2022 de tüp bebek süreçlerimizi paylaşmaya ne dersiniz?

Ben genetik tahlilimi Süleymaniye kadın doğumda yaptırmıştım ( Zeytinburnu kliniği ,ulaşımı da kolay ) tıbbi genetik bölümünde aynı gün yapmışlardı . Sonucu geç çıktı sadece . MHRS den bakicam şimdi hala var mı .

Baktım biraz önce şu an aktif olarak görünmüyor. Sadece İstanbul eğitim ve araştırma Hastanesi'nde var ( eski adıyla Samatya ) ama yeni tahlil alamıyorlarmis . MHRS de talep oluşturursaniz bu bölüm için uygun randevu olduğunda size mesaj geliyor .

Ya çok teşekkür edeeim ne kadar iyisiniz. Ben de bu hastaneden bulabildim sadece ama doktor iptal etti randevumu tekrar bakayım cok sağolun.

Dondurulmuş embriyo olduğu zaman eşlerin genetiğinin bi önemi kalmıyo demişlerdi biri kimyasal biri negatif olup bide ablamda da kan pıhtılaşması olduğu için ısrarım üzerine sevk gibi bişi yazdı. Ama kan pıhtılaşmana baktırabilirsin bence kan pıhtılaşması olduğu zaman bebek beslenemiyor ve maalesef düşükle sonuçlanıyo özelde cidden çok para Kayseri'de bi merkezden ilaçlar hariç muayene tahliller opu transfer 15.000 TL dedi ama eminim 15binle ordan hayatta çıkamayız çok istiyorum o doktoru inşallah nasip olur Eylül Ekim gibi öngörüşme ve muayene için gidicem

Şuan zaten o kadar artmış ki fiyatlar. İnanamadım. Mart atında 3 bine transfer olmustum. Hastaneyi arayıp fiyet sordum. transfer ücretinin 11 bine çıktığını söylediler şok geçirdim. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Genetiklerimizde sıkıntı çıkmadı kuzum haber veriyim dedim kan pıhtılaşması testinde de sadece taşıyıcılık çıktı genetik doktoru korkulacak bi sorun yok dedi Eylül 19da Gökalp önere başlıyoruz inşallah

Cok sevindim hayırlısı be sağlık ile geçsin sürecin canım benim. Yumurta toplama mı yapılacak eylülde

Cok sevindim hayırlısı be sağlık ile geçsin sürecin canım benim. Yumurta toplama mı yapılacak eylülde
Canım ben rahim ağzında ufak bir yara var demiştim hatırlıyorsan onu taktırmak için adetimin 3. Gününe denk gelecek şekilde randevu aldım. Dün adetimin 3. Günü olması gerekiyordu gelmedi adetim dün sabah test yaptım idrar da pozitif görünce randevu saatinden önce gittim kan verdim beta 712 çıktı yarın tekrar gidicem inşallah hayırlı sonuç alırım iki kat artmıştır şuan hala şoktayız ve idrak edemedik o kadar araftayımki ne hissedeciğimi nasıl davranacağını bilmiyorum herşey yapay bi şekilde gelişmişti o zamana kadar haplar iğneler labaratuvar ortamında oluyodu ona alışmışım bu sefer çok değişiğim

Arkadaşlar merhabalar beni de aranıza kabul ederseniz çok sevinirim. hamile olan arkadaşlar Allah kucağına almayı nasip etsin hamile olmayıp benim gibi gün bekleyenleri de Rabbim çok bakletmesin
Ben 17 agustos çarşamba günü 3.günü tek embri transferi oldum bugün 6.günüm bugün hem gebelik testi hem de ovu testi yaptım gebelik testi negatif ancak ovu testim yumurtluyormuşum gibi koyulaşıyor transferden sonra tekrar yumurtlama olur mu acaba ve neden olabilir bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba şimdiden teşekkür ederim sevgiler

Eklentiler

• IMG_20220823_144818.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 44
Hayırlı uğurlu pozitifli olsun bence 3.gün embriyosu için 6.gün pozitif olması düşük bir ihtimal zaten hiç moralini bozma. Kanda çıkması bile 3-4 gün sonra olabilir..

Hayırlı uğurlu pozitifli olsun bence 3.gün embriyosu için 6.gün pozitif olması düşük bir ihtimal zaten hiç moralini bozma. Kanda çıkması bile 3-4 gün sonra olabilir..
Aminnn canım benim hepimiz pozitifleri görelim inşallah
Aslına bakarsan raz moralim bozuldu ancak henüz 3.gün embriyosu için daha erken deyip kendimi teselli ediyorum 2 _3 gün sonra tekrarlarım artık testi

ya ne güzel bi haber çok çok sevindim. Kese gördünüz mü kuzum sen nasılsın şimdi. Ne beklerken ne gelmiş ya İnan tüylerim diken diken oldu yazını okuyunca. sağlığınız eksilmesin

ya ne güzel bi haber çok çok sevindim. Kese gördünüz mü kuzum sen nasılsın şimdi. Ne beklerken ne gelmiş ya İnan tüylerim diken diken oldu yazını okuyunca. sağlığınız eksilmesin
Kuzum giremedim kusura bakma değerler 712 1241 1878 olarak yükseldi doktor dış gebelik olabilir dedi ve hemen muayene etti bide ne görelim kese rahimde geriye sağlıklı olup olmadığı kaldı haftaya tekrar gel dedi geçtiğimiz cuma gittim keseyide gördük bebeğimizide doktor ultrason da kalp atımını da gördü ama henüz dinlemedim 6. Haftanı doldur öyle dedi bakalım umarım herşey yolunda gider hep aklımdasın hep dua ediyorum adını bilmesem de güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

İnan o kadar sevindim ki hiç beklemediğin bi anda mucizen nasıl gelmiş sana. Hep güzel şeyler düşün kötü bi sey getirme aklına. Dilerim kalp atışını da hayırlısı ile duyup sürecine sağlıkla devam edersin canım. Kendim olmuş gibi sevindim. Çünkü bu umutsuzluğu yokluğu bizden başka kimse bilemez. Ben geçen ay sessiz sedasız kimseye bi şey demeden transfer oldum.Anlattıkça yorulduğumu farkettiğim için görmezden gelmek istedim bu sefer her şeyi. şuan 7 haftalık nerdeyse aynıyız sanırım . Duamdasın sen de benim dilerim sağlıkla alırız kucaklarımıza bebeklerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…