Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Peki siz kaç yıldır istyrsnz hiç yok mu sizinde?
Ben 8 aylik evliyim canım. İlk tedavim ilk aşılamamın 11.ci günü. Bizim sperm sayımız düşük.doktor asilama önerdi Esim 45 ben 33 yaşındayım.nasipse cuma günü kanda baktiracagim.kaset testte tek çizgiyi gördüm.

Nisan ayı 2021 gebelik Planlayanlardaydım ben çok kişi hamiş kaldı yine bana Vurmadı nasip. İnşallah size de Nisan uğurlu gelir biteer bu hasretiniz

Hiç önemli değil şansımız ol istersen 40 ol yaşın boyun kilonun hiç önemi yokpeki nedem aşılama?
2 buçuk senelik evliyim ben hiç korunmadık benim yumurta tembelliğim var rahim filmi çekildim temiz çıktı 3 defa çatlatma iğnesi ile tedavi gördüm sonuç alamadık doktorum devammı aşılamaya gecelimmi dedi bizde eşimle birde onu deneyelim dedik. Bide şu vardı çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilişki diyordu doktor ama ben aşırı panik stres oluyordum ve ilişkiye giremiyorum 3 ay dada hiç 36. Saat ilişki olmadı ya 40 ya 41 öyle geç oldu hep birazda bu yüzden istedik asilamayı

Nisan ayı 2021 gebelik Planlayanlardaydım ben çok kişi hamiş kaldı yine bana Vurmadı nasip.

Nisan ayı 2021 gebelik Planlayanlardaydım ben çok kişi hamiş kaldı yine bana Vurmadı nasip. İnşallah size de Nisan uğurlu gelir biteer bu hasretiniz
Aminnnn inşallah Ben inanıyorum en kısa zamanda hamile olduğun haberini alacağız demişti dersin hatta bu enerjiye maşallah subhanallah ikizin olsun inşallah içimden öyle geçti

Anladım o zamanlar çok yatakta kahkaha attığım asla ciddi olmadığım anlar eşimle muhabeett edip bir türlü o moda girmediğim oldu çok iyi anlıyorum çook. Tembellik olsun o çokta aşırı önemli değil arkadaşım da öyleydi 4 sene denedi yok sonra aşılama oldu tutmadı 6 ay sonra kendiliğinden hamş kaldı çok mutlu. Sende İnşlallah o mutlu olanlardan olursun yarın en iyisini yapmışsın uğraş yok oldu mu olacak mı böylesi bir yerde çok iyi.

Gerçekten öyle en azından üstümden ilişki pskolojisi kalkmıştı

Aminnnn inşallah Ben inanıyorum en kısa zamanda hamile olduğun haberini alacağız demişti dersin hatta bu enerjiye maşallah subhanallah ikizin olsun inşallah içimden öyle geçti

Şunu itiraf edeyim hamiş kalacaksın diyen sürekli bir arkadaşım vardı kulakları çınlasın Nisan grubu onunla üçüncü grubumuzdu o hamile kaldı
Yani onu hatırlattın benimde dua sana onun şansından olsun şansın bana ederken Rabbim seni de görsün dilerim ikiz çok istiyorum bu arada ailelerde var bana birisi böyle dua edebilir grup ikiz istiyorum

Rabbim dileyen herkesin en kısa zamanda gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda hamilelik haberlerimizi aliriz

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama, bulunduğunuz şehrin üniversite hastanesinde tüp Bebek merkezi var ise direk oraya gitmelisiniz. Biz şuan o şekilde yapıyoruz. İnanın özelden çok daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…