2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Allah hep yüzünü güldürsun inşallah.Normal gebelikler 1 ay tamamlanmadan idrar ve kanda çıkmıyor.Hazir embriyo transferleri döllenmiş olduğu için erken belirti gerceklesiyor.misal kaplumbağa ve tavşanın yarışı gibi tavşan hep önde oluyor 🤭😁🤭🤭
Allah cümlemizin yüzünü hep güldürsün inşallah 😊 anladım , teşekkür ederim 😊tavşan 🐰 önde , Ay heyecanla bekliyorum ..Hamile olan arkadaslarima yavrularina sağlıkla kavuşmaları ni ,benim gibi bekleyen arkadaşlarım da inşallah pozitif sonuç alsinnnn , 🤲🤲

Kizlar bugun transferin 10. Gunu beta hcg degerim 524 oldu. 7. Gun 140idi. 3 gun sonraya gore Fazla artiyor sanki? Gerci cift embriyo transferi ama bilemiyorum yinede. Siz ne dusunuyorsunuz ?
Çift olduğu icin fazla artması normal bence değerlerin gayet güzel gerci bu konularda pek tecrübe sahibi değilim ama 🤭

Kizlar bugun transferin 10. Gunu beta hcg degerim 524 oldu. 7. Gun 140idi. 3 gun sonraya gore Fazla artiyor sanki? Gerci cift embriyo transferi ama bilemiyorum yinede. Siz ne dusunuyorsunuz ?
Hayırlı olsun güzel artış olmuş benimki de sizin değerlerde artış gösterdi ..çift transfer oldum, Doktoruma sordum değer göstermez kese de kesinleşir dedi 😉

Erken değer ögrenenlerdensin Gözün aydın canım🎉🤗🤗 değerlerin artışı çift kese gibi görülüyor tabiki doktorlar daha iyi bilirler.kalp atışı kese tarihin belli oldumu

Ben daha once saglik ocagina gidiyordum kalcadan tabi uzak her gun gitmek zor gobekten nasil kolay mi kendime yapamam herhalde ya:KK43: hemsireye sorarim etkisi ayni dimi ikisi de fark yok
Yani artık alıştım ben transfer öncesi başladım yapmaya, hoş yumurta toplamadan öncekileri de ben kendim yaptım göbekten. Transfer günü ve 7.gün de kalçadan oldum iğne onu unuttum söylemeyi proluton depot adı da

Yani artık alıştım ben transfer öncesi başladım yapmaya, hoş yumurta toplamadan öncekileri de ben kendim yaptım göbekten. Transfer günü ve 7.gün de kalçadan oldum iğne onu unuttum söylemeyi proluton depot adı da
Yumurta toplamadan once olanlari da esime yaptiriordm kendime yapamamistm ama:s bakalim bana ne yazck olmadi gitcem saglk ocgna yine

X