2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Ay beterin beteri var ben hem Progestan 50 lik kalçadan Progestan 25 lik iki tane göbekten yapıyorum dua edin halinize valla
Allah yardıncın olsun canım valla cok zor ya bısı sorucam benım ılk gunlerde kasık agrım gogıslerde acıma vardı bugun 9. Gunum hıc bısıyım yok kendımı cok ıı hıssedıyorum cok korkuyorum pozıtıf cıkmassa dıye

Kan sulandırıcı yok mu
Zeynep bu sabah kanamam oldu şimdi koraspirin ve oksapar kesti doktor. Progestan dex 25 liği tek yapıyordum onu ikiye çıkardı Progestan 50 liliği kalçadan zaten yapıyordum. Keseyi gördük ama bir tane daha var dedi ikinci kese mi kanama alanı mı belli değil salı tekrar gel emin olalım dedi. Korkulu bekleyiş başladı yani

Bence korkma benim de kanamam dışında hiçbir belirtim yok keşke o da olmasaydı diyorum herkesin bünyesi farklı ve şimdi olan belirtiler hep ilaçlardan bence daha çok yeni belirti arama yani

Bence korkma benim de kanamam dışında hiçbir belirtim yok keşke o da olmasaydı diyorum herkesin bünyesi farklı ve şimdi olan belirtiler hep ilaçlardan bence daha çok yeni belirti arama yani
Kafamda delı sorular bugun gıdıp yaptırsammı acaba test 9.gunde yaptıranlar var

Ayyyy ne guzel yaaa allah sagsalım kucagına almayo nasıp etsın benımde 3.gun embrıyosu benım 9. Gunum cok heycanlıyım gıdıp test yaptırmamak ıcın senın adına cok sevındımm

Ayyyy ne guzel yaaa allah sagsalım kucagına almayo nasıp etsın benımde 3.gun embrıyosu benım 9. Gunum cok heycanlıyım gıdıp test yaptırmamak ıcın senın adına cok sevındımm
Teşekkür ederim, inşallah güzel ilerler Bana 12 gün vermişlerdi, evde idrar testi bile yapmadım. Belirsiz sonuçlar çok can sıkıyor. 11.güne kadar hiçbişey yoktu hatta sabah regl oldum ben kesin diyerek gittim kan vermeye. 1-2 gün daha sık dişini inşallah güzel haberlerle gelirsin sende

Amınnnn ınsallahh cok sevındım senın adına sayfayı acıp yazını gorunce ınan ıcıme umut dogdu

Çok tebrik ederim Umarım hepimiz tez zamanda yüksek yüksek değerler görürüz

Amınnnn ınsallahh cok sevındım senın adına sayfayı acıp yazını gorunce ınan ıcıme umut dogdu
Hiç kötü düşünme. Ben burda kaç kere yazdım ben hiç bişey hissetmiyorum, niye belirtim yok diye. Belirtisiz pozitif gören birileri yazdı, olabilir böyle korkma diye, onlar bana umut verdi bende sana vereyim. Bünyeden bünyeye değişiyor demekki.
inşallah herkes pozitifi görür, birbirine umut olur. Ayy aşırı duygusallaştım şu an

Ben de aynı gün 2 embriyo transferi oldum ve hiçbir belirtim yok. Kasıklarım bazen ağrıyor ve batıyor, bazen belim ağrıyor ama bunlar hep aldığımız ilaçların olası yan etkisi.
önceki transferimde lekelenmem vardı, bunda yok. Akıntım bile artmadı sizde akıntıda artış var mı?

Acaba banyo ne zmaan yaptınız.Yani benim teransfer pazartesi oldu ..Hala yapmadım .. Tüp bebek merkezi ertesi gün yapabilirsiniz dedi .. Ama sizlerin görüşü benim için önemli

Acaba banyo ne zmaan yaptınız.Yani benim teransfer pazartesi oldu ..Hala yapmadım .. Tüp bebek merkezi ertesi gün yapabilirsiniz dedi .. Ama sizlerin görüşü benim için önemli
Ben ertesi gün akşam ılık suyla şöyle bir girdim çıktım banyoya. Zaten su ılık olunca çok kalamıyor insan merkezde de yarın yapabilirsiniz ayakta ılık suyla demişlerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…