2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Herkese merhaba.Ben ardışık transfer olmuştım.18inde 3.gün 20sinde 5.gün embriyosu.yani birinin 8.diğerinin 6.günü bugün.sabah ilk idrarla normal testlerden yapayım dedim.1 dakika içerisinde böyle oldu.sizce bişeyler var mı? Yarın sabah tekrar yapmayı düşünüyorum ne dersiniz?

Eklentiler

• IMG_20210226_075249.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20210226_075222.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 36
Bence çizgi var, hayırlı olsun inşallah yarın ve pazarda kaset testlerden yap koyulaşma var ise pzt kan ver bence

Var insallah hayirli olsun

Gecmis olsun canim, umarim olmadam atlatirsin. Baska bir baslikta bir arkadas gecirdi yakin zamanda, ohss esnasinda fazladan 5 kilo almisti. Karinda su toplaniyor. O yuzden su icmeyi onermiyorlar demekki.

Ben de pkoluyum ve ignelerin 8. gunundeyim. Acikcasi basima gelmesini bekledigim bir durum bu, olursa sasirmayacagim.

Ben uzun protokolu merak ettim, uzun dedigin kac gun surdu igneler acaba?

Varrr varrr tebrik ederim canm

Merhaba pko değilim, yanlış yazmışım canım, uzun protokolde yumurta kalitesizliği var ise büyüme hormonu(saizen) kullanılarak daha kaliteli ve daha çok yumurta oluşturuluyor, bu benim ikinci denemem. İlk adetimle gidip aralıklarla 10 gün kadar saizen sonrasında ise normal iğnelerime başladım sanırım 20 günden fazla oldu,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…