer için hazırlık aşamasına geçiyoruz sizde durumlar nasıl

Bende 24 yaşındayım 5 yıllık evliyim ilk yıl olmadı birşey olmaz dedik 2.yila girdik yine olmadı bu sefer ilk doktor serüvenimiz başladı ilk klomen sonra çatlatma iğnesi denedik olmadı sonra tedavi yarıda kaldı bir kaç ay sonra tekrar başka bir doktora gittik ordada rahim filmi çektim bir tüpün kapalı dediler aşılama denedik . neyse bizde tüm tedavileri yaptık olmadı son dedik tüp bebek yapalım o kadar doktor hastahane arastyrz kafamız kazan gibi Diyarbakır'a gidecez diye karar verdik sonra bir anda fikrimiz değişti Van'dan kalktık İstanbul'a gittik Mart 2022 de İstanbul Memorial Ataşehir Fırat hocamızı tanıdık çok iyi çok merhametli birisi Van'dan getirdiğimiz sonuçlara baktı eşinde birşey yok dedi benim getirdigim rahim filmine baktı buna bakarak nasıl bir tüpün tıkalı dediler anlamış deilim neyse tekrar rahim filmi çektik bu sefer gayet her iki tüpün açık yumurtalıkların gayet iyi eee iyiyse neden olmuyor bu çocuk doktor bize sebepsiz interletife dedi tüp bebek yaptirmayin paranıza yazık dedi normal yollardan olma olasılığı çok yüksek yüksekte beş yıldır olmuyor neyse biz kabul etmedik tüp bebeğe devam ettik herşey çok güzeldi 7 tane yumurta aldilar 4 tanesi kaldı geriye bu dorttende 2 tane dollendi 3.gun embriyosu ile transfer olduk doktor gayet kaliteli dedi ikisinide transfer etti taaa test gününe kadar içim içimi yedi umutluyduk olacak dedik bekledik test günü geldi ve o günü regl oldumm testim de negatif çıktı çok üzüldüm çok ağladım tekrar evimize geri döndük iki kişi ile çok umutsuzum artık olmayacak dedim tedavide olmuyacam dedim sonra eşimin desteği ile bu isler nasip Rabbim nasip ederse olur herşey onun elinde zamanı vakti var dedi biz elimizden geleni yapalım dedik şimdi temmuz ayında yine gidyrm İstanbul'a aynı doktora karar verdim ama aklımda bin bir soru ile inşallah dua edin ikinci denememiz olur inşallah hem maddi hem manevi çok yorucu bir serüven..

Şehir dışı olduğu zaman gerçekten sıkıntı şuanda transferliyim 6. Günüm bende senin gibi düşünüyorum eğer olmazsa şehir dışı düşünüyorum. Gerçekten çok zor bi süreçten geçiyoruz maddi manevi.. tek dileğim sağlığımızı kaybetmeden bi evlat sahibi olabilmek. Elimizden gelen tek şey ise dua etmek umarım herşeyin yolunda gider bu yaz sana uğurlu gelir. Bide naçizane şunu söylemek istiyorum. Kayseri'de profesör gökalp öner var hiç araştırdın mı bi göz atmanı tavsiye ederim

Teşekkür ederim inşallah amin sağlık çok önemli güzel haberlerini beklyrz umarım olur pozitifi görürsün hiç şehir dışına çıkmak zorunda kalmazsn çıkarsanda bebeğimle tatile çıkmak için çıkarsın heyecanla sonucunu beklyrz şimdi sizin için ne kadar zor transfer olup sonucu beklemek tedavinin en zor yanı evet malesef heleki kalacak yer olmazsa çok zor birde günümuz şartı ile zar zor para biriktiryrsn olmayınca da insan çok üzülüyor evet o doktoru da gördüm ne bileyim bir sürü doktor araştırdım insan hangisinden emin olacağını bilemiyor

Çok duygulandım mesajınıza Rabbim isteyen herkese nasip eylesin bazen doktor ne kadar iyi olursa olsun sana duygusal yakınlık gösterse bile herşey yolunda gitse bile olmayınca olmuyor Rabbim ol demeden yaprak bile kimildamaz..bizimde çünkü doktor hastahane tedavi herşey çok iyiyken negatif oldu tam anlamıyla umudumu yitirdim etrafına bakyrm birçok kişi kız istyr bir çok kişi erkek bazıları çocuk yapyr sokağa atyr bazısı olduyor bazısı bırakıp kacyr ben çok kizyrm bunları görünce onların oluyor da bizim neden olmuyor bazen Allah'a isyan edyrz belki teslim olsak Rabbim en güzelini verecek bize bilmyrm çok karmakarışık durumlar herhalde çocuk olana kadar benim zihnimden bu konular çıkmayacak çok can sıkıcı konular sizde bizde isteyen herkese de Rabbim nasip eylesin

Ya bende hakan hocayı Instagram'da gördüm yorumları kapatmış kafam karıştı YouTubeden baktım hep kötü yorum yazmışlar ben gitmeyi çok istyrdm takı o yorumları görene kadar hastahane kötü diye yazmışlardı güvenilmez buralara yazmışlardı nasıl sizce artık biletimi İstanbul'a kestim ikinci deneme olacak yine Van'dan gidecem ama aklım hala diyarbakir da

Gerçekten aşağıya kadar baktım sırf senin o güzel haberini görmek için merak ettim insallah herşey yolunda diye kalbim küt küt atıyordu bu mesajını görene kadar ne kadar üzüldüm Rabbim sana en güzelini nasip etsin hiçbirimizin kucağı boş kalmssin ümidini yitirme olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…