2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Merhaba benim de 6 Mart test günüm.Dün ve bugün idrar testi yaptım ama sonuç negatif inşallah güzel sonuçlar alırız
Merhaba, transferiniz hayırlı olsun inşallah olumlu sonuçlar alırız hepimiz. Ben henüz test yapmadım, testte negatif çıkması halinde ilaçlarımı kullanırken ve iğneleri yaparken gözümde çok büyür. Ama burada test yapıp 5. Günde bile çift çizgi görende okudum ya da 11. Gün negatif görüp ertesi gün kan testinde pozitif çıkan da

Amin hep birlikte inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.

Yarın transfer günüm yazmıştım. Perşembe opu oldu. Ay o günden bugüne 5 gündür çok afedersiniz büyük tuvalete çıkamıyorum. Duphalac içtim. Sadece gaz yaptı. Kayısı bile yedim yok. En sonunda bugün doktorum fitil yazdı. Ama oda fayda etmedi. Başından böyle birşey geçen var mı acaba arkadaslar. Ağrım sızımda yok. Normalim

Amin hep birlikte inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.
Erik suyu için inşallah faydası olur

Merhaba kızlar. Bugün kan testimi yaptırdım. Sonuç pozitif. Belirti arayan arkadaşlar için yazıyorum. Hiçbir şekilde belirti olmadı. Hatta defalarca buraya belirtim yok muhtemelen tutmadı diye yazdım. Kendimi ve bebişimi boşuna strese sokmuşum. Sakın belirti aramayın. Allah hepinize pozitifi göstersin ve hep beraber sağlıklı ve hayırlı evlatlarımızı kucağımıza alalım

Hayırlı olsun

Tebrik ederim

Kızlar merhaba ben 16 Şubat’ta transfer oldum. 5. Gün embriyosu 2 tane. 9. Gün kanda 89.7 11. Gün kanda 190. 13. Gün bugün 429 çıktı. Ben ikiz çok istiyorum tabi sağlıklı olsunlar da her şeyden önce her şey Allahtan. Değerleri benim gibi çıkıp iki kese gören oldu mu çok merak ediyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim

Tebrik ederim cnm

Hayırlı olsn cnm

Masallah hayirli olsun ne guzel

Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı bizlere

Geçmiş olsun. Benim de toplama işlemimden sonra aynı sıkıntım olmuştu ve karnım süreki şişiyordu. En son doktora yazdım acil gel dedi 9 yumurta toplanmasına rağmen ohss olmuştum. Vücudunuzun belirtilerini iyi takip edin idrarda azalma ve karın şişliği varsa doktorunuzla konuşun transfer öncesi muayene etsin inşallah sadece basit bir kabızlıktır çok geçmiş olsun

Çok. Teşekkürler.sizin dediğiniz ohss araştırdım bende belirti yok, çok şükür İdrarda azalma yok karın şişliğim gaz çıkınca geçiyor. Afedersiniz :) Bu gün doktoruma ohss yide aradım sordum, belirtiler olmadığı için çağırmadı. kabızlık normal dedi. İşte bu sefer fitil yazdı. Ondada sonuç yok. Artık yarın belli olur. Ne olacağı Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin. Çok teşekkür ederim cevap için sağol

Bende de hafif bir kabızlık ve ciddi bir gaz sorunu var. Çok hareketsiz kalıyoruz bu süreçte, ilaçlar da bi yandan. Şişkinlik kaçınılmaz oluyor. Şöyle çıkıp bahçede 2 tur koşsam rahatlayacak gibiyim ama ev içi yürüyüşlerle idare ediyorum kuru kayısı incir falan idare etmeye çalışıyordum ama yarın şurubu alıcam bende mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…