2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Iki kez yaptırdım ben 10.gün 89 14.gün 512 cıktı...önümüzdeki hafta kontrole gidicem inşallah keseyi ya da keseleri görmek nasip olur .. 5.gün embriyosu çift
Çok teşekkür ederim benden de üç gün arayla istediler sizden de dört gün arayla istemişler normalde iki gün arayla istiyorlar. Ben de yarın tekrar kan vereceğim inşallah güzel çıkar🙏🏻🙏🏻🙏🏻sizin de inşallah keseleriniz görülür 😂😂

Evet gördüm canım ama bel ağrısı dün gece dayanılmazdı uyuyunca geçti akşamları oluyor genelde
Benim de sürekli olmuyor ara ara giriyor doktorum olabileceği konusunda uyarmıştı telaş yapmayın bence. Ne mutlu size ben de inşallah yarın göreceğim ne zaman transferiniz olmuştu?

Çok teşekkür ederim benden de üç gün arayla istediler sizden de dört gün arayla istemişler normalde iki gün arayla istiyorlar. Ben de yarın tekrar kan vereceğim inşallah güzel çıkar🙏🏻🙏🏻🙏🏻sizin de inşallah keseleriniz görülür 😂😂
Ben ilkini perşembe verince haftasonu falan girdi araya pazartesiye kaldı o günkü değerim de iyi çıkınca sanırım 3. Teste gerek görmedi haftaya kontrole gel dedi.. sen yarın 2. Kan testini vereceksin dimi güzel haberlerle inşallah... keseleri görünce hepimiz biraz daha rahatlicaz inşallah

Ben ilkini perşembe verince haftasonu falan girdi araya pazartesiye kaldı o günkü değerim de iyi çıkınca sanırım 3. Teste gerek görmedi haftaya kontrole gel dedi.. sen yarın 2. Kan testini vereceksin dimi güzel haberlerle inşallah... keseleri görünce hepimiz biraz daha rahatlicaz inşallah
Yok üçüncü kanımı verecem ilki 161 ikincisi 400 dü benim ilki dış gebelik olunca üçüncü kanı da istediler. İnşallah rahatlarız ya hepsi ayrı dert daha kalbi var ikili dörtlü taraması var ...

Pazartesi tek mi çift mi bakacaktı canım kalp atısınıda duyar heralde alttan bakıyor doktorum canım. 8 şubat transfer günüm size ne zaman dediler
Bana daha yarın söyleyecekler kese görme tarihini yani inşallah söylerler yoksa gene dış gebelik mi kimyasal mı diye ben de düşünüp duruyorum 😂😂😂sen tek mi çift mi istiyorsun senin doktorun cihazları iyi sanırım gayet hemen görmüş keseyi

Kızlar bende bsieyler paylaşmak fikir almak istiyorum...benim 3.denemem
1.denemem 5.güne gtti ama düşük kalite idi tutunası.
2.denemem de ise 3.gün güzel iki tane transfer edildi olmadı.
3.denemedeyim şuan.doktorum yunurta kalite sıkıntımız var dedi 3 ay omepa q10 omega3 Kapsul kullandım.
Dün 12 tane toplandı, 10 u olgun cıktı,10 tanesinden 6 tane dollendi şuan......sizce kötü mü?inş 1 tanesi bile güzel kaliteli olur....Smdiden teşekkür ederim kızlar.

X