2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Anladim canim, bende Saizen yol, o halde uzun protokol degilmisim :)

Pko olmayip bu kadar yumurta cikarmak muthis, kaliteleri de umarim iyi cikacaktkr bu uzun protokolle

Benim de kontrollerde sayim iyi fakat malum pko, kalite konusunda beni supheye dusuruyor.
Ben o yuzden 3 aydir takviyeler kullaniyorum, uzun protokolu ben kendi kendime yapmis olabilirim

Bende 4 aydır kullanıyordum, inanın bende çok merak ediyorum kalitelerini, en kalitelisinden nasip olur hepimizde inşallah, ilk tedavimde 14 yumurta çıkmıştı ancak 5 i olgundu, şimdi ise 29 yumurtanın 19 u olgun çıktı

Ne guzel bi sayi peki kac tanesi dollendi ve su an durumlari nedir?

Bende bulanti kusma asiri derece karin şisliligi ve yatarken nefes darligi olmuştu

Kizlar adetin 4.gunundeyim estrofem verdi 11martta cagirdi rahim kontrolu icin adetin 17.gunu oluyor gec geldi bana normalmi sizce?

Ben adetimin 3. gününde estrofeme başladım. 11. gün gittim. Yeterli kalınlığa gelmişti.

Kizlar adetin 4.gunundeyim estrofem verdi 11martta cagirdi rahim kontrolu icin adetin 17.gunu oluyor gec geldi bana normalmi sizce?
Transfer için diyorsun sanırım benim adetin ikinci günü muayene olup transfer hazırlıpına basladık ve diğer adet günümde transfer oldum rahim kalınlaşması için bekletti.bende tedirgin olmuştum ama druma güveniyordum. Önemli olan rahminin tam anlamıla hazırlaması. Pozitifi gördüm. Şükür Rabbime

Tedavin hayırlı olsun canım. Bende ne yazık ki ohss olmuştum. 2 adet bekledim. Şuan rahim kalınlaştırma aşamasındayım. Karnım şişmişti ve sancı giriyordu sürekli dik yürüyemiyordum.4 gün boyunca hastaneye gittim 4 ayrı serum taktılar. Çok şükür geçti ama. Bende hiç beklemek istemiyordum ama elden bişey gelmiyor. Güç olacağına geç olsun napalım. Bide benim doktorum su yerine mineralli su iç emi önermişti. O yüzden sanırım yinede çok ağır geçirmedim

Evet canim ya bende guveniyorum ama ilk olunca bi tedirginde olmadim degil hic bilmiyorumda bu sureci içim rahatladi ama şimdi tesekkur ederim hayirli olsunn pozitifin darisi basima insallah

Evet canim ya bende guveniyorum ama ilk olunca bi tedirginde olmadim degil hic bilmiyorumda bu sureci içim rahatladi ama şimdi tesekkur ederim hayirli olsunn pozitifin darisi basima insallah
Benimde ilk tüp bebekti canım ikiye katlıcakmı deger diye bekliyorum. Benim sanırım 30 gün transfer yapıldıdarısı sana dileyen isteyen herkese insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…