Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende uzun süre clife kullandım. Vücut için faydası oluyor ama gebelik oluşmadı maalesef

Nedense içime bu topikte ki herkes hamile kalacak gibi geliyor insAllah öylede olur
Canim testini gordum nasılsın mutlu anlatamam şükürler olsun ilk siftahi yaptık gerisi gelecek inşallah yarın mutlaka haber ver ama bence kesinlikle var
Ben de öyle hissediyorum
Ya ınanin ben de öyle hissediyorum kizlar Allahim insallah gercek olur dua ederken oyle ediyorum Allahim bir mucize olsun ve bu topicte herkes hamile kalsın

Ay insAllah saatler geçmiyor erkenden gidicem kan vermeye

Aaa bu ilaçtan benim eşimde kullandı değerleri yükseldi %20 den %87 ye kadar çıkmıştı ama o 2 ay kullandı

Kizlar bugün 12 günüm cizgi gittikçe siliniyor sanırım

Eklentiler

• IMG_20210415_035255.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 37
Bende çok ama çokk bunalmış durumdayım 5yillik evliyim. Sadece burda birbirimiz anlıyoruz başkasının anlaması mümkün değil
Kesinlikle ben artik yalan soyluyorum Allah affetsin cocuk düşünmüyoruz esim istemiyor diyorum sorunca dahada uzuluyor insan bilmiyolarki icim yanıyor kavruluyor

Kesinlikle ben artik yalan soyluyorum Allah affetsin cocuk düşünmüyoruz esim istemiyor diyorum sorunca dahada uzuluyor insan bilmiyolarki icim yanıyor kavruluyor
Bi çoğumuz öyleyiz sanırım bende öyle diyorum ama anlıyorlardır kesin. Aman napalım elimizde değil Allah'ım büyük sabah bida yap istersen duruma göre gidersin kan vermeye dualarım seninle bu gece

Bi çoğumuz öyleyiz sanırım bende öyle diyorum ama anlıyorlardır kesin. Aman napalım elimizde değil Allah'ım büyük sabah bida yap istersen duruma göre gidersin kan vermeye dualarım seninle bu gece
Ama soranlari Allaha havale ediyorum bile bile neden soruyorsunki yazik gunah degilmi zaten yeterince yipraniyoruz mubarek ramazan hurmetine Allah rizasi icin dualarinizi eksik etmeyin

Herkes üzülmüştür belki bu pandemiyi ilk defa seviyorum kimseyi görmüyorum yasak olması o kadar mutlu ediyor ki kimseyi görmek zorunluluğum yok görünce sürekli imalar var mı yok mu salak salak doktora git sene olmuş 2021 akıllarınca akıl vermeler biz bilmiyorduk zaten. 9 tane doktora gitmiş birisi olarak kime akıl verdiklerinin farkında değiller. Birtane komşum vardı soran her gördüğünde var mı diyerek yüz kere sorardı onu da görünce gülmüyorum artık suratına o laf bile atmıyor çağırsa duymazdan geliyorum kendi torunu var sürekli damızlık gibi doğuruyor elinden çocuk da oldu 9 ay sigara bırakmadan içerek 2 çocuk getirdi herkes birde çocuk doğurmak böyle çok büyük marifetmiş gibi bakıyorlar ve bu biizm elimizdeymiş gibi sırf seni incitmek için o lafı diyorlar asla beni düşündüğünü sanmıyorum. Kimseye de çocuğun var mı asla sormadım belki üzerim diye. nelere mecbur ediyorlar neler çektiğimizi asla kimse bilemeyecek burası hariç burası iyi ki var...

Günaydın herkese ablalarım şu ekranın kenarında yuvarlarlak beyaz görünen şey dün çektiğim diğer yerde çektiğinde şimdi yaptım arada koyulaşma farkı varmı ya ikisinde 5 dk sonra çektim

Eklentiler

• IMG_20210415_041908.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20210414_133027.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 74
Burası gerçekten iyi ki var.. Çok garip ki dışarda birinin hamile olduğunu duyduğumda insan bi üzülüyor ama burda birinin hamile kaldığını duyduğumda öyle seviniyorum ki çok değişik Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah bize bayram hediyesi olur

Ay evet yemin ederimki bazilari kizacak ama bende o kadar cok seviniyorumki kimse kapimi çalmıyor bende kimseye gitmiyorum kafam rahatladi Allahimin vardir bir bildiği ama bazen istemeyenlere veriyor gercekten millet doğurup sokaga atiyor bizde paralar döküp sahip olamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…