2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Ne için ikiside aynı mı ? Bana sadece kalçadan yapıyorlar 50lik bide fitiller var 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ göbekten de oksapar yapıyordum ama koluma çevirdim göbeğim morardı şimdide kollarım 😭
Ya benim lekelenmem oldu doktor verdi 50 liği de normalde 25 lik göbekten kullanıyordum fitilleri de ayrı kullanıyorum ama 50 liği belki keser doktorum

Arkadaşlar sorum olucak bugün transferin 6.günü adetime 2 gün var ama bazen erken olduğumda oluyordu ve bugün aşırı derece de karın ağrım var adet olucakmışım gibi normalmidir bu ?

Arkadaşlar sorum olucak bugün transferin 6.günü adetime 2 gün var ama bazen erken olduğumda oluyordu ve bugün aşırı derece de karın ağrım var adet olucakmışım gibi normalmidir bu ?
Birçok kişi karın agrısı çekmil forumda okuduğum kadarıyla bence normal. Hem ilaçlar gaz falanda yapıyor ondan da olabilir

Çok afedersin lavaboya da çok çıkıyorum ishal olarak ben adet olacağım zamanda çok lavaboya çıkarım aklımda türlü türlü şeyler 😭😭
Korkma ya bence ilaçlar hormonlarla oynuyor ishal olan da duydum kabız olan da yüreğini ferah tut bence. Zaten ikaç kullanırken regl olmuyormusuz

Kızlar selam bugün kan testi verdim. Çift 5. Gün embriyosu. Bugün transferimin 9. Günü. Değerim 89.7 çıktı. Sizce nasıl değer? Kan testi yaptıranlar rica etsem yazabilirler mi kaçıncı gün yaptırdıklarını ve kaç değer aldıklarını?
10.gün 89 çıkmıştı benim değerin gayet güzel canim artarak devam eder inşallah Rabbim kucağına kucağımiza almayı nasip etsin

X