2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Kesinlikle sayı değil kalite önemli olan benden pko hastası olduğum için 22 toplandı ama 2 tanesi 5.güne gitti ve donduruldu ve transfer edildi..

Ben de de pihtilasma yoktu 32 haftaya kdr coraspin devam etmstm:s

BU arada trombofili 6li test herkes yaptirdi mi ben yarin sonucumu almya gitcem bi dr yaptrmami onermisti baklm ne cikti

Kizlar gunaydin ben o kadar yogun kasik agrisi yasiyorum ki geceleri uyuyamiyorum. Sanki yumurtaliklarim yerinden cikicak gibi. Ilaçlardan mi yoksa gebelikten mi bilmiyorum. Corasprin, imom, elevit, progestan gunde 3 defa 3 adet toplamda 9 tane yani ve gunde 5 tane estrofem aliyorum. Bundan dolayi mi acaba? Bu arada ilk muayene tarihim de 8 mart.

Kizlarr pozitifler grubu kuruyoruz yeni konu açıcaz katılmak isteyenler arkadaşa mesaj atsın
Merhaba kızlar benide alırmsnz gruba ilk idrar testi yapıp atan bendim silik çıkmıştı hatırlarsınız belki çok şükür pozitif cumartesi kese için gideceğim Rabbim devamını getirsin inşallah olmayan herkese nasip etsin inşallah

Mesajları takip edemedim. Yeni pozitifi gören arkadaşlara hayırlı olsun inşallah Rabbim sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin

Merhaba arkadaşlar 20 şubatta 2 tane 5. gün embriyosu transfer edildi dayanamadım dün akşam idrar testi yaptım. Transfer gününü saymazsak 8. gün oluyor negatif çıktı moralim bozuldu . Böyle olup pozitif sonuç alan var mı ?

Merhaba yıldız hanım bende 22.şubatta 5.gün embriyosu transferi oldum 6.gün ve 7.gün idrar testi yaptım negatif.Çok erken yaptığımı söyledi arkadaşlar.sizinde erkendir

Merhaba yıldız hanım bende 22.şubatta 5.gün embriyosu transferi oldum 6.gün ve 7.gün idrar testi yaptım negatif.Çok erken yaptığımı söyledi arkadaşlar.sizinde erkendir
Umarım kan testinde mutlu sonuca ulaşırız bu 3. transferimiz hep negatif görünce insanın daha çok morali bozuluyo inşallah güzel haberler de yazarız buraya

Umarım kan testinde mutlu sonuca ulaşırız bu 3. transferimiz hep negatif görünce insanın daha çok morali bozuluyo inşallah güzel haberler de yazarız buraya
Yıldız hanım bir topik de arkadaş yazmış 8.gün testi negatif çıkmış ama 12.gün kanda pozitif görmüş bizlere umut olsun inşallah bizde güzel sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…