Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Günaydın arkadaşlar, ben de hastanedeyim, 11.30 da aşılamam olacak, heyecanlıyım, Allah sonunu hayır etsin
Hayırlı uğurlu olsun canım.cok sevindim. Göz açıp kapayıncaya kadar geçecek merak etme. İnşallah evlatlarımıza kavuşuruz.guzel haberlerini bekliyoruz

Oruç tutuyorum ben rahatsız da olmuyorum ya bi coraspirin bide glifor içiyorum onu da ayarladım sahur iftara göre. İftardan sonra bol bol su içiyorum o şekilde devam ettiriyorum
Glifor bende sürekli bulanti yapti canim.birakmak zorunda kaldım. Kullanamadım. Sende de oldu mu. Doktor ilk hafta bulanti yapar dedi ama bende 1 ay sürdü gece bile uyuyamıyordum bulantidan

Inşallah hepimiz için pozitif olur sonuçladınız. Allah yardımcımız olsun. Ben bir de seker hastasiyim artk çok yiprandim
Kiyamam sana ben. Allah bizlere de evlat verecek. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine Allah büyük

Ya ne kadar farklı bir aşılama süreci olmuş, inşallah uğur getirir o bebiş size

Glifor bende sürekli bulanti yapti canim.birakmak zorunda kaldım. Kullanamadım. Sende de oldu mu. Doktor ilk hafta bulanti yapar dedi ama bende 1 ay sürdü gece bile uyuyamıyordum bulantidan
İlk bir kaç gün maf etti beni bu sefer sabredicem dedim önceden başladıklarım da hep bırakmıştım. Ama alıştım artık

Streslerimize, heyecanlarımıza değsin inşallah tuvalete sıkışık olunduğu için onun derdinden aşılamayı anlayamıyorsun zaten Rahat olun muayene gibi hemen bitiyor
İnşallah Tuvalete sıkışık gel demedi bana ama heyecandan sıkışırım zaten

Kizlar estrfem ilacını kullananlar bunun hergun ayni saatte olmasi gerekir mi bilginiz var mi ?

Glifor bende de bulantı ve baş dönmesi yaptı malesef bu yüzden doktorum yarım içmemi istedi ve bende araştırırken buldum yemek yerken içiyorum yemeye devam ediyorum çok şükür bulantım ve baş dönmem olmuyor canım yarım içtiğim içinde kuruyemiş badem, ceviz, incir ve dut kurusuyla destekliyorum onlarda yumurta kalitesini arttırıyormuş

1. Aşılamada hiçbir sıkıntı olmamıştı. Günde 2 kere alıyordum.
2. Aşılamada ilaca başladığımın 2. Günü sabah 6 gibi ağrıyla uyandım. Estrofem günde 4 extra birde günde 2 kere de duphaston alıyordum. Diyaframdan tut mide kasık ağrıyordu. Tarif edemem ölüyorum sandım. Doktoruma yazdım ilaçların etkisi olabilir sıcak su torbası koy geçmezse mutlaka muayne edelim dedi. 3 güne geçti çok şükür.
3. De ise aynı doz alıyorum arada ağrı oluyor ama çok nadir sanırım alıştı bünye ilaca tabi yine aynı ağrı olcak die dikkat ediyorum.

Ayy cok sağol canim bende öyle deneyeyim. Akil akıldan üstündür gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…