2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Pozitif olanlar sağlıcakla alsinlr kucaklarına ya biraz arastrdim ta 12-15. Gün bile pozitife dönen var hatta ucuz olupta nasıl oluyor olur mu dersiniz şuan 8.gundu teste fazla baknca bı gölge var o kadr Allahım ya pozitiflar bizide duaniza katın 😞😭❤️
Dualarımdasınız cok zorlu yollar bunlar hem maddi en cokta manevi zorluyor insanı özellikle kadını. Rabbim bu yolda olan kimseyi eli boş cevirmesin hepimize saglıklı hayırlı uzuun ömürlü evlatlar nasip etsin 🤲10 günü idrarda negatif görüp ertesi gün kanda pozitif görenlermi dersin daha neler neler okudum o yüzden yıpratma kendini. Belki bebegin sana sıkıca tutunmaya calışıyor suan onu ve kendini üzme. Rabbim can verdiyse gelecek sana

İyi akşamlar pozitif sonuç alanlardan tsh değerine baktıranlar oldu mu? Benim transferimin 9. Günü beta hcg değerim 335 11. Günde 743 çıktı ve doktorum testi tekrarlamama gerek olmadığını tsh değerlerine baktırmamı istedi cuma günü de keseyi görmek için randevum var ama transferden evvel yaptığım tahlillerde tsh değerim 1.82 çıkmıştı bugün yaptığım testte ise 3.32 çıktı okuduğuma göre ilk 3 ayda tshın 2.5un altında olması gerekiyor aranızda tsh değeri yüksek çıkan var mı?

Benim de 3 şubatta yumurtalarım toplandı. Şu an rahim dinlendirme aşamasındayım. Nasipse Mart sonunda transferim olacak. Şu an yumurta toplamadan sonra olduğum ilk adetin 8.günü hala siyah kahve akıntı gelmeye devam ediyor. Normalde adetim 6 günde biterdi benim. Benim gibi bir durum yaşayan oldu mu opudan sonra uzun süren adet gibi. Gonal f ve klomen kullandırdı doktorum opudan önce. Acaba ilaçlardan dolayı mı olmuştur

Kızlar selam bugün kan testi verdim. Çift 5. Gün embriyosu. Bugün transferimin 9. Günü. Değerim 89.7 çıktı. Sizce nasıl değer? Kan testi yaptıranlar rica etsem yazabilirler mi kaçıncı gün yaptırdıklarını ve kaç değer aldıklarını?
Ok guuzel bence hayirki olsun🤗benim ilk denemede transferden 10 gun sonra 158 cikmisti

Kızlar selam bugün kan testi verdim. Çift 5. Gün embriyosu. Bugün transferimin 9. Günü. Değerim 89.7 çıktı. Sizce nasıl değer? Kan testi yaptıranlar rica etsem yazabilirler mi kaçıncı gün yaptırdıklarını ve kaç değer aldıklarını?
memorial, 9. gunde yapilan testlerde 50 ve uzeri degerleri saglikli gebelik olarak degerlendiriyor .deger cok iyi hayirli olsun:))

Tebrikler bugünün şanslı annesi 🎉🎊🎉lütfen değerlere takılma tüp bebek transferinde kan testleri erken yapılıyor geç döllenme olabiliyor veya olumsuz bir durum varsa rahim ve kese için ilaç takviyeleri arttırilabiliyor.aslinda şanslıyız normal gebeliklere göre.😊

İyi akşamlar pozitif sonuç alanlardan tsh değerine baktıranlar oldu mu? Benim transferimin 9. Günü beta hcg değerim 335 11. Günde 743 çıktı ve doktorum testi tekrarlamama gerek olmadığını tsh değerlerine baktırmamı istedi cuma günü de keseyi görmek için randevum var ama transferden evvel yaptığım tahlillerde tsh değerim 1.82 çıkmıştı bugün yaptığım testte ise 3.32 çıktı okuduğuma göre ilk 3 ayda tshın 2.5un altında olması gerekiyor aranızda tsh değeri yüksek çıkan var mı?
Transfer tarihiniz hangi gün kaç tane embriyo koydurdunuz.degerlerinjz yüksek olduğu için kese tarihiniz öne çekilmiş.iliski serbestse normal yolla hamile bile kalmış olabilirsiniz😊

Transfer tarihiniz hangi gün kaç tane embriyo koydurdunuz.degerlerinjz yüksek olduğu için kese tarihiniz öne çekilmiş.iliski serbestse normal yolla hamile bile kalmış olabilirsiniz😊
Transferim 6 şubatta gerçekleşmişti ve çift embriyo transfer edilmişti. Burada daha erken tarihlerde kese görenler de oldu sanırım ☺️

Transferim 6 şubatta gerçekleşmişti ve çift embriyo transfer edilmişti. Burada daha erken tarihlerde kese görenler de oldu sanırım ☺️
Öncelikle Gözün aydın diyeyim 🤗🙏ikiz gebelik gibi görülüyor kalp atışini duyduğun an dünyalar senin olacak hiç stres yapma pozitif ol.Allaha emanet olun bebisinle 😍🙏🙏🤲🤲

9 gün 5 gün embriyosu tek embriyo 125 cıktı değerim yarin tekrar vericem insalh katlanmıştır değerim 🤲tebrik ederim canım 🥰ikinci kan değerini nezaman vereceksin ?

Haha sesli güldüm valla 😊 yani öyle yapmaya çalışayım .. Normal gebelikle farkı var mı ?
Allah hep yüzünü güldürsun inşallah.Normal gebelikler 1 ay tamamlanmadan idrar ve kanda çıkmıyor.Hazir embriyo transferleri döllenmiş olduğu için erken belirti gerceklesiyor.misal kaplumbağa ve tavşanın yarışı gibi tavşan hep önde oluyor 🤭😁🤭🤭

X