Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar aşılama olanlar, oruç tutuyor musunuz tutacak mısınız ? Ben tutacağım inşallah ama doktora sormadım unuttum bir sorun olmaz değil mi ? İlaçlarımı iftar ve sahurda almayı düşünüyorum doktoruna soran var mı ?
Ben hemşireye sordum canım sana kalmış bişey diyemem dedi. Arkadaşımda aynı doktora gidiyor progestani saati saatine almalısın demiş. Ben bide estrofem kullanıyorum günde 3 öğün o yüzden kazaya kaldı artık 14gün tutamıcam

Bencede üzerinden 24 saat geçecek ki 1. Gün olmuş olsun. Ama adeti de olduğu gün 1.gün kabul ediyorlar ya hıh işte o zaman devre yanıyor 😅 İlişki için ne önerdi doktorunuz size peki
Bana aşılamanın olduğu gün ve ertesi gün sonrasında gün aşırı ilişki önerdiler canım

Benim ilk aşılamada 2.gün değerlendirdik. Ama bu sefer aynı gün yada ertesi gün şeklinde düşünüyorum
Benimde ilk aşılamada 2.günü değerlendirin denmişti bu sefer farklı doktor o aşılama günü ve ertesi gün sonrasında gün aşırı 10gun dedi bakalım öyle yaptık 🤷

Benimde ilk aşılamada 2.günü değerlendirin denmişti bu sefer farklı doktor o aşılama günü ve ertesi gün sonrasında gün aşırı 10gun dedi bakalım öyle yaptık 🤷
Gün aşırı 10 gün mü 🙄 birşeyden değil de diğer yumurtalara o kadar fırsat tanınacak kadar zaman kalıyor mu ki 😲

Benim etrafımda çoğunluğu sınıf arkadaşlarım 8 9 senelik evli olanlan var.hatta liseden sonra evlenen de.cocuklari yok.durumu acayipppp iyi insalar.ve hic doktora tedaviye gitmiyorlar.hele iki arkadaşım umurlarında değil gidip de gizliyorlar desem değil. Olsa olurdu diyorlar. Eşleri de ayni fikirde. İnsanlar neden derdine bizim gibi derman aramıyorlar veya ben mi fazla istekliyim diye şaşırıyorum varmış böyle tanıdıklarınız

Benim etrafımda çoğunluğu sınıf arkadaşlarım 8 9 senelik evli olanlan var.hatta liseden sonra evlenen de.cocuklari yok.durumu acayipppp iyi insalar.ve hic doktora tedaviye gitmiyorlar.hele iki arkadaşım umurlarında değil gidip de gizliyorlar desem değil. Olsa olurdu diyorlar. Eşleri de ayni fikirde. İnsanlar neden derdine bizim gibi derman aramıyorlar veya ben mi fazla istekliyim diye şaşırıyorum varmış böyle tanıdıklarınız
Bizim iş yerinde bi abla vardı kadının aklından bile geçmiyordu ben şaşırıyodum ona boşver deyip duruyordu ben tedaviye başlayınca o da karar vermiş daha yeni 12 yıllık evliler onlarda

Beni maddi olarak bu süreç yoracak esim de pandemide işlerini yapamadi diye cok üzüldük koca sarılıp cok ağladık. Hala daha tutmazsa diye icim içimi yiyorum. Keske diğer insanların sabrından biraz bende olsa cok dua edelim inşallah kavuşuruz evlat sahibi oluruz 😞

Beni maddi olarak bu süreç yoracak esim de pandemide işlerini yapamadi diye cok üzüldük koca sarılıp cok ağladık. Hala daha tutmazsa diye icim içimi yiyorum. Keske diğer insanların sabrından biraz bende olsa cok dua edelim inşallah kavuşuruz evlat sahibi oluruz 😞
Aminn inşallah ben çok istiyorum artık bnm eşiminde işleri kötü kapandı kapanacak ama hayırlısı yinede Rabbim bir kapı açar üzülme yeterki

12 sene maşallah canim. Hic mi özenmediniz dimi 🤔🤔🤔
dayımın çocuğu olmuyor 32 senelik evliler birkere doktora gittiler Çocuk yapmak parayla deyip geri geldiler diyor annem.zaten kari koca masumlar apartmanı gibiler :) dayimlar yıllarca hic para harcamadilar
Kari koca çalışıp yazik ananemin maaşını aldılar dedem öldüğünden beri (ananem alzaimer olduğu için bizde kalıyordu ve babam asla o adamdan maas karti almayacaksıniz dedi. dayimi arkadaşı dolandirmis bütün birikimini elden vermiş adam vekaletle üzerine geçirmiş ev araba zeytinlik vs vs. Paraya kıyıp bi çocuk yapsaydı belki o çocuk yapma etme baba derdi. Pinti insanları hiç sevmiyorum :KK66:)

X