2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Maşallahh maşallahh
Canim onemli olan rahme tutunmasi kac yumurta oldugunun onemi yok cok bence yeterki tutsun 1yumurta olup pozitif olan var 10tane olup negatif alan var nasibimizde varsa tutunur bebişlerimiz inşallah olumlu olur sayisini kafana takma inşallahh yolunda gider her şey

Nasıl yani adet zamanında transfer mi oldunuz ? Vucut kendini adete hazırlamaz mı ? 28 -30 gün kadar rahim kalınlaşmasını beklediniz yani siz

Nasıl yani adet zamanında transfer mi oldunuz ? Vucut kendini adete hazırlamaz mı ? 28 -30 gün kadar rahim kalınlaşmasını beklediniz yani siz
Evet canım. Adet tarihimde. Durum şöyle verdikleri hormonlar zaten adet olmanı engelliyor rahim duvarı kalınlaşırken adet göremezmişiz tabi istisnalar olabilir. Drum önemli olan rahminin en uygun duruma gelmesi dedi istesek 3 ay adet görmezsin dedi.

Teşekkür ederim canım. Sanırım benimde böyle olacak ama yine de dua ediyorum inşaallah başka bi çaresi vardır coraspine gerek kalmaz diye . Çünkü mesanem asidik idrar konusında çok hassas ve coraspin asidik bi ilaç. Çok rahatsız oluyorum bunu içerken . İlla olması gerekiyor derlerse de yapacak bşy yok Allah yardım eder inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…