2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Ya kızlar ben de 17 Şubat’ta 2 adet blast embriyo transferi oldum. Hiçbir belirtim yok. Ne adet ne başka bir şey, bugün 9. günüm. Sürekli sapık gibi kendimi yokluyorum ama yok yok. Ot gibiyim nasıl olcak böyle yaa:KK43:

B
Ya kızlar ben de 17 Şubat’ta 2 adet blast embriyo transferi oldum. Hiçbir belirtim yok. Ne adet ne başka bir şey, bugün 9. günüm. Sürekli sapık gibi kendimi yokluyorum ama yok yok. Ot gibiyim nasıl olcak böyle yaa:KK43:
Benim Bugün 16. Günüm pozitifi de gördüm haftaya da inşallah kese görecem ama bende de bir belirti yok zaten henüz erken belirtiler için sıkmayın canınızı. Olan belirtiler de ilaçlardan oluyor.

B

Benim Bugün 16. Günüm pozitifi de gördüm haftaya da inşallah kese görecem ama bende de bir belirti yok zaten henüz erken belirtiler için sıkmayın canınızı. Olan belirtiler de ilaçlardan oluyor.
YA ne bileyim o kadar iğne ilaç hormon nereye gidiyo. Ne bir kasık ağrısı ne bel ağrısı. İnanın hiçbir şey hissetmiyorum ilk günden beri. Herkes ksık bel adet belirtisi filan diyo. Çok moralim bozuluyor:KK43: hiç mi belirtiniz olmadı ilk günden beri? Göğüs hassasiyeti filan?

YA ne bileyim o kadar iğne ilaç hormon nereye gidiyo. Ne bir kasık ağrısı ne bel ağrısı. İnanın hiçbir şey hissetmiyorum ilk günden beri. Herkes ksık bel adet belirtisi filan diyo. Çok moralim bozuluyor:KK43: hiç mi belirtiniz olmadı ilk günden beri? Göğüs hassasiyeti filan?
Hayır hiçbir belirtim olmadı sadece lekelenmem oldu o kadar ama o dış gebeliğimde de olmustu zaten.

Tedavin hayırlı olsun canım. Bende ne yazık ki ohss olmuştum. 2 adet bekledim. Şuan rahim kalınlaştırma aşamasındayım. Karnım şişmişti ve sancı giriyordu sürekli dik yürüyemiyordum.4 gün boyunca hastaneye gittim 4 ayrı serum taktılar. Çok şükür geçti ama. Bende hiç beklemek istemiyordum ama elden bişey gelmiyor. Güç olacağına geç olsun napalım. Bide benim doktorum su yerine mineralli su iç emi önermişti. O yüzden sanırım yinede çok ağır geçirmedim
Bende sadece soda, ayran, meyvesuyu içiyorum, karnımda şişlik var sadece inşallah ohss değilimdir, Allah en güzelinden hepimize nasip etsin🌺

Benim de içime su serptiniz, sürekli arıyorum bişiler bel ağrım var ama o daha hareketsiz olduğumdan da olabilir diyorum. Bir de en baştan kendimi dinlemeyeceğim diye söz verdim soran olsa 🙈
Valla belirtisiz bir çok gebelik okudum ben forumda hiç sıkmayın canınızı süreç zaten stresli bir süreç ekstra dert açmayın basınıza

Merhaba bende 22 şubatta transfer oldum aynı sizin gibi hiç bir belirtim yok düşünmekten kafayı yicem daha 4.günüm

Merhaba pko değilim, yanlış yazmışım canım, uzun protokolde yumurta kalitesizliği var ise büyüme hormonu(saizen) kullanılarak daha kaliteli ve daha çok yumurta oluşturuluyor, bu benim ikinci denemem. İlk adetimle gidip aralıklarla 10 gün kadar saizen sonrasında ise normal iğnelerime başladım sanırım 20 günden fazla oldu, ☺️
Ayy Allah düşmanıma vermesin ben pkoluyum 22 yumurta toplanmıştı doktorum rahimi 2 ay dinlendirecez dedi nasıl üzülmüştüm meğerse ohss olmamdan korkmuş ki oldum da .. Canım ben 9 aylık gibi şişmiştim karnım böyle patlayacak gibi gerilmişti vücut su tutuyor maalesef sağdan sola dönemedim yatakta o derece.. mide bulantısı yapıyor ve kabızlık.. tabi hafif ateş de oluyor.. ben birkaç gidip serum yedim ama geçmedi sonrasında yatiş verdi bana ... su çekme olayı olmadı bende ilaç ve serumlarla hallettik çok şükür ama çoğunda su çekiliyor vücuttan.. akciğerler falan da su toplayabiliyor daha ağır vakalarda ve sanırım kan pıhtılaşması da yapıyor Allah korusun tedavi edilmezse sıkıntı.. bana sonrasında kan sulandırıcı iğne vermişti..hemen transferi yapmamalarinin sebebi ise hamilelik bu hastalığı daha da tetikliyor

Bende 4 aydır kullanıyordum, inanın bende çok merak ediyorum kalitelerini, en kalitelisinden nasip olur hepimizde inşallah, ilk tedavimde 14 yumurta çıkmıştı ancak 5 i olgundu, şimdi ise 29 yumurtanın 19 u olgun çıktı🌺
Eğer ohss şüpheniz varsa bol bol protein ağırlıklı beslenen mesela günde 2_3 yumurta yiyebilirsiniz haşlama tavuk falan

X