2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Demek fazla takmamak lazım gününü özgecimHayrli olsun cnm bu arada

İnsallah kat kat artar canım. Gercekten bitmiyor stresi. Ben 9 gün verdim 205ti 3 gün verecegim bakalım şimdi bide onun stresi katladımı saglıklı bi gebelikmi stres topu olduk yeminle..
Benimde bugün 9. Gün 89.7 . Cumartesi vericem bide. İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Olmazda insalh hala bende var kasık ağrıları bi gelip gidiyor ınslh canim hep beraber saglikla alalım kucaklarimiza

Yumurta kalitesi için omepa kullanıp sonuç alan var mi aranizda kizlar
Erken menopoz rahatsızlığım var ilk doktora gittim yumurta göremedi pek sonra omepa q10 biosteron dhea kullandım 2 ay sonra gittiğimde gayet iyiydi 9 yumurta toplandı 8i döllendi ama 2 tanesi 5.güne geldi. Sonuçta bu benim için olumlu sonuçtu

Bizim amacımız da 5.güne gelmesi cnm.bnden 12 toplandı.10u olgun.10 dan 6 tanesi dollendi.bolhnmesini bekliyoruz.3.günden sonra ilerlemeyip kalite skntisi die doktorum vermişti bu ilacı...teşekkür ederim geri dönüşün için

Ulasir insallah merk etmeyinhayirla sonuclansin

Merhaba, Bülent haydardedeoğlu hocada tedavi görüyorum, opu işleminde pko olmama rağmen uzun protokol nedeni ile 29 yumurta toplandı, işlemden sonra su içmem yasaklandı, şu an karnımda hafifte olsa şişlik hissediyorum, ohss olma riskimin olduğunu söylediler, ohss belirtileri neler acaba? Ohss olursam transfer ertelenecek ne yazıkki.

Merhaba kızlar, bir şey sormak istiyorum. Nasipse 2 Martda transferim var. Rahim kalınlığım zor artıyor. 6.3 den 6.8 e zor geldi 1 haftada. Bilmiyorum sonra ne kadar artar. Sizde durumlar nasıl acaba… umarım hepimiz bebeklerimize sağ Salim kavuşuruz.

merhabalar nar ve nar suyu çok iyi geliyormuş.başka forum sayfalarında da okudum bunu.bence yarından itibaren her gün 1 tane nar yiyin yada 1 bardak nar suyu için faydasını görürsünüz inşallah..

Kızlar merhaba ben de bu ay tüp bebek tedavisine başlayacağım adetin 2. günü gel dedi iğneye başlayacakmışım ilk olarak heralde. Ama geçen ay ilk defa adet olamadım tarlusal kullanarak adet oldum ama 10 gün adet bitti 12 13. günü lekelenme bir başladı hala devam ediyor bugün adetin 27 günü hiç böyle olmamıştım ilaçtan galiba adetim de başlamadı ne yapacam ben bilmiyorum adet olsam da başlansa en azından amh 0.29 en son adette 5 6 tane yumurtan var demişti

Nar suyu ve avokado tüket ama tabiki kararında çok nar suyu çekirdeğinden dolayı kabız yapar ama her gün düzenli tüket. Umarım faydasını görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…