Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ama ilk aşılamadan pes etme. Bak benim de 2.aşılama. Biz de 1.5 yıldır mücadele ediyoruz :KK43: evet zor ama napalım bir umut işte herşey 😓
Canim bende negatifi görünce bugün. Acaba dedim devlette mi devam etsem. Ama adet olursam yine ayni doktoruma gideceğim.maddi olarak fazla yıprattı bizi manevi olarak yıkıntı olacak sanırım 😞ama umudumu kesmek istemiyorum Insallah anne olana kadar mücadele etmeyi nasip eder Allah bize

Girip buraya çıkıyorum yazıları okuyorum inşallah pozitif görürsünüz merakla size bakıyorum kan oruçlu da veriliyor aslında 🤗bende aşılama olblrm bu ay adet bekliyorum 🙈
Evet öyleymiş ama eğer hamileysem tutmıcam büyük ihtimalle ins vardır sabah olsun istiyorum biran evvel

Evet öyleymiş ama eğer hamileysem tutmıcam büyük ihtimalle ins vardır sabah olsun istiyorum biran evvel
Hiç hamile olmanız önemli değil öyle hemen kötüü birşey yapmaz. Doktorunuz hamilesiniz tutmayın derse o zaman tutmayın. Çünkü şuan hamiş oruç tutan var sayfalarda. Tabi ki yinede siz bilirsiniz 🤗birşey olur diye korkuyorsunuz hiç korkmayın 😍

Kuzum aşılamada sans cok az ve ben bulundugum sehirde yaptirmiyorum baskanile gidiyorum 2 saatlik yol gelip gitmesi muayene parası ignesi asilamasi sperm yikamasi nerdeyse 5 bini buluyor yorgunlugu emeklerimi saymiyorum bile sansta çok az ikinci kez ayni paralari dokmektense biraz daha biriktirir tup bebek yaptiririm en azından şans cok fazla asilamaya gore
Haklısın canım. Ama İnş gerek kalmaz bu ay müjdeli haber alırsın 🙏

Hiç hamile olmanız önemli değil öyle hemen kötüü birşey yapmaz. Doktorunuz hamilesiniz tutmayın derse o zaman tutmayın. Çünkü şuan hamiş oruç tutan var sayfalarda. Tabi ki yinede siz bilirsiniz 🤗birşey olur diye korkuyorsunuz hiç korkmayın 😍
Evet iki buçuk senedir bu anı bekliyorum ins kandada çıkarsa o yüzden dikkatli olmak istiyorum

Ayy sana yazıcam yazıcam unutuyorum ben kan vermiştim ya negatif çıktı adet bekliyorum 🙄 Sen napyorsun aşılama oldun mu?
Bugün gördüm Bi sayfada o yüzden kıyamadım sorayım. Canın sağolsun İnş bu ay olacak 🙏 Benim cuma yumurta kontrolü var. Yine klomen 1*1 verdi. Bi de macun kullanıyorum hele bakalım ne kadar büyümüş.

Bugün gördüm Bi sayfada o yüzden kıyamadım sorayım. Canın sağolsun İnş bu ay olacak 🙏 Benim cuma yumurta kontrolü var. Yine klomen 1*1 verdi. Bi de macun kullanıyorum hele bakalım ne kadar büyümüş.

İnsan birbirini anlıyor ayy ne incesin 🤗inşallah bu ay o ayy diye diye altın arar gibi arayalım inşallah bulacağız :KK70::KK70:macun ney kullanıyorsun peki?

X