2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
küçükçekmecedeyim. Devlet hastanesi acilinde yaptırdım. Bugün 11.günümdü, dayanamadım yaptım.
Başka bir mesajınızda gördüm, devlette ne diyeceğim demişsiniz; ben “tüp bebek tedavisi görüyorum, kanamam var doktor hemen test yapalım ona göre karar verelim dedi” dedim. Burda mı tüp bebek tedaviniz dedi, hayır özelde dedim. Birşey demedi, yazdı tahlili.
Ay ben yalan diyemem bu yaşıma kadar ne yalan dediysem başıma geldi o yüzden korkarım 🙈🙈

Kızlar herkese merhaba,
Bir şey deniyorum test yaptırıp pozitif çıkanlar şu yazıyı beğenebilir mi?
Allah herkese pozitif göstersin. Burası çok karıştı kimler şu anda pozitif ve öğrendi onu göreyim
Kizlarr pozitifler grubu kuruyoruz yeni konu açıcaz katılmak isteyenler arkadaşa mesaj atsın :KK19:

Çok güzel. Bende herkesten 17 20 arası yumurta sayısı duyunca üzülmüştüm. Geneli 8 10 arasıymış meğer.
Onlar pkodan dolayı öyle :) yani çok yumurta bi avantaj tabi ama sonuçta gebeliğe engel olan şeyde pko. Toplananın hepsine de işlem yapılamıyor, çok fire çıkıyor. Sayıdan ziyade kalitesi önemli, hiç üzülme.

Çok doğru söylüyorsunuz ben bunu anladım ama çok geç🤐 Ben normalde de çok stresli panik bir kişiliğim maalesef bunu tüp bebek de hep den abarttım elimde olmadan 😔Yattım, acaba ateşim mi var mı elimde ateş ölçer, belirttim yok niye yok, rüyalarımda 2 gece negatif sonucu gördüm düşünün yani 😔 Suyumu bile ilk 4 5 gün eşim yatağımın başına getirdi.. Lavabo birde günde 5 10 dk hafif yürüdüm. Ama işte 😔 Ama ikincide çok daha rahat olacağım öncesinde terapi alacağım gerekirse bakalım doktorum ne diyecek 🤐 Rabbim isteyen her kuluna hayırlı zamanda nasip etsin inşallah 🤲
doktorlar zaten yatmayi hiç önermiyor canım rahme kan gitmesi için yatmayın normal hayata dönün diyorlar.bir iki gün sonra istediğini yap hem böylece zamanda çok çabuk geçiyr.insallah bu sefer hepinizin olur canım

doktorlar zaten yatmayi hiç önermiyor canım rahme kan gitmesi için yatmayın normal hayata dönün diyorlar.bir iki gün sonra istediğini yap hem böylece zamanda çok çabuk geçiyr.insallah bu sefer hepinizin olur canım

Çok doğru diurosun canım ama işte ben kendime söz geçiremedim 😔 Kendime yanlış doktorluk yaptım resmen.. İkinci de hiç yatmadan zamanımı geçireceğim inşallah. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin en yakın zamanda 🤲

Burdaki sağlık ocağı salı perşembe yapıomuş günleri uymuyor bana devlete de ne dicem ki tüpçüdeydim de bir kan mı bakalım 😂😂😂
Ben hep devlet hstnsi acilde kan verdim gebelik testi yaptırmak istiyorum diyorum yapıyorlar hiç te sorgulamadılar genelde mesaiden sonra gittim ki kadındoğuma yönlendirmesinler diye 45 dk ya da sonucumu enabızdan alıyordum

Ben hep devlet hstnsi acilde kan verdim gebelik testi yaptırmak istiyorum diyorum yapıyorlar hiç te sorgulamadılar genelde mesaiden sonra gittim ki kadındoğuma yönlendirmesinler diye 45 dk ya da sonucumu enabızdan alıyordum
Ben bi kere 15 gün adet olamamıştım tabi hemen hamile sandım gittim hastaneye o kadar çok sorguya çektiler ki o yüzden dahada gidip yaptırmadım 🤦🏼‍♀️

Ben bi kere 15 gün adet olamamıştım tabi hemen hamile sandım gittim hastaneye o kadar çok sorguya çektiler ki o yüzden dahada gidip yaptırmadım 🤦🏼‍♀️
Kötüsüne denk gelmişsiniz sorgulamaya hakları yok benim başıma hiç gelmedi ilçe de yaşıyorum küçük tek devlet hastanesi var iyiler Allah razı olsun. Kadındoğum a da muayne sırası alıp tedavi gördüğünüzü test gününüz olduğunu söyleseniz yapar bence testi

Kötüsüne denk gelmişsiniz sorgulamaya hakları yok benim başıma hiç gelmedi ilçe de yaşıyorum küçük tek devlet hastanesi var iyiler Allah razı olsun. Kadındoğum a da muayne sırası alıp tedavi gördüğünüzü test gününüz olduğunu söyleseniz yapar bence testi
Evet o konularda şanssızım biraz yarın test günüm sabahtan denerim olmadı çok teşekkür ederim 😻

X