Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hiçbir şeye bakılmadı. Direkt geldi ve aşılama oldu. Hatta bazı doktorlar yumurtanın çatlatıp çatlamadığına felan bakıyorlarmış aşılama günü, duyunca çok şaşırdım
Pardon progesteron dicektim. Bana sabahında sadece progesterona bakmıştı da o yüzden sormak istedim bakılan varmi acaba diye

Bana aşılama akşamı için ilişki önermedi doktor, ertesi gün için önerdi. Aşılama yapılmadan önce yumurtaya baktı iç yapısı bozulmaya başlamış çatlama 3 saat içinde olacak dedi , ve oldu akıntımdan anladım .
Bu arada aşılama sabahı hiç bir kam testi bakılmadı sadece aşılamadan 2 gün önce e2 ve lh değerine bakıldı diğer testler regl zamanı bakılmıştı prolaktin vs.
Bu estrpfrem hapı mide ağrısı yaptı mı sizde ? İnanılmaz kötü oldu midem

Hiçbir şeye bakılmadı. Direkt geldi ve aşılama oldu. Hatta bazı doktorlar yumurtanın çatlatıp çatlamadığına felan bakıyorlarmış aşılama günü, duyunca çok şaşırdım
Aynen benim benim doktorum da hiç bişeye bakmadı devlete gittim o da aynı şeyi yaptı bu sefer özele gideyim dedim bu da aynı şeyi yaptı doktor işi şans işi sanırım cidden stresten başka bişey değil.

Oruç tutuyorum ben rahatsız da olmuyorum ya bi coraspirin bide glifor içiyorum onu da ayarladım sahur iftara göre. İftardan sonra bol bol su içiyorum o şekilde devam ettiriyorum

Benim aşılamam doğum hane de olmuştu. Aşılamadan sonra eşimi yanıma aldılar yarım saat uzan dediler. Ben dinlenirken yeni doğmuş bebeği getirdiler yanımızda giydirdiler ölçümlerini yaptılar biz sanki bizim çocuğumuz gibi pür dikkat gözlerim dolu dolu onları izledik hep. İnşallah bizde yaşarız bu güzel duyguları

Amin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…