Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aşılamanın ertesi günü 1. Gün☺️ Doktorum hem sözlü 12. Gün dedi hem de yazılı olarak dikkat edilecek noktalar diye bir liste verdi kanda gebelik testinin günü için 24 nisan yazıyor☺️
Bencede üzerinden 24 saat geçecek ki 1. Gün olmuş olsun. Ama adeti de olduğu gün 1.gün kabul ediyorlar ya hıh işte o zaman devre yanıyor 😅 İlişki için ne önerdi doktorunuz size peki

Canım merhaba hosgeldin aramıza.bizim sperm sayısı düşüklüğü sorunumuz var bende gebeliğe engel teşkil edecek bir sorun yoktu.doktorum da yikanmis spermleri 5 milyon ve %87 olarak asilamayi gerceklestirdi.sizin sorunuz neydi acaba.bence mutlaka aşılamayi yaptirin.o aşamaya gelebilmenin bile mutluluğu şükrü cok güzel.benim test günüme 4 gün kaldı. Sperm sayısı düşük olduğu için pek umudum yok aslında.Allah cok büyük belki nasip eder bize o çekirdek aile olabilme duygusunu. Şartlar koşullar uygunsa mutlaka denemelisin.olumlu olumsuz kimseyi incitmeyecek şekilde tabiiki paylaşırım.benim eşimin ailesi bana cok körlük yapti.bütün ailesi hamile şuan:KK66: ilk haberi üzülmeyin ama hamileyim diye veya karım hamile diye paylaştılar dalga geçerek.gecenin bi vakti ultrason görüntüsü atarak.ki esim küçük yaşta ateşli hastalıklar geçirmiş ve doktorlar büyüyünce çocuğu olmaz demişler bunları kendileri aileme ben nişanlıyken söylediler bende bile bile evlendim eşimi cok seviyordum cünkümbebeği olamayan birine körlük yapanları Allah hiç affetmesin
Konu nerelere geldi kusura bakma canım:
Hiç canını sıkma canım, anne olmak isteyen birinin üzüntüsünü yok saymayı Allah affetmez, insanlar keşke biraz anlayışlı olsa, kendi mutluluğunu paylaşırken kimseyi kırmasa, üzmese, en yakın zamanda pozitif görürsün inşallah 🙏

Kızlar aşılama olanlar, oruç tutuyor musunuz tutacak mısınız ? Ben tutacağım inşallah ama doktora sormadım unuttum bir sorun olmaz değil mi ? İlaçlarımı iftar ve sahurda almayı düşünüyorum doktoruna soran var mı ?

Kızlar aşılama olanlar, oruç tutuyor musunuz tutacak mısınız ? Ben tutacağım inşallah ama doktora sormadım unuttum bir sorun olmaz değil mi ? İlaçlarımı iftar ve sahurda almayı düşünüyorum doktoruna soran var mı ?
Canim karışmak istemem ama bu süreçte tutmasan daha iyi olur sanki.ilaçlarının belli bir süresi varsa geçirmemelisin

Bencede üzerinden 24 saat geçecek ki 1. Gün olmuş olsun. Ama adeti de olduğu gün 1.gün kabul ediyorlar ya hıh işte o zaman devre yanıyor 😅 İlişki için ne önerdi doktorunuz size peki
Kesinlikle haklısınız o zaman devre yanıyor☺️ Aşılama gününden sonra 1 hafta süreyle gün aşırı ilişki önerdi

Canim karışmak istemem ama bu süreçte tutmasan daha iyi olur sanki.ilaçlarının belli bir süresi varsa geçirmemelisin
Canım öyle mi dıyorsun ne yapacağımı bilemedim şimdi keşke sorsaydım şimdi sormadan bu gece de tutsam tam da aşılamanın ilk günü bilemedim

Merhabalar ben doktoruma sordum o konuda bir görüş belirtmedi bana bıraktı eğer bir sakınca olsaydı tutma derdi diye düşünüyorum

Merhabalar tekrar ben :) yaa bugün aşılamanın ikinci günü şimdi pembe akıntı geldi siz de böyle bir şey oldu mu ??

Merhabalar ben doktoruma sordum o konuda bir görüş belirtmedi bana bıraktı eğer bir sakınca olsaydı tutma derdi diye düşünüyorum
Sen peki tutuyor musun canım tuttun mu ? Bebeğin rahme tutunmasını engelleyecek bir şey olur mu acaba ne bileyim çok sussuz kalacağız ya

Merhabalar tekrar ben :) yaa bugün aşılamanın ikinci günü şimdi pembe akıntı geldi siz de böyle bir şey oldu mu ??
Doktorum işlem yaparken , başlamadan önce içeriyi pembe bir sıvıyla yıkadıklarını, bu yuzden pembe bir akıntının gelebileceğini söyledi canım

Sen peki tutuyor musun canım tuttun mu ? Bebeğin rahme tutunmasını engelleyecek bir şey olur mu acaba ne bileyim çok sussuz kalacağız ya
Benim aşılamam dün olduğu için duş almam yasaktı o yüzden niyetlenemedim bugün duşumu aldım tutacağım canım. Dediğim gibi tutunmaya engel olsaydı tutmamalısın derdi diye düşünüyorum. Bebeklerimiz verilen ilaçlar sayesinde tutunacak inşallah🥰🤲🏻 iftarla sahur arası bol su içersek susuzluğu dengelemiş oluruz☺️ Yinede size kalmış içiniz nasıl rahat edecekse öyle yapın🌸

Benim aşılamam dün olduğu için duş almam yasaktı o yüzden niyetlenemedim bugün duşumu aldım tutacağım canım. Dediğim gibi tutunmaya engel olsaydı tutmamalısın derdi diye düşünüyorum. Bebeklerimiz verilen ilaçlar sayesinde tutunacak inşallah🥰🤲🏻 iftarla sahur arası bol su içersek susuzluğu dengelemiş oluruz☺️ Yinede size kalmış içiniz nasıl rahat edecekse öyle yapın🌸
Benim doktor önermedi su tüketilmesi çok önemli dedi bence tutmayın kaza yaparsınız sonra

X