Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba bende 3 nisanda aşılamamı oldum. 8 aylik evliyim. Ben biraz acele ettim bebek için. Şuan üçüncü günüm ilk aşılamam. Insallah pozitif sonuçlar alırız
Merhaba. Allah emeklerinizi boşa çıkartmasın inşallah. Bende aşılama yaptırmayı düşünüyorum ve sonucunuzu merak ettim açıkçası. Eminim ki sizde heyecanla bekliyorsunuz. Biraz daha zaman varmış ama rica etsem sonucunuzu bizimle paylaşırmısınız.

Canım merhaba hosgeldin aramıza.bizim sperm sayısı düşüklüğü sorunumuz var bende gebeliğe engel teşkil edecek bir sorun yoktu.doktorum da yikanmis spermleri 5 milyon ve %87 olarak asilamayi gerceklestirdi.sizin sorunuz neydi acaba.bence mutlaka aşılamayi yaptirin.o aşamaya gelebilmenin bile mutluluğu şükrü cok güzel.benim test günüme 4 gün kaldı. Sperm sayısı düşük olduğu için pek umudum yok aslında.Allah cok büyük belki nasip eder bize o çekirdek aile olabilme duygusunu. Şartlar koşullar uygunsa mutlaka denemelisin.olumlu olumsuz kimseyi incitmeyecek şekilde tabiiki paylaşırım.benim eşimin ailesi bana cok körlük yapti.bütün ailesi hamile şuan ilk haberi üzülmeyin ama hamileyim diye veya karım hamile diye paylaştılar dalga geçerek.gecenin bi vakti ultrason görüntüsü atarak.ki esim küçük yaşta ateşli hastalıklar geçirmiş ve doktorlar büyüyünce çocuğu olmaz demişler bunları kendileri aileme ben nişanlıyken söylediler bende bile bile evlendim eşimi cok seviyordum cünkümbebeği olamayan birine körlük yapanları Allah hiç affetmesin
Konu nerelere geldi kusura bakma canım:

Bana da her hangi bir ilaç vermediler aşılamadan sonra. Doktoruma güveniyorum demek ki gerek duymamış. Siz de güvenin gerisi tevekkül üstelik ben herkes gibi gonal f de kullanmadım sadece 5 gün klomen
Klomen de ayni işi görüyor zaten. Ben de kullandim gecen sene. Süre uzayinca iğnelere gećtik hakkimizda hayirlisi inşallah

Canımm hayırlı olsun aynı gün yaptırmışız ben de aşılamadan çıktım biraz önce hayırlısı olsun kavuşalım inşallah
Hayirli uğurlu olsun, birlikte bekleyelim inşallah hayirli sonuçlar aliriz benim epey ağrim oldu ama ya rahim ağzi dar benim, kanamam var azar azar. Ama inşallah sonuclarimiz güzel olur

Arkadaşlar herkes hamilelik belirtisi olarak sol kasık ağrısı diyor.benim sağ kasığım ağrıyor. Baya araştırdım sağ kasık demiyor kimse. İlla ki sol kasıkta mı olması lazım bir bilginiz var mı

Hayirli uğurlu olsun, birlikte bekleyelim inşallah hayirli sonuçlar aliriz benim epey ağrim oldu ama ya rahim ağzi dar benim, kanamam var azar azar. Ama inşallah sonuclarimiz güzel olur
Öyle mi canım Allah sabrını versin inşallah ben eve gelir gelmez 2.5 saat kadar uyumuşum bel ağrım azaldı şimdi sadece rahim kasıklarda ağrı var şuan. Geri sayımı birlikte yaparız inşallah 13 nisan bize uğurlu gelmiştir
Canım hiiç takılma inan 10 aydır sag tarafımda ağrıdı kesin hamileyim dedim sol tarafımda ağrıdı kesin hamileyim dedim moralini bozma hiiç belirti arama Allahım izniyle kavuşacagız meleklerimize inanıyorum

Kiyamam sana canım aynı şeyleri yaşıyoruz .hepimiz birbirimizi cok iyi anlıyoruz sende beni çok iyi anladın. İnşallah hepimiz anne olacağız

Kiyamam sana canım aynı şeyleri yaşıyoruz .hepimiz birbirimizi cok iyi anlıyoruz sende beni çok iyi anladın. İnşallah hepimiz anne olacağız
Bizi bir tek biz anlar canım benim belki ben abarttım bilmiyorm Allahım affetsin beni ama 10 aydır sanki ateşlerde yanıyorum her olmadığı ay sanki 1 yaş daha aldı ruhum, ama şükürler olsun bir adım daha attık yaklaştık inşallah Allah kalbimize boşa düşürmedi bu ateşi . . Anne olacağız birlikte ultrason fotolarımızı takip edeceğiz inşallah o günler geldiğinde bu mesajlarımızı okuyup okuyup şükrederiz ne güzel nimet

Amin inşallah hepimiz bebeğimize kavusuruz

Merhabalar 12 nisanda aşılama yaptırdım doktorum 24 nisanda kan testi yaptırmamı istedi kanama olsa dahi adet günü testi tekrarlamamı söyledi. Günü geldiğinde kan testi yapmak daha iyi sanırım
12 gün sonra mi test yapmanı söyledi yani canim

İşte o meşhur soru aşılama yapılan gün mü 1. Gün ertesi gün mü
Aşılamanın ertesi günü 1. Gün Doktorum hem sözlü 12. Gün dedi hem de yazılı olarak dikkat edilecek noktalar diye bir liste verdi kanda gebelik testinin günü için 24 nisan yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…