Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aradım altlı üstlü oturduk 25 sene bi simit almadın ama biseye ihtiyacın varmi dedim.telefonu yüzüme kapattı:)

Anladım canımm tamam o halde benimde progestron ve estrofem ilacım var yarın gene ben de doktoruma sorarım galiba tutamayacagım

Bende tutmadım estrofem ve duphaston kullanıyorum bazen çok kötü mide ağrısı vs yapıyorlar bende riske atamadım.

Allah aşkına o kadar pinti olmasından geçtim kime kalcak o kadar şey bi çaba göstereydiler keşke

Bana aşılamanın olduğu gün ve ertesi gün sonrasında gün aşırı ilişki önerdiler canım
Sabah saatlerinde yapıldı sanırım aşılaman. Benim ilki sabahtı aşılama günü dahil 3 gün demişti. Sonraki 2 si akşam hatta nerdeyse geceye yakın oldu. Onlarda ertesi günden itibaren 3 gün dediydi doktorum..

Allah aşkına o kadar pinti olmasından geçtim kime kalcak o kadar şey bi çaba göstereydiler keşke
Cocuk masraflı olurmuş
birde annem diyorki yazik. doktordan bi geldiler çocuk yapmak parayla dediler
Birdaha gitmediler :) Allah içinden versin işte canim.birde bizleri görüyorum gurur duyuyorum.

İçini rahat tut cabim benim. Hic panik yapma. Hayalet çizgi silik çizgi gibi ben hayalet belirti yaşıyorum. Benim gibi olmaktansa belirti olmaması daha iyi :)
3. de biraz daha bastırmış gibi hissediyorum Bakma öyle dediğime her şey güzel olcak inş sonuç ne olursa olsun

12de yapıldı canım bana. Yapıldığı gün de gece oldu . 10gun deyince bende şaşırdım tabi. Ama hiç ümidim yok tabi ki

Yaa bana 3. Gün ilişki olsun iki gün dinlen dedi neden acaba ???
Bilemedim ki, ard arda demelerinin sebebi yumurtanın çatlamasının tam ne zamana denk geleceğini bilemediklerinden dolayı tutma şansını arttırma olması lazım. Hatta ilk aşılamamda çatlama iğnesinin vurulacağı zaman ilişki olsun erken çatlama riskine karşı demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…