Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ama soranlari Allaha havale ediyorum bile bile neden soruyorsunki yazik gunah degilmi zaten yeterince yipraniyoruz mubarek ramazan hurmetine Allah rizasi icin dualarinizi eksik etme

Günaydın herkese 🌸🌸 ablalarım şu ekranın kenarında yuvarlarlak beyaz görünen şey dün çektiğim diğer yerde çektiğinde şimdi yaptım arada koyulaşma farkı varmı ya ikisinde 5 dk sonra çektim

Günaydın herkese 🌸🌸 ablalarım şu ekranın kenarında yuvarlarlak beyaz görünen şey dün çektiğim diğer yerde çektiğinde şimdi yaptım arada koyulaşma farkı varmı ya ikisinde 5 dk sonra çektim
Var canımmm koyulasmis hadi gözün aydın kandada görmen dileğimle çok sevindimm🥰🥰

Şimdi buda pozitif çıkınca bende heyecanlandım sbaah olmasını bekliyorum bir an önce olur insAllh sizce doktorumun yanına gideyim mi yoksa sadece kan mı vereyim
Önce kan ver doktora gidersin daha nasılsa bekleyemiyosun hava aydınlanır aydinlanmaz en yakın acilde ver hep birlikte bi rahatlayalim 😀🤗

Burası gerçekten iyi ki var.. Çok garip ki dışarda birinin hamile olduğunu duyduğumda insan bi üzülüyor ama burda birinin hamile kaldığını duyduğumda öyle seviniyorum ki çok değişik Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah bize bayram hediyesi olur 🙏🙏🙏🙏

Amin çokçaaa 🙏🏼geç olsun güç olmasın yinede.
Dışarıda olanlari görünce kendine üzülüyor insan ama buradaki bağ cidden birbirimizi anlayacak insanlar arasında kurulan bağ o sebeple daha çok olsun istiyoruz.👍 Artık dışarıdakiler dışarıda kalıyorlar da biizm içimizde birşeyler olsun minik ama garip bir hisle gelen evlad olsun istyrm 😍

Amin çokçaaa 🙏🏼geç olsun güç olmasın yinede.
Dışarıda olanlari görünce kendine üzülüyor insan ama buradaki bağ cidden birbirimizi anlayacak insanlar arasında kurulan bağ o sebeple daha çok olsun istiyoruz.👍 Artık dışarıdakiler dışarıda kalıyorlar da biizm içimizde birşeyler olsun minik ama garip bir hisle gelen evlad olsun istyrm 😍
Ahhh inşallah yeniden doğmuş gibi olucam hayat yeniden güzelleşicekk artık herşey anlamsız evim bile sığamıyorum bazen Allah'ım bu ay burda hepimizi senlendirsin yarabbimm

Ay evet yemin ederimki bazilari kizacak ama bende o kadar cok seviniyorumki kimse kapimi çalmıyor bende kimseye gitmiyorum kafam rahatladi Allahimin vardir bir bildiği ama bazen istemeyenlere veriyor gercekten millet doğurup sokaga atiyor bizde paralar döküp sahip olamıyoruz
Yok birde onu soranlar evliliklerin de kusurlu olan kişiler. Bazıları var ben olsam o yuvaya uşak getirmem derim bir gayret çocuk yapıyor kadın. Ağzım açık kalıyor. Sanırım çok düşünmek iyi birşey değil 🙈 çok doğru diyorsun ben hiç kızmadım senin dmeek istediklerini çok iyi de anladım 🤗

Senin kaçıncı günün canim benim bugun 12 gunum catlama ignesi olali asilama olali 11 gubum doktoruma testi gosterdim kanda vereyimmi dedim 3-4 gun daha bekle dedi 🙁
Aşılamanın 13. Günü bugün çatlatmanında 15. Günü 3 Nisan'da olmuştum ben böyle hesaplıyorum çünkü doktorum 15 gün sonra görüşürüz falan demişti o yüzden asillama gününde sayıyorum

Aşılamanın 13. Günü bugün çatlatmanında 15. Günü 3 Nisan'da olmuştum ben böyle hesaplıyorum çünkü doktorum 15 gün sonra görüşürüz falan demişti o yüzden asillama gününde sayıyorum
O zaman senin kesin var kuzum..cok sevindim inşallah rabbim bizlerede birgün boyle mutluluklar nasip eder

Ahhh inşallah yeniden doğmuş gibi olucam hayat yeniden güzelleşicekk artık herşey anlamsız evim bile sığamıyorum bazen Allah'ım bu ay burda hepimizi senlendirsin yarabbimm
Yaaa ama şöyle kendinizi üzmeyin eve sığmamak ne demek öyle şey mi olur lütfen 🙄 çocuk herşey değil. Bazen yoksa varsa sebebleri var imtihan oluyoruz. Boşver mutsuz bir eve sığamamktan iyidir çocuk olmaması o zaman iki kişi olarak sığamacaktın daha acı olacaktı. Ben mutsuz bir evliliğin çocuğu olarak yetiştim o sebeple herşeye güzel yönden bakıyorum. Yinede hayırlısı olsun hakkımızda... 🙏🏼

Yaaa ama şöyle kendinizi üzmeyin eve sığmamak ne demek öyle şey mi olur lütfen 🙄 çocuk herşey değil. Bazen yoksa varsa sebebleri var imtihan oluyoruz. Boşver mutsuz bir eve sığamamktan iyidir çocuk olmaması o zaman iki kişi olarak sığamacaktın daha acı olacaktı. Ben mutsuz bir evliliğin çocuğu olarak yetiştim o sebeple herşeye güzel yönden bakıyorum. Yinede hayırlısı olsun hakkımızda...

İyi ki onun bir yerde okumuştum bir söz çok da beğenmiştim. "Eğer imtihan oluyorsan bu Allahın seni unutmadığının müjdesidir "
Ayy çok güzel birde şey duydum bende insan en çok sevdiği istediği şeylerden sinanirmıs aslında biraz sabredip dua etmemiz lazım

Bu arada galiba aşılama olacaklar var hayla lütfen rabbi hebli minessalihin okuyun ben onu öğrendikten sonra elimden geldigince okudum ve aşılama odasında çatala yattıktan sonra elimi karnıma koydum yine okudum çok etkili bir dua başkalarının da hamile kaldığını gördüm bende burda bir arkadastan görmüştüm oda hamileydi aşılama olurken aşılama bittikten sonra 20 dk yatırdılar beni o zamanda okudum mümkün olduğunca okuyun lütfen

X