Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım şimdi diğer topikte pandora kutusu kullanıcı o yazdı, doktoru kesinlikle önermiyorum bol suya ihtiyacınız var bu aşamada demiş kafam iyice karıştı

Canım şimdi diğer topikte pandora kutusu kullanıcı o yazdı, doktoru kesinlikle önermiyorum bol suya ihtiyacınız var bu aşamada demiş kafam iyice karıştı
Ayy pardon pandora burdaymış, hatlarda karıştı benim hahaha

Canım öyle mi dıyorsun ne yapacağımı bilemedim şimdi keşke sorsaydım şimdi sormadan bu gece de tutsam tam da aşılamanın ilk günü bilemedim
Ben kendi adıma konuşayım canim Elhamdülillah hepimiz müslümanız ama ben büyük konuşmayayım asla hamile olmasam bile o aşamalarda tutmam canım. Allah affetsin keyfiye değil bu sağlık ve nasipse doğmamış bebeğimiziin sağlığı çok önemli

Evet canım haklısın teşekkür ederim

Bunu söyledikten 5 saye sonra yine düşünüyor buluyor musun kendini? Bende hep öyle olur
Arkadaşım bir yerde hamilelik ile ilgili bir sayı sekansı denilen bişi bulmuş 3. Aşılama gününden 1 gün önce söyledi bana sürekli aşılamadan sonra beklerken o kafamın içinde dönüyordu. Arada onu tekrarlarken buluyorum kendimi ahahahh

Sormaya korkuyorum diline dolanan şarkı gibi düşmezse ne olacak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…